Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cult, αλλα που πατε χωρις adblock τεκνα μου;
    Εχω ξεχασει πώς μοιαζουν τα ads εδω και καιρο.
    True story.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Τον Ανδρέα τον άνεργο τον έχω γνωρίσει από κοντά , είναι μεγάλη φίρμα στον πύργο εδώ και πολλά χρόνια . Τον πετυχαίνω συχνά όταν πηγαίνω πύργο, δεν παίζεται με τίποτα είναι μεγάλη μορφή.

        Comment


        • FUCK YEAH!!!
          sigpic

          Comment


          • Νομίζω πως εδώ ταιριάζει περισσότερο. Ενωμένη Αριστερά και συνενόηση με το ΚΚΕ ε?



            Το χθεσινό πρωτοσέλιδο της εφημερίδας «Αυγή» κοσμούσε μια φωτογραφία από τους πανηγυρισμούς του Αλέξη Τσίπρα αλλά και πλήθους κόσμου λίγη ώρα μετά την ανακοίνωση των πρώτων αποτελεσμάτων. Στην φωτογραφία διακρίνεται και μια κόκκινη σημαία. Μέχρι εδώ καλά.
            Το blog ashtonhar αποκαλύπτει σήμερα ότι η φωτογραφία έχει υποστεί photoshop αφού, όπως φαίνεται στην αρχική φωτογραφία (slideshow 2), δεν πρόκειται απλώς για μια κόκκινη σημαία αλλά για μια σημαία της ΚΟΕ (Κομμουνιστικής Οργάνωσης Ελλάδος)
            η οποία φέρει επάνω της τα αρχικά ΚΟΕ αλλά και το χαρακτηριστικό της σφυροδρέπανο.

            Η Αυγή είναι εφημερίδα προσκείμενη στο ΣΥΡΙΖΑ, για όσους δεν το ξέρουν, και η παρατήρηση έχει κάνει ένα γύρο στα Ίντερνετς. Τέτοιες λαμογιές έχουν πλάκα πάντως

            Εδώ το αρχικό blog που το ξέθαψε.

            Όταν ο Τρότσκυ και οι υπόλοιποι κρίθηκαν αντεπαναστάτες κλπ από την Ηγεσία του ΚΚΣΕ, είχαμε τα φαινόμενα των φωτογραφιών του Λένιν που "ξηλ...
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Μας ψεκάζουν!!!

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment




                  • eklapsa re file eidika sto telos lol..
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • ΟΚ, δεν είναι ακριβώς "αστεία", αλλά waaaaaaaaaaaaat





                      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • Αυτα ειναι παλια... παρε φρεσκο πραγμα...

                        16 Μαϊου 2012Φοιτητικές ΕκλογέςΔΑΠ-ΝΔΦΚ Πρώτη και στο ίντερνετ

                        16 Mαϊου 2012 φοιτητικές εκλογές... ΔΑΠ-ΝΔΦΚ----16 Μαϊου i'll be dap

                        16 Μαϊου Φοιτητικές ΕκλογέςΔΑΠ-ΝΔΦΚ πρώτη με διαφορά!

                        Comment


                        • Στην αρχή νόμιζα ότι το έκαναν για funny video (a la Somari) και σκέφτηκα γιατί τόσα dislikes βρε παιδιά! Μετά κατάλαβα ότι ήταν διαφήμιση!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Οι διαφημίσεις αυτές πού ακριβώς βγήκαν;
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Μόνο στο internet υπάρχουν προφανώς.

                              Λέτε να τη ρίξω μια ΔΑΠάρα την Τετάρτη;
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • Βρέθηκε ο διάδοχος του Forest Gump!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X