Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ BILBAO

    Άσε τον Sir Alex στο ποδόσφαιρο buzzer beater που παίζει εδώ και αιώνες!

    Καταπληκτικό match,και για ΑΛΛΗ μια φορά η Man U είναι η πιο κωλόφαρδη ομάδα του τελευταίου μισού αιώνα.Μονό εγώ βλέπω ότι κάνει χέρι ΕΞΩ από την περιοχή το ηλίθιο παλικαράκι της Bilbao?


    Comment


    • Ρε ποια Μάντσεστερ, εδώ ο Γαύρος έφαγε το ξύλο της Μεταλικής αρκούδας και πάλι νίκησε...

      Μου άρεσε πολύ το κοουτσάρισμα του Βαλβέρδε και ο τρόπος που έστησε την ομάδα. Η Μέταλιστ είναι μια συλλογή από αλητάμπουρες τραμπούκους Λατινοαμερικάνους Γ' διαλογής. Άντε και στο Καραισκάκη να τους δείξουμε τι πα να πει έδρα...
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Χαχαχαχαχα,μπράβο και σε εσάς χαρείτε λίγο

        Εμένα πάντως η π**τσα της Bilbao με καίει


        Comment


        • Μα ΠΑΛΙ γκολ στο 90' αυτή η ομάδα κι εξακολουθεί να έχει οπαδούς;:whip:
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Originally posted by TheCursed View Post
            Μα ΠΑΛΙ γκολ στο 90' αυτή η ομάδα κι εξακολουθεί να έχει οπαδούς;:whip:
            Δεν ξέρω κατα πόσο ειρωνεύεσαι η όχι αλλά ψέμμα δεν είναι αυτό που λες


            Comment


            • Ομαδαρα η Bilbao, άξιζε πιο καθαρό σκορ. Πραγματικά ταπείνωσε την ManU που με την εμφάνιση που έκανε και την ήττα της City έδειξε πόσο έχουν πέσει οι Αγγλικές ομάδες. Α μωρή Liverpool με αυτές τις ομάδες στην PL και δεν μπορείς να μπεις στην τετράδα .

              Η Μέταλιστ είναι μια συλλογή από αλητάμπουρες τραμπούκους Λατινοαμερικάνους Γ' διαλογής. Άντε και στο Καραισκάκη να τους δείξουμε τι πα να πει έδρα...
              Όπα ρε Titus, εσείς και οι υπόλοιπες ελληνικές ομάδες έχετε λιγότερους αλητάμπουρες ; Και τι Γ' διαλογής λατινοαμερικανους ρε, πλάκα κάνεις μια χαρά το παίζουν το τόπι, μην λέμε και ότι θεμε .

              Comment


              • Originally posted by Laharl View Post
                Δεν ξέρω κατα πόσο ειρωνεύεσαι η όχι αλλά ψέμμα δεν είναι αυτό που λες
                Δεν ειρωνεύομαι.

                Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                Πραγματικά ταπείνωσε την ManU που με την εμφάνιση που έκανε και την ήττα της City έδειξε πόσο έχουν πέσει οι Αγγλικές ομάδες.
                Οι αγγλικές ομάδες φέτος δεν παίζουν καλά στην Ευρώπη, αλλά ας το παραδεχτούμε, στη Premier League έχουμε δει σημεία και τέρατα. Τρελός ανταγωνισμός και πολύ καλό επίπεδο. Ίσως γι' αυτό ακριβώς να μη μένουν δυνάμεις για καλή απόδοση έξω.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Originally posted by Laharl View Post
                  Καταπληκτικό match,και για ΑΛΛΗ μια φορά η Man U είναι η πιο κωλόφαρδη ομάδα του τελευταίου μισού αιώνα.Μονό εγώ βλέπω ότι κάνει χέρι ΕΞΩ από την περιοχή το ηλίθιο παλικαράκι της Bilbao?

