Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αυτός είχε παίξει στην Τσέλσι αλλά τον πούλησαν οι βλάκες. Εντωμεταξύ ήταν ο καλύτερος τους ακραίος χαφ εκείνη την περίοδο που τον πούλησαν. Τι βλάκες. xD

    Comment


    • Τώρα που βρίσκεται ο Μίχο? Ελπίζω να μην είναι ακόμα σ' αυτή την τριτοκοσμική χώρα(Τουρκία). Αυτός ο νεαρός θα ήταν η λύση στο πρόβλημα της ομάδας μου. Τι επικά γκολ πετυχαίνει και μάλιστα από τις άκρες!
      sigpic

      Comment


      • Πάει και αυτός.

        Comment


        • Δεν του βγήκε ο αντιΜουρινιο και τώρα ακούγεται για Rafa Benitez. Αυτά περί Γκουαρντιολα σαν ανέκδοτο μου φαίνεται (αλλά με τα λεφτά όλα γίνονται )

          Comment


          • Βγήκε και τραγουδάκι.

            Γαμάτο, lol.

            Comment


            • Πάντως έχοντας πλέον δει τα highlights του Liverpool - Arsenal, δεν ξέρω αν είναι αντιπροσωπευτικά, αλλά ούτε και μπορώ να πιστέψω πως οι ευκαιρίες ήταν 50 - 2. Η κατοχή μπορεί να ήταν και 99 - 1, δεν το γνωρίζω, αλλά η Arsenal είχε δυο - τρεις ακόμη πολύ καλές ευκαιρίες (ας ήταν και οι μοναδικές της), ενώ από πλευράς Liverpool (επαναλαμβάνω, στα highlights) δεν είδα και πολλές παραπάνω κλασικές.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Τα έχω δει και εγώ και όχι δεν είναι αντιπροσωπευτικά τα highlights. Δεν δείχνουν τον ρυθμό και την εξέλιξη του παιχνιδιού, ότι είδες στο βίντεο ήταν ότι έκανε η Αρσεναλ άλλα η Liverpool έκανε πολύ περισσότερα. Γενικά η Αρσεναλ δεν έκανε αισθητή την παρουσία της καθόλου μέσα στο γήπεδο . Η κατοχή δεν ήταν ισοπεδωτικά υπέρ της Liverpool (μια είναι η Μπαρτσα) αλλά αυτό που είναι αντιπροσωπευτικό της πίεσης που άσκησε η κάθε ομάδα είναι τα κόρνερ 14-0 νομίζω (για το μηδέν της αρσεναλ είμαι σίγουρος γιατί έγιναν αναφορές από τους speakers) .

                Comment


                • 3-0 στο Ημίχρονο η Αρσεναλ, μου αρέσει που σιχτίριζα το mega πριν το ματς γιατι δεν έβαλε το Benfica-Zenit που έχει ενδιαφέρων

                  Comment


                  • Το είδα το ματς. Η Άρσεναλ στο δεύτερο ημίχρονο πλακώθηκε από άγχος. Έβλεπε την ανατροπή να είναι μπροστά της, να έχει φάει το γάιδαρο, αλλά να μη μπορεί να φάει την ουρά. Οι άκυρες πάσες του Σονγκ είναι χαρακτηρηστικές, ενώ ο Φαν Πέρσι ήταν πολύ άτυχος. Η Μίλαν δεν ήταν καλύτερη στο ίδιο διάστημα αλλά έκανε περισσότερες ευκαιρίες και θα μπορούσε να τους είχε μαυρίσει την ψυχή. Λυπήθηκα πάρα πάρα πολύ γιατί η προσπάθεια και το πάθος ήταν ολοφάνερη.

                    Η πιο σιχαμένη ομάδα πέρασε.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Originally posted by Titus View Post
                      Το είδα το ματς. Η Άρσεναλ στο δεύτερο ημίχρονο πλακώθηκε από άγχος. Έβλεπε την ανατροπή να είναι μπροστά της, να έχει φάει το γάιδαρο, αλλά να μη μπορεί να φάει την ουρά. Οι άκυρες πάσες του Σονγκ είναι χαρακτηρηστικές, ενώ ο Φαν Πέρσι ήταν πολύ άτυχος. Η Μίλαν δεν ήταν καλύτερη στο ίδιο διάστημα αλλά έκανε περισσότερες ευκαιρίες και θα μπορούσε να τους είχε μαυρίσει την ψυχή. Λυπήθηκα πάρα πάρα πολύ γιατί η προσπάθεια και το πάθος ήταν ολοφάνερη.

                      Η πιο σιχαμένη ομάδα πέρασε.

                      Ναι ρε γαμώτο...πολύ σωστά τα λες

                      Και εγώ λυπήθηκα,ήταν κρίμα με τέτοια εμφάνιση να μην περάσει


                      Comment


                      • Αχχχ ρε Van Persie, άμα έβαζες το γκολ απο το ένα μέτρο...Μα γιατί πάνω στον Αμπιάτι? :/

                        Comment


                        • Κριμα τι να πω, πηγε χαμενος ο ενθουσιασμος μετα απο ενα ασυλληπτο πρωτο ημιχρονο. Πραγματικα δεν ξερω τι να πω, οποτε σταματαω εδω για να μην το παιδευω και πολυ.
                          .

                          Comment


                          • Χαλαρώστε παιδιά, ούτε εγώ δε στενοχωρήθηκα τόσο.

                            Η απόδοση ήταν καλή, έχουμε δει πάντως και καλύτερες απ' αυτήν την ομάδα αυτή τη σεζόν. Το θέμα είναι ότι μετά από μια τραγική εκτός έδρας εμφάνιση κι ένα 4 - 0, δε μπορούσαμε να περιμένουμε κάτι καλύτερο. Μπράβο για το πνεύμα και την αποφασιστικότητα που δείξαν, αλλά να είμαστε αντικειμενικοί, η καλύτερη ομάδα πέρασε. Και για να σας προλάβω, σιχαίνομαι τη Milan εκατό φορές περισσότερο από τον καθένα σας.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • Μπράβο μωρή ΑΠΟΕΛαρα :resp:

                              Comment


                              • Μπράβο στον Αποελ! Μπράβο και στον Μέσι που δεν τον πιάνανε ούτε με λάσο σήμερα...

                                Comment

                                Working...
                                X