Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nooto πολύ το ψάχνεις θα πας και θα δεις τι εστι ελληνικός στρατός όπως και άλλωστε και κάθε στρατός

    :troll:

    αφου επιβιώσαμε εμείς θα επιβιώσεις και συ
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Loggo, παρέα καλη υπήρχε/υπάρχει, δυστυχώς όμως καταληγεις να μιλάς μονο για τα της υπηρεσίας και τι θα γινει και ωχ κι αμάν και στο τέλος καταληγείς να μη μιλιεστε και πολύ και να κάνετε μονο υπομονή.

      Nooto, Αυλώνα διαβιβάσεις πέρασα εγώ κεντρο πριν γίνω μετάταξη
      Πυροβολικό. Ο διοικητής των ΔΒ εκεί ηταν καυλωμενος με την παρέλαση γιατί έλεγε οι ΔΒ είχαν παράδοση να κανουν το καλυτερο περασμα(εμετός), ως εκ τουτου μας τάραξαν στην παρέλαση ενω τα αλλα όπλα τα εξυναν με τσουγκρανες. Μη νομίζεις πάντως πως είναι τπτ φοβερο, την πλάκα του είχε, γενικώς εγώ Αυλώνα πέρασα πολύ καλά, ίσως κι επειδή μετα περασα εντελώς σκατα, γι αυτό το αναπολω ως κάτι θετικο. Πιθανόν να χει αλλάξει κι ο διοικητής σας τώρα με τις κρίσεις.

      Paixtis, προσπάθησε να πας Ασσηρο ή ΜLRS Λαγκαδά ή στον Έβρο ή οπου διάολο αλλου θες, μονο μην έρθεις στα Hawk. Μας ήρθαν πρόσφατα κάτι μεταθέσεις απο Έβρο και παρακαλάνε το διοικητη να τους στείλει πίσω (σιγά μη τους στείλει)

      Στα δικά μου, εγώ κλαταρα μετα απο ενα 16-1 με νυχτερινό 4ημερο, ανέβασα 17αρα πιεση κι απ την Τριτη είμαι 424 και με κοιτάνε απο παντού να δουν αν θα κάνω μπαμ, ηρθες παλι τρελό καρναβάλι, πάντως κάθε ωρα μακριά απ τη μοναδα είναι κέρδος

      Comment


      • Λόγω υψηλής μυωπίας(πάνω από 5) παίζει να μην πάρω όπλο??
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Ι3 άοπλο νομίζω θα βγεις.Το όριο παλιά,αν θυμάμαι καλά ήταν 4 ή 4,5.
          Carpe diem

          Comment


          • Αν και θα ήθελα να πάρω όπλο αυτό διευκολύνει τα πράματα.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Οι περισσότερες μονάδες δεν το πολυψειρίζουν το θέμα. Αν δουν normal guy τον περνάνε I1 χωρίς πολλά πολλά. Μόνο αν δουν κάτι πολύ έξω το normal εξετάζουν περαιτέρω. (Πολλά κιλά, περίεργη συμπεριφορά, τεράστια γυαλιά κτλ).
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Τον παίχτη τον έχουν στείλει για Θήβα. Εμένα έτσι μου είπε. Στην συνάντηση που κανονίσαμε με τα Ninty παιδιά της Θεσσαλονίκης τον αποχαιρέτησα και του ευχήθηκα καλός πολίτης. Άλλες μέρες δεν μπορώ από σημερα.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by 丹野
                  τον αποχαιρέτησα και του ευχήθηκα καλός πολίτης.

                  Comment


                  • Originally posted by Ryu_gr View Post
                    Οι περισσότερες μονάδες δεν το πολυψειρίζουν το θέμα. Αν δουν normal guy τον περνάνε I1 χωρίς πολλά πολλά. Μόνο αν δουν κάτι πολύ έξω το normal εξετάζουν περαιτέρω. (Πολλά κιλά, περίεργη συμπεριφορά, τεράστια γυαλιά κτλ).
                    Θα το πω εγώ...προκειμένου να γλιτώσω δουλειές!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Μόνο σκοπιές/περίπολο θα γλιτώσεις έτσι καθώς και τις βολές και τον καθαρισμό όπλου,αγήματα και γενικά ότι χρειάζεται όπλο.Θα πήξεις δηλαδή σε εστιατόρια,θαλαμοφυλήκι,καθαριότητες και σκουπιδιάρα.Άσε που 90% δε θα σε παίρνουν σε φυλάκιο γιατί θα προτιμούν άτομα με όπλο.
                      Εγώ φίλε,άνετα έβγαινα Ι4,λόγω παραπάνω βάρους,μυωπίας,αστιγματισμού,πλατυποδία,θυροει δή.
                      Το καλό είναι ότι το παραπάνω βάρος δεν μου φαίνεται τόσο,οπότε πέρασε στο ντούκου,ενώ την πλατυποδία την ανακάλυψα μετά και δεν είπα τίποτα,τον αστιγματισμό δεν τον είπα,οπότε με τα υπόλοιπα βγήκα Ι2.Οκ οι ένοπλες υπηρεσίες είναι πρήξιμο,όμως το φυλάκιο είναι σαν άδεια,και αξίζει να πας.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Παιδες μπαινω υγειονομικο αυλωνα τον σεπτεμβρη.πειτε αν ξερετε τπτ πληροφοριες αν πηγε κανενας εκει,τι να περιμενω κτλ

                        Comment


                        • green oτι κινειται το χαιρεταμε και οτι δε κινειται το βαφουμε.
                          και ο υπνος μειωνει την θητεια.
                          sigpic

                          Comment


                          • Καλά αυτά είναι σε αυστηρές μονάδες.Στο κέντρο μαθαίνουν οπότε θα τους δείξουν εκεί για χαιρετούρες και τέτοια.Βαψιματα ξυρισματα,ξυπνηματα,στρωσιματα εννοούνται.

                            Παίδες είμαι πρατήριο Δράμας εδώ και ένα μήνα και συνεχίζω.Ξεκινάν οι άγραφες άδειες!!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Poies agrafes adeies reeeee, ti ginetai sto strato reeee
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Έλα ντε.Άγραφες;Τόσο γιωτάς που θέλουν να σε διώχνουν συνέχεια;
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X