Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • απο τοτε κάποιοι έκρουαν τον κώδωνα και αλλοι τα τρώγαν


    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Τους πάνε για 20%+
      ποιοι;

      edit:



      bukkake?
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Originally posted by Somari View Post
        Ναι, γι' αυτούς που ευαγγελίζονται "πραγματική ελευθερία του λόγου"...
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Γνωρίζει κανείς παραπάνω πληροφορίες; (επειδή δεν έχει γίνει πολύ γνωστό το σκηνικό, αν όντως ισχύει, έχουν κινηθεί νομικά, δικάσιμος κλπ; )

          Δεκαπέντε διαδηλωτές κατά του φασισμού που συνελήφθησαν στην Αθήνα στη διάρκεια σύγκρουσης με υποστηριχτές της Χρυσής Αυγής υποστηρίζουν, μιλώντας προς τον «Guardian» ότι υποβλήθηκαν σε βασανιστήρια στη ΓΑΔΑ.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Originally posted by Somari View Post
            Γνωρίζει κανείς παραπάνω πληροφορίες; (επειδή δεν έχει γίνει πολύ γνωστό το σκηνικό, αν όντως ισχύει, έχουν κινηθεί νομικά, δικάσιμος κλπ; )

            http://www.tovima.gr/society/article/?aid=478706
            Έχει ήδη γίνει πολύ γνωστό. Το απέκρυψαν μέχρι που ένας μπάτσοκος πήγε κι έκανε ανθρώπινη ασπίδα μια κοπέλα από την χθεσινή πορεία.

            Ήδη κινούνται νομικά εναντίον τους.
            sigpic

            Comment








            • Εκεί ήταν και ο Γερμενής, αυτός ο φανατικός χριστιανός που λίγα χρόνια πριν τραγούδαγε για τον θεό Πάνα με τους Naer Mataron.

              Comment


              • Να τι έγραφε η ΧΑ για τον χριστιανισμό που τώρα υπερασπίζεται.

                  Περιοδικό '' ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ '' , Οκτ. 1988 .   Περιοδικό '' ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ '' , Αύγ. - Σεπτ. 1982 .   Περιοδικό '' ΑΝ...





                Comment


                • Tanno εσένα ποια είναι η άποψη σου πάνω στο θέμα του Corpus Christi;
                  Και για το πώς έπραξε η Χρυσή Αυγή.


                  Εγώ άθεος είμαι το μόνο που συμφωνώ με αυτά που λέει η Χ.Α είναι η υποκρισία δλδ Παπαχρήστου: ένα ανέκδοτο στο ίντερνετ και όλοι οι αριστεροί θίχτηκαν
                  Παστίτσιος: Μία σελίδα σε βάρος των Χριστιανών (και δεν είναι και λίγοι) και όλοι πήραν το μέρος του λέγοντας πως η σατυρα και τα αστεια δεν πρεπει να ελεγχοντε γιατι γυρναμε στο σκοταδισμο του μεσαίωνα... οκ....

                  Comment


                  • Originally posted by Linkmastersword
                    Tanno εσένα ποια είναι η άποψη σου πάνω στο θέμα του Corpus Christi;
                    Και για το πώς έπραξε η Χρυσή Αυγή.


                    Εγώ άθεος είμαι το μόνο που συμφωνώ με αυτά που λέει η Χ.Α είναι η υποκρισία δλδ Παπαχρήστου: ένα ανέκδοτο στο ίντερνετ και όλοι οι αριστεροί θίχτηκαν
                    Παστίτσιος: Μία σελίδα σε βάρος των Χριστιανών (και δεν είναι και λίγοι) και όλοι πήραν το μέρος του λέγοντας πως η σατυρα και τα αστεια δεν πρεπει να ελεγχοντε γιατι γυρναμε στο σκοταδισμο του μεσαίωνα... οκ....
                    Καλά τα λες!Ποιο απιειλητικός είναι για την κοινωνία ο Τατσόπουλος και όλο το αριστερο-τουρκοφυλο τσίρκο του...

                    Comment


                    • Ευτυχώς όμως μπήκαν οι πατριώτες-ναζί να καθαρίσουν.
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • Και με σωστή ορθογραφία μάλιστα.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Originally posted by Titus View Post
                          Και με σωστή ορθογραφία μάλιστα.
                          Για μένα λες?Είμαι ιταλός έλληνας και δεν ξέρω να γράφω πολύ καλά.
                          Να γράφω καλίτερα με greeklish για να μην είσαι ειρωνικός και μη ευγενηκός?

                          Comment


                          • Για ΙΤΑΛΟΣ Έλληνας που αναφέρεται σε Τουρκόφιλους και παίρνει το μέρος μιας ακροδεξιάς και εντελώς μισαλλόδοξης παράταξης, μάλλον έχεις μεγαλύτερα προβλήματα από την ορθογραφία σου. Εν πάσει περιπτώσει, για να μην εκτίθεσαι όχι τόσο εδώ αλλά στην καθημερινότητά σου, πέρνα τα κείμενά σου πρώτα από το Word.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Εδώ ο Πέτρος ο Γαϊτάνος δήλωσε ότι του αρέσει ο τσαμπουκάς της χ.α και εσείς ασχολείστε με ορθογραφία;:troll:

                              Comment


                              • Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει θέμα η ΧΑ με την ομοφυλοφιλία. Και στη τελική τι την ενδιαφέρει ένα θεατρικό έργο για κάποιους ομοφυλόφιλους Εβραίους.

                                Comment

                                Working...
                                X