Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Και το χειρότερο είναι ότι μετά από τόσο χρονιά παράγκας και δεκάδες ή εκατοντάδες εκ. έσοδα από CL κτλ (που πολλά από αυτά έπρεπε να τα πάρεις εσύ και το ΑΕΚακι) έχει φτιάξει καλύτερη ομάδα από εσένα και αγωνιστικά το αξίζει το πρωτάθλημα .

    Comment


    • Δε νομιμοποιώ τη παράγκα, αλλά επιμένω ότι, το φετινό πρωτάθλημα, ο Παναθηναϊκός το χάνει κυρίως επειδή δεν έχει συμμαζεμένα τα του οίκου του.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Πωπω, με τα ψέματα και την κωλοφαρδία πέρασε η Μαρσεϊγ . Πραγματικά εκνευριστικά κωλόφαρδη, δεν αξίζει σε καμιά περίπτωση εδώ που έφτασε.
        7 μπαλάκια και η Bayern στο χαλαρό την Βασιλεία που απέκλεισε ουσιαστικά την ManU.

        Comment


        • καλυτερα μπας και σταθει κωλοφαρδος ο αποελ στην κληρωση

          Comment


          • Σωστός, δεν το ειχα σκεφτεί αυτο ;)

            Edit: Μετά από 5 άσχημα αποτελέσματα στην PL, επιτελούς νίκη για την Liverpool, επανεμφάνιση του Stevie G στην ενδεκάδα και με δικό του χατ-τρικ, 3-0 την Everton στο ντέρμπι του μέρσεϊσαϊντ. Α ρε αρχηγέ ποσό έλειψες τα τελευταία 2 χρόνια.

            Comment


            • Eσυ ειδικα παντως θα επρεπε να χαιροσουν και ανεξαρτητα απο αυτο

              Comment


              • Αν εννοείς ότι είμαι γαύρος, κάνεις μεγάλο λάθος. Hint, την κυριακή ήμουν με τον Βαζελο AKA Απογοητευμένος AEKτζης που δεν τρέφει μεγάλη συμπάθεια για τον γαύρο :xp:
                Αλλά όπως και να το κάνουμε η Μαρσεϊγ μου ήταν πολύ αντιπαθητική φέτος (μετά τον Ολυμπιακό βέβαια) με το ποδόσφαιρο που (δεν) έπαιζε και δεν άξιζε να περάσει .

                Comment


                • ααα δεν ξερεις...
                  δες το video και θα καταλαβεις
                  DSCF0230, AEK Athens F.C., Olympique De Marseille, Olympiacos F.C., Greece

                  Comment


                  • Α γεια την αδελφοποίηση έλεγες, δεν πήγε το μυαλό μου ότι θα έλεγες για αυτό . Προσωπικά πάντως εμένα δεν μου λέει κάτι αυτό, από τις χειρότερες ομάδες του CL φέτος, και έπαιξε και με γλοιώδη σκοπιμότητα σήμερα, όσο κράταγαν το 0-0 πέφτανε κάτω σαν τα κοτόπουλα σε εκνευριστικό βαθμό για να ροκανίσουν τον χρόