Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tannosuke View Post
    Το γατί δεν είναι δικό μου, είναι ενός φίλου Αθηναίου. Το Laptop είναι δικό μου(Macintosh OS X).
    Macbook σε Windows xp mode ?? You are doing it so fucking wrong , dude.

    Comment


    • Originally posted by BartMan
      Macbook σε Windows xp mode ?? You are doing it so fucking wrong , dude.
      LOL...

      Έχω 2 bootcamps στο ίδιο laptop, γιαυτό. Ένα για Mac OS X και ένα για Win XP. Απλά έτυχε που έπαιζα το demo του King Kong εκεί στην Αθήνα που δεν το ήθελε εκείνο το παιδί.
      sigpic

      Comment


      • Μ' αρεσει το σχολιο στο failblog "Because they all look alike, right?"

        Do a barrel roll!

        Comment


        • Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Ένα μικρό ανεκδοτάκι.
            Ήταν ένας άνθρωπος με πανύψηλο δείκτη I.Q, 200, τόσο μεγάλο που δε μπορούσε να επικοινωνήσει με τους υπόλοιπους και να ζήσει σαν άνθρωπος. Μια μέρα διαβάζει στις εφημερίδες πως στην Αμερική υπάρχει ένας επιστήμονας που έχει εφεύρει ένα μηχάνημα που μπορεί να ρυθμίζει το I.Q σου. Τρέχει λοιπόν, πουλάει τα πάντα, πάει στην Αμερική και βρίσκει τον επιστήμονα. Του λέει τι θέλει, και πως θέλει να μειώσει το I.Q του στο 120 για να μπορεί πλέον να ζήσει κανονικά, τον βάζει σε μια πολυθρόνα, του καλωδιώνει το κεφάλι, πατάει ένα κουμπί και εμφανίζεται στην οθόνη ο αριθμός "200" και μετά απο λίγο ο αριθμός "199", "198"...
            Τι ωραία τι καλά που πέτυχε το πείραμα, και τότε χτυπάει το τηλέφωνο του επιστήμονα. "Έλα ρε γυναίκα τι;"
            "Όχι ρε γυναίκα θα φάω έξω"
            ...180...179....
            "Όχι ρε γυναίκα δε σ'απατάω..."
            "Γραμματέας μου είναι ρε γυναίκα η κοπέλα, τι θες τώρα να τσακωθούμε;"
            ....125...124...

            Περνάει η ώρα...

            "Γιατί εγώ που χαράμισα τη ζωή μου σ'εσένα; Αυτό είναι το ευχαριστώ;"
            ...54...53...
            "Καλά μου τα'λεγε η μάνα μου να παντρευτώ την Mary του μπακάλη!"
            ...

            Ξαφνικά, γυρν'άει το πρόσωπο ο επιστήμονας και βλέπει τον αριθμό να έχει φτάσει στο 2.
            "ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!"
            Πηγαίνει, βγάζει καλώδια, πατάει κουμπιά και σταματάει στο 1 ο αριθμός. Τότε, με απελπισία:
            "Ζεις;; Πες μου κάτι, ο,τιδήποτε! Θε μου τον σκότωσα τον άνθρωπό!"

            Και τότε, με ζαβλακωμένο και απλανές ύφος, ο άνθρωπος σηκώνει σιγά σιγά το κεφάλι, υψώνει το χέρι του και λέει:

            "Ο..λυ..μπια..κος!"

            Comment


            • Egw to kserw me Mpaok
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Παρομοίως...
                sigpic

                Comment


                • Δείτε αυτό. Με έπιασε η κοιλιά μου από τα γέλια, για να μην αναφέρω που προς το τέλος δεν έβλεπα μπροστά μου από τα δάκρυα. Μακράν ό,τι πιο αστείο έχω πετύχει ποτέ στο Youtube :xp:



                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Xwris na thelw na fanw kryos, den to katalava
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Ρεεεεεε, η φάση είναι ο Σερβετάς, όχι το ανέκδοτο :xp:

                      Ο τύπος έκανε πα-πα-πα, και οι πάπιες μπαίναν μέσα, και όταν οι πάπιες ξανακούγαν πα-πα-πα, βγαίναν έξω. Και όταν είχε βάλει όλες τις πάπιες μέσα άρχισε το παπάκι στις χριστοπα-πα-πα, και βγαίνουν και τα υπόλοιπα παπάκια έξω

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Afto to katalava, alla hlpiza to asteio na einai kapou allou

                        BTW akousa thn ekpomph gia ta anime, eixe poly fash, ante na to ksanakanete!
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Axxx...τι βρήκα στο photobucket μου...the memories!








                            Asxeto:

                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Απίστευτες εποχές... Τον είχα ξεχάσει τον 3bitakia ρε.

                              Comment


                              • [YOUTUBEHD]vbgLapRAloQ[/YOUTUBEHD]
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X