Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • An ksereis poio einai to asteio, EINAI asteio IMO.
    Αν δε σου πει ο άλλος νομίζω λίγο δύσκολο να το σκεφτείς μόνος σου... Στο αντίστοιχο youtube video έχει γεμίσει με ελληνικά σχόλια. Θα αναρωτιέται ο ανεβαστής τι συνέβη και απέκτησε τόσα χιτς.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Originally posted by Imrahil View Post

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • Χαχαχα άψογο.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Αν δε σου πει ο άλλος νομίζω λίγο δύσκολο να το σκεφτείς μόνος σου
          Gia afto lew "AN KSEREIS"
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Ανοίγω το βίντεο, οκ δεν καταλαβαίνω το αστείο.
            Μετά βλέπω στα σχόλια "τα σπάει ο Benny". Λέω ποιός Benny? O Benny Hill? Ναι όντως μοιάζει λίγο! Αλλά και πάλι so what? Ε και μετά βλέπω στα tags Βενιζέλος!!!!!!!!!!!!!!!!

            Και όντως τα σπάει ο Benny!!! Rock on!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Με 400 εκατ. δολάρια έκανε σήμερα την πρεμιέρα των πωλήσεων του ένα βιντεο-παιχνίδι στις ΗΠΑ.


              Bίαιο παιχνίδι σημειώνει ρεκόρ πωλήσεων στις ΗΠΑ

              Με 400 εκατ. δολάρια έκανε σήμερα την πρεμιέρα των πωλήσεων του το βιντεο-παιχνίδι «Το Κάλεσμα στο καθήκον Σύγχρονες εχθροπραξίες 3» όταν σε 13 χιλιάδες σημεία λιανικής πώλησης στις Ηνωμένες Πολιτείες και στη Βρετανία πούλησε 6,4 εκατομμύρια πακέτα.


              Πρόκειται για «τη μεγαλύτερη, ως τώρα, εκκίνηση για ένα ψυχαγωγικό παιχνίδι» όπως βεβαιώνουν στο Γερμανικό πρακτορείο καλά πληροφορημένες πηγές της αγοράς.

              Οι ίδιες πηγές προσθέτουν ότι «αυτό το πολεμικό, πολύ βίαιο, βιντεο παιχνίδι κρατά τα σκήπτρα στις προτιμήσεις για τρίτη συνεχή χρονιά».

              Αξιοσημείωτο είναι να αναφερθεί πως τα 400 εκατομ.δολ. έσοδα υπερβαίνουν τις ημερήσιες εισπράξεις στις εναρκτήριες παραστάσεις διάσημων θεαμάτων, όπως ήταν «ο Αρχοντας των Δακτυλιδιών», ή ακόμα «ο Πόλεμος των 'Αστρων».
              Do a barrel roll!

              Comment


              • «Το Κάλεσμα στο καθήκον Σύγχρονες εχθροπραξίες 3»
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Στο the mall athens θα έχει show με στρατιώτες σήμερα για αυτό το game!

                  Το Σάββατο 12 Νοεμβρίου στις 18:00 ακριβώς, τέσσερις στρατιώτες πέφτουν με σκοινιά από την οροφή του The Mall Athens στο Μαρούσι, ακροβολίζονται για κατά μέτωπο επίθεση και σημαδεύουν μπροστά. Ξεδιπλώνουν πανό, ακούγονται εκρήξεις. Το θέαμα και η μουσική υπόκρουση μεταφέρουν το κοινό στον κόσμο του Call of Duty: Modern Warfare 3 για να οδηγηθούν τελικά στα καταστήματα του Mall και οι τυχεροί φεύγουν με δώρα limited edition με τις αγορές τους.


                  Αν πήγε κανείς να μας πει τι παίχτηκε!
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment




                  • Mετα απο αυτο νομιζω μπορουμε να το κλεισουμε το φορουμ... Τα εχουμε δει ολα πλεον... Δειτε τουλαχιστον μεχρι το 2ο λεπτο, παιζουν μπαλα σε αλλο επιπεδο... προεκλογικη συγκεντρωση το 1990

                    Comment


                    • Ε ντάξει τα λόγια είναι περιττά! :resp: Άλλη μπάλα!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Είναι κάποιος γνωστός αυτός;
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Originally posted by straier View Post
                          Είναι κάποιος γνωστός αυτός;
                          Ε, πλέον όχι ιδιαίτερα...
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Originally posted by TheCursed View Post
                              Ε, πλέον όχι ιδιαίτερα...
                              Εσυ που εισαι και απο εκει για πες τι επαιζε πανω κατω; Απο οτι καταλαβα πρεπει να ηταν πρωτη φιρμα μια εποχη αν και για να πω την αληθεια εγω πρωτη φορα τωρα τον ειδα.

                              Comment


                              • Originally posted by sub_zero View Post
                                Εσυ που εισαι και απο εκει για πες τι επαιζε πανω κατω; Απο οτι καταλαβα πρεπει να ηταν πρωτη φιρμα μια εποχη αν και για να πω την αληθεια εγω πρωτη φορα τωρα τον ειδα.
                                Κοίτα, εγώ δεν έχω τέτοια πληροφόρηση, χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια ότι η πληροφόρησή μου είναι και σωστή / αντιπροσωπευτική του τι συνέβαινε όντως.

                                Πάντως ο τύπος πράγματι είχε κάνει φασαρία και τον ήξεραν όλοι, κυρίως έχει μείνει για τις προτιμήσεις του στο ποδόσφαιρο.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X