Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πάντως ο Μανιάτης έδωσε ρέστα. MVP κατά τη γνώμη μου.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Μπάλες έσπασε η Manchester...................

      Comment


      • Αυτή την ώρα βλέπω την Man. United και ξενερώνω το Χριστό μου με το αποτέλεσμα.
        sigpic

        Comment


        • Εγώ το είπα ότι το διπλό στη Βασιλεία είναι τρομακτικό, πάντως...

          Κατά τα άλλα χάρηκα που πήρε πούλο η United από το Champion's League είναι η αλήθεια.

          Α! Ο Ajax σήμερα πως πρέπει να νιώθει, ιδίως μ' εκείνο το 1 - 7; Αυτό προς τους φίλαθλους του Ολυμπιακού που ένιωθαν "αδικημένοι" και "αγανακτισμένοι" μετά το διπλό της Marseille.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Καλα ο αποκλεισμος του Ajax ηταν κραυγαλεος. Η Λυον ηθελε να μη παρει βαθμο ο Αιαντας και να νικησει αυτη καλυπτοντας παραλληλα διαφορα 7 γκολ που ειχε υπερ του ο Ajax. Μαλλιστα βρεθηκε και πισ στο σκορ οποτε ηθελε 8 γκολ. Της εκανε και την χαρη η Ρεαλ με την τριαρα που εριξε και η διαιτησια που ακυρωσε 2 κανονικα γκολ του Αγιαξ.

            Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.

            Comment


            • Originally posted by TheCursed View Post
              Α! Ο Ajax σήμερα πως πρέπει να νιώθει, ιδίως μ' εκείνο το 1 - 7; Αυτό προς τους φίλαθλους του Ολυμπιακού που ένιωθαν "αδικημένοι" και "αγανακτισμένοι" μετά το διπλό της Marseille.
              Misery loves company. Πειραιάς - Ολλανδία - Συμμαχία και Πλατινί και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο. Κάτω η χούντα της UEFA.

              Επίσης αυτό που έγινε με τις ομάδες του Μάντσεστερ είναι απίθανο. Για τη Σίτι να το καταλάβω αλλά η Γιουνάϊτεντ αυτοκτόνησε.
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Από πότε το άθλημα γίνεται πολιτικό?:kill:
                sigpic

                Comment


                • Πάντως και με τα δυο ακυρωθέντα γκολ του Ajax η Lyon πάλι περνούσε. Βέβαια εάν μετρούσαν, ολόκληρος ο αγώνας με τη Real θα ήταν διαφορετικός...
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • Γαυροι αδερφια μαζι θα το σηκωσουμε στην νεα φιλαδελφεια...

                    Comment


                    • Θες να μας πεις τι παίζει με τον συγκεκριμένο αγώνα;
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • Τελευταια αγωνιστικη του πρωταθληματος ηταν και η Αεκ ηταν 1 βαθμο μπροστα απο τον Παναθηναϊκο. Οι αεκτζηδες φωναζαν το συνθημα που προανεφερα και οπως φαινεται και στο video γκολ στο 20ο δευτερολεπτο και πεναλτι απο τον Καραπιαλη (!) στο 4ο λεπτο... Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πω κατι αλλο...

                        Comment


                        • Και δε σε χαλασε καθολου.

                          Comment


                          • 1-3 μέσα στο εξοχικό μας :troll:.

                            Φέρτε μας τους εξωγήινους λέμε.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • Το κατέβασα και το βλέπω, θες links?

                              Ντεφορμέ Μπάρτσα εναντίον φορμαρισμένης Ρεάλ σημειώσατε 1. Ο Κριστιάνου Ρουνάλντου είναι μακράν ο πιο κομπλεξικός παίχτης στον κόσμο αυτή τη στιγμή, δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να παίξει μπάλα ενάντια στους βουδιστές της Μπάρτσα και έχει μια απίστευτα σπαστική συμπεριφορά πριμαντόνας μέσα στο γήπεδο. Βάζεις γκολ και πολλά, αλλά μπορείς να τα βάλεις χωρίς να είσαι τόσο αχώνευτος.

                              Φέρτε τους εξωγήινους λέμε
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X