Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meta to Zelda tipota...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • ΤΕΛΕΙΟ.

      Comment


      • Scarface

        Comment


        • YOU SON OF A BEEEEEEE!!!!
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Google Translate for ANIMALS yeeeea

            Google Translate for Animals - New Application For AndroidGoogle translate for animals Google Come out Tops for April Fools DayGoogle had the last laugh on ...


            Πρωταπριλιάτικο προφανώς!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Παρατηρήστε ιδιαίτερα την αντίδραση του ανθρώπου στα λόγια του γαΐδαρου...το περίμενα αυτό το αστείο!

              Comment


              • Epikwn diastasewn

                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Michael Emil plays "The Professor" and the amazing Theresa Russell plays "The Actress" in this scene from Nicolas Roeg's 1985 "Insignificance."
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment




                  • Αφιερωμένο στον Somari (αν και δεν ειναι ακριβώς αστείο)

                    Comment


                    • E, πουστιά!

                      Το παίζουνε μάγκες στο επάγγελμά τους!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Originally posted by sub_zero View Post
                        http://www.semfe.gr/owned.html

                        Αφιερωμένο στον Somari (αν και δεν ειναι ακριβώς αστείο)
                        Δεν είμαι σεμφίτης - εκτός και αν γνωρίζεις και εσύ την "έχθρα" φυσικών ΑΕΙ - φυσικών ΤΕΙ εεεεε...εννοώ σεμφιτών (και προφανώς το έχω δει το pwnage)

                        Α και θυμήθηκα ένα ανέκδοτο (μιας και τη φάρσα την καναν ηλεκτρολόγοι)

                        "Ήταν μια φορά 2 φίλοι, ο ένας ηλεκτρολόγος μηχανικός, αλλά ούτε ο άλλος είχε γκόμενα"
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • This is a trick I did for my Nature of Math class at Biola University this afternoon. I like experimenting with mixing live action with video.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Somari View Post
                            Δεν είμαι σεμφίτης - εκτός και αν γνωρίζεις και εσύ την "έχθρα" φυσικών ΑΕΙ - φυσικών ΤΕΙ εεεεε...εννοώ σεμφιτών (και προφανώς το έχω δει το pwnage)

                            Α και θυμήθηκα ένα ανέκδοτο (μιας και τη φάρσα την καναν ηλεκτρολόγοι)

                            "Ήταν μια φορά 2 φίλοι, ο ένας ηλεκτρολόγος μηχανικός, αλλά ούτε ο άλλος είχε γκόμενα"
                            Mάλλον δεν έχεις καλή μνήμη. Πριν από ένα μήνα σε ρώτησα αν είσαι σεμφε και μου είχες ζητήσει το λόγο επειδή σε έβριζα.
                            Πάντως το σκηνικό ήταν πρωταπριλιάτικη φαρσα τελικά που απλά δεν την έχουν κατεβασει ακομα. Αυτοί ειναι οι σεμφιτες, αυτοαποκαλούνται "μικροί και ανόητοι"

                            Comment


                            • Nai το ξέρω ΚΑΙ αυτό...και μάλιστα στην 1/4 είχαν βάλει όλο το σάιτ να ανακατευθύνει στη φάρσα,ωστε να ψαρώσουν...
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • προσοχή ακολουθεί καϊλα:

                                Μπαίνουν απειροι μαθηματικοί σ ενα μπαρ. Ο πρώτος ζητάει 1 ποτήρι μπύρα, ο δεύτερος μισό ποτήρι, ο τριτος ένα τέταρτο ποτηριού.... <<Δε γαμιέστε!>> λέει ο μπάρμαν και βάζει 2 ποτήρια
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X