Announcement

Collapse
No announcement yet.

Άκυρα περιστατικά...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Trexo stin panepistimipoupoli (jogging) ke 2 dikila sta xeria
    mou ekleise enas to dromo
    me to amaksi tou
    to eixe anevasei OLO sto pezodromio
    mesa sti mesi tou diplou dromou ekso apo to mathimatiko (pou xoraei na perasei kai ntalika)
    kai epeidi me anagkazei na stamatiso gia na vgo sto dromo
    pao sto parathiro tou dipla
    kai tou leo
    "eisai megalos malakas"
    kai kleidonei kai anevazei parathiro
    HHAHAHHAHAHAHAHA
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #32
      Καλα τρεχεις με βαρακια; Ο Songoku εισαι;
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #33
        Rofl τι μοδα ειναι αυτη, μονο ο Γιωργακης θα μπορουσε να σκεφτει κατι τετοιο imo, αλλα και ο Σομαρης δεν παει πισω τελικα.
        Γαματη και η αντιδραση του αλλου δε μπορω να πω .

        Comment


        • #34
          Με το spook που διαβασα,θυμηθηκα εναν φιλο μου ο οποιος γενικα εχει πει και κανει πολλα ακυρα.Το κορυφαιο ολων ηταν πριν καιρο που καθομασταν σε ενα ουζερι και περιμεναμε κατι αλλα παιδια.Ηρθε και μια κοπελα που δεν γνωριζαμε και μας δινει το χερι της και συστηνεται:"Ρωξανη".Εκεινος ομως μεσα στον θορυβο δεν ακουσε τιποτα και γυριζει και μου λεει: "Τί ειπε;Ομελετα;". :kill:
          Επισης,το ιδιο παιδι μια αλλη φορα ηρθε απο Ιταλια και οταν κατεβαινε απο το αεροπλανο,ηταν κλασικα στην εξοδο η αεροσυνοδος και χαιρετουσε.Του ειπε λοιπον "Αριβεντερτσι" και αυτος επειδη ηθελε να το παιξει Ιταλομαθης και για να την ψαρωσει,ειπε να απαντησει στα ιταλικα και πανω στο ζορι του της ειπε "Αριβρεντουτσι!".
          Παλι ο ιδιος μια αλλη φορα που καθομασταν σε ενα μαγαζι,εφαγε κατι με το πιρουνι και το αφησε πανω στο κρασοποτηρο.Το ειδα και του λεω "Τι κανεις ρε;" και μου απανταει "Α ναι,συγνωμη!" και το παιρνει και το αφηνει πανω στο τασακι..
          Τελευταια ιστορια με τον ιδιο,μαλακιουλα αλλα μας εχει μεινει.Μας ελεγε για μια τυπισσα που γουσταρε η οποια εσκυψε και φανηκε η γραμμη του κωλου της.Οπως ειπε ο ιδιος "Εσκυψε να δεσει το κορδονι της και φανηκε η ρωγμη της!".

          Comment


          • #35
            Xαχαχα, best post ως τωρα.
            Κανε φιλο να δεις καλο που λενε.
            Ελπιζω κι εγω να βρω τετοια παλικαρια στο στρατο να χω να λεω καμια μαλακια να περνα η ωρα, γιατι δε νομιζω να μου μεινει και τιποτα παραπανω απ' την ολη φαση.

            Comment


            • #36
              Ρε πιαστε τωρα,οταν ηταν να παω Λαρισα για τις εκλογες,πηγα Σαλονικη ΚΤΕΛ να βγαλω εισητηριο και η ταμιας εκει ελειπε,γιατι πηγε να κανει ελεγχο στο λεωφορειο που εφευγε εκεινη την ωρα(για 5 λεπτα το χασα).Περιμενα εκει και βλεπω εναν super fat gaylord ass 50 χρονων με καρο πουκαμισο να ερχεται κοντα λεω τη κατσαμε.Ερχεται μου δειχνει το εισητηριο του και μου λεει "τι λεει εδω δε καταλαβαινω" με φωνη πουστρατζα,ελεγε 17ε το εισητηριο και αυτος νομιζε ειναι η ημερομηνια,απο το πολυ μαμησι το χε χαμενο.Μου λεει μετα "γιατι δεν ειναι κανενας στο ταμειο" και ολο με πλησιαζε "πριν που ηρθα ηταν ενα τεκνο αυτος μεσα,αλλα αυτο ειναι κοντο,εσυ εισαι ψηλο τεκνο".ΕΡΕ ΓΑΜΩ.Ευτυχως ηρθε η γκομενα μετα στο ταμειο και την εκανε η κοπα καμπανα με ελαφρα.

              ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ γιατι,τι εχω κανει πια;
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #37
                Χτυπάει το τηλέφωνο σήμερα στο μαγαζί.

                Το σηκώνει μια κοπέλα...

                Γεια σας,μια ερώτηση.
                Παρακαλώ.
                Έχετε μηχανές που φτιάχνουν ΧΕΣπρεσσο;

                Ακόμα γελάω...


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Deus View Post
                  Χτυπάει το τηλέφωνο σήμερα στο μαγαζί.

                  Το σηκώνει μια κοπέλα...

                  Γεια σας,μια ερώτηση.
                  Παρακαλώ.
                  Έχετε μηχανές που φτιάχνουν ΧΕΣπρεσσο;

                  Ακόμα γελάω...
                  ΧΕΣπρεσσο λέει !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

                  Pwned ! XD

                  Μπας και ήταν στην τουαλέτα και είχε βρίσει κάποια κοπέλα που ήθελε και της τα έπρηξε
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Azrael View Post
                    Ρε πιαστε τωρα,οταν ηταν να παω Λαρισα για τις εκλογες,πηγα Σαλονικη ΚΤΕΛ να βγαλω εισητηριο και η ταμιας εκει ελειπε,γιατι πηγε να κανει ελεγχο στο λεωφορειο που εφευγε εκεινη την ωρα(για 5 λεπτα το χασα).Περιμενα εκει και βλεπω εναν super fat gaylord ass 50 χρονων με καρο πουκαμισο να ερχεται κοντα λεω τη κατσαμε.Ερχεται μου δειχνει το εισητηριο του και μου λεει "τι λεει εδω δε καταλαβαινω" με φωνη πουστρατζα,ελεγε 17ε το εισητηριο και αυτος νομιζε ειναι η ημερομηνια,απο το πολυ μαμησι το χε χαμενο.Μου λεει μετα "γιατι δεν ειναι κανενας στο ταμειο" και ολο με πλησιαζε "πριν που ηρθα ηταν ενα τεκνο αυτος μεσα,αλλα αυτο ειναι κοντο,εσυ εισαι ψηλο τεκνο".ΕΡΕ ΓΑΜΩ.Ευτυχως ηρθε η γκομενα μετα στο ταμειο και την εκανε η κοπα καμπανα με ελαφρα.

                    ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ γιατι,τι εχω κανει πια;
                    Πρώτα ο Evans ( no ooffense κούκλε;)),τώρα αυτό...κάτι γίνεται με σένα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #40
                      Eχω περαση στις αδερφες(no offence κουκλε).
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Azrael View Post
                        Eχω περαση στις αδερφες(no offence κουκλε).
                        Τι έγινε η πέραση στις κοπέλες που αναζητούσες ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Altair View Post
                          Πρώτα ο Evans ( no ooffense κούκλε;)),τώρα αυτό...κάτι γίνεται με σένα.
                          Τη μαλακία σου την πέταξες, δεν κρατήθηκες (no offense κούκλε).

                          Comment


                          • #43
                            Eχω περαση στις αδερφες(no offence κουκλε).

                            Μην είναι τα μακρυά καστανόξανθα μαλλιά με τις μπούκλες να πέφτουν όλο χάρη και να τονίζουν τα λεπτεπίλεπτα χαρακτηριστικά του προσώπου σου;
                            Μην είναι η λυγερή σου κορμοστασιά και το νεραϊδένιο περπάτημά σου;
                            Μην είναι η αγνή σου ψυχή κι οι ευαίσθητοι τρόποι σου ή η μελωδική φωνή σου;
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by straier View Post
                              Μην είναι τα μακρυά καστανόξανθα μαλλιά με τις μπούκλες να πέφτουν όλο χάρη και να τονίζουν τα λεπτεπίλεπτα χαρακτηριστικά του προσώπου σου;
                              Μην είναι η λυγερή σου κορμοστασιά και το νεραϊδένιο περπάτημά σου;
                              Μην είναι η αγνή σου ψυχή κι οι ευαίσθητοι τρόποι σου ή η μελωδική φωνή σου;
                              OWNZ !!!! PWNZ !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Oλα τα αλλα ισχυουν εκτος απο αυτο:
                                νεραϊδένιο περπάτημά σου;
                                Και αυτο
                                μπούκλες
                                .
                                Ground_Zero:

                                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                                Comment

                                Working...
                                X