Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παρακολουθώ καθημερινά το forum το τελευταίο καιρό, τώρα που είμαι χαλαρά με τις ασχολίες μου.

    Έγινε μεγάλη φασαρία για το τίποτα και ευθύνομαι εγώ σε ένα σημαντικό ποσοστό.
    Όταν έφυγα βέβαια δε ζήτησα εξηγήσεις από κανέναν, αντίθετα μου ζητήθηκαν εξηγήσεις οι οποίες δεν ικανοποίησαν κάποια μέλη. Σε εκείνη την επίθεση δε μπορούσα παρά να αντιδράσω ερειστικά και λυπάμαι γι' αυτό.

    Δε θέλω να πω πως "γύρισα" ή κάτι τέτοιο, εξ' άλλου μπορεί να προκύψει το ο,τιδήποτε και να ξανασταματήσω να μπαίνω. Όμως νιώθω υπερβολικά οικεία σ' αυτή τη παρέα.

    Comment


    • Ουτε που θυμαμαι για τι πραγμα μιλας. Μαλλον καποιο μικροπαρεξηγηση πηρες πολυ σοβαρα
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Εγώ ήμουν στρατό τότε και δε γνωρίζω τι ακριβώς έγινε. Ό,τι και να ήταν πάντως, καλώς σε ξαναβρήκαμε.:cheers:
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Ούτε εγώ θυμάμαι τι ακριβώς είχε γίνει εν τω μεταξύ.
          Welcome Back.

          Comment


          • H alhtheia nomizw pws einai oti kaneis mas den kserei ti akrivws egine \
            Welcome back opws kai na exei!
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Welcome back man, λέγαμε τόσο καιρό που χάθκηες, , χμ, ούτε και εγώ θυμάμε τίποτα.

              Comment


              • Νόμιζα πως επειδή δεν πολυσυμμετέχω εδώ πέρα θα ήμουν ο μόνος που δεν θυμάται τι έγινε, αλλά απ' ό,τι φαίνεται δεν είμαι.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • O Chuck Norris ξέρει τι έγινε.

                  Comment


                  • + μπορεί να κάνει και post σαν guest!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Χαχαχαχαχαχαχα
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Μπηκε ο Jedah και τον έκραξε, αυτό έγινε. Ο οποιος Jedah τότε είχε αποχωρησει ήδη κανενα 6μηνο επειδη είχε πλακωθει και με καποιον άλλο (corpo?). Παρεξηγηθηκε λοιπον που δεν τον υπερασπιστηκε κανεις (απο αυτους τους 2-3 που θα το ειχαν παρει χαμπαρι κιολας) εναντια στο φαντασμα.

                          Ενταξει ο καθενας οτι γουσταρει κανει αλλα σε καποιες περιπτωσεις απουσιαζει εντελως η λογικη.

                          Comment


                          • Δε θα διαφωνήσω εντελώς αλλά δεν αναφερόμουν σε αυτό το συμβάν, οπότε ας μη δημιουργηθεί κάποια περιττή παρεξήγηση. Εξ' άλλου δε πιστεύω πως αξίζει να σκοτίζουμε περεταίρω τα υπόλοιπα μέλη με παλιές ιστορίες.
                            Αν ωστόσω θες να ακούσεις τη πλευρά μου (μιας και γνωμοδότησες) μπορούμε να μιλήσουμε με pm.

                            Comment


                            • Me wants! Δώστε links και infos!

                              Comment




                              • Eleos!
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X