                  Εγώ μέσα το είδα πάντως.
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • Εγώ τα σημεία και τέρατα στην PL τα εκλαμβάνω ως ασυνέπεια και σκαμπανεβάσματα στην απόδοση των ομάδων και όχι ως δείγμα μεγαλύτερου ανταγωνισμού. Δεν είναι δυνατών να ρίχνει ο ένας στον άλλο 6άρες, 5άρες και 4άρες (να τρως την μια βδομάδα και να ρίχνεις την άλλη) αυτό δείχνει το λιγότερο ότι δεν υπάρχει σταθερότητα στην απόδοση. Και η καθοδική πορεία των Αγγλικών ομάδων στην Ευρώπη τα τελευταία 2-3 χρόνια τα λέει όλα. Δεν μπορεί να είναι τυχαίες οι απανωτές σφαλιάρες που τρώνε στην Ευρώπη. Αν συνεχίσουν έτσι θα καταντήσει δεύτερη budesliga η PL .

                    Comment


                    • Καθοδικη πορεια τα τελευταια 3 χρονια; Λοιπον εχουμε και λεμε... 2008-09 3 ομαδες στους 4... 2009-10 2 ομαδες στους 8... 2010-11 3 ομαδες στους 8. Και στους 2 απο τους 3 τελευταιους τελικους ειχανε παρουσια, ενω ειχανε και μια παρουσια σε τελικο europa πριν 2 χρονια αλλα εκει γενικα οντως δεν τα πανε πολυ καλα. Ασχετα με το αν φετος δεν κανουν σπουδαια πραγματα, τα 3 προηγουμενα χρονια ηταν ανετα η χωρα με τα καλυτερα αποτελεσματα συνολικα.

                      Comment


                      • Δεν αμφισβητώ την επιτυχία αλλά από εκεί που ήταν σε άλλο επίπεδο και μια Μπαρτσα μονο τους κόντραρε κάθε χρόνο, άρχισαν σιγά σιγά να πέφτουν. Αυτό φαίνεται κυρίως στις εμφανίσεις που κάνουν .

                        Φέτος δεν πέρασαν τους ομίλους ManU,ManCity αποκλείστηκε στους 16 η Arsenal και δύσκολα θα περάσει η Chelsea, Ίσως καμιά στους 8
                        To 2011 μια ομάδα στους 4.
                        2010 καμία στους 4.

                        Πιο πριν, είχαμε:
                        2009 3 ομάδες στους 4 (και η τέταρτη αποκλείστηκε από Αγγλική ομάδα).
                        2008 3 ομάδες στους 4 (και η τέταρτη αποκλείστηκε από Αγγλική ομάδα) και με Αγγλικό τελικό.
                        2007 3 ομάδες στους 4.
                        2006 2 ομάδες στους 4.
                        2005 2 ομάδες στους 4.

                        Comment


                        • Originally posted by Laharl View Post
                          Μονό εγώ βλέπω ότι κάνει χέρι ΕΞΩ από την περιοχή το ηλίθιο παλικαράκι της Bilbao?
                          Ναι.


                          Πάρα πολύ καλή η Μπιλμπάο, όσοι βλέπουν La Liga ξέρουν τι μπαλάρα παίζει η Μπιλμπάο. Έχει φανταστικό προπονητή (ο καλύτερος της La Liga's για μένα) και φανταστικούς παίχτες όπως Llorente, Muniain, Susaeta & Martinez. Ω ναι, όπως καταλάβατε είναι η αγαπημένη μου ομάδα απο την Ισπανία μαζί με την Ατλέτικο Μαδρίτης.

                          Όσο για την United, άμα δεν πάρει κεντρικό, δεν θα πάει μπροστά αυτή η ομάδα.
                          Μόνο μην γίνουμε σαν την Λίβερπουλ. /hater ;p

                          Φανταστικός ο de Gea, άμα δεν ήταν αυτός θα έλιγε 2-6 το ματς.

                          Comment


                          • Ε ρε φαπα που επεσε..

                            Comment


                            • Originally posted by Xeno View Post
                              Ε ρε φαπα που επεσε..
                              Για τα χρονια πολλα...:xp:

                              Comment


                              • ΤΣΟ & ΛΟ ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑ...

                                 
                                Μολις τωρα το μαθα, δεν ηξερα καν οτι γινεται τελικος...
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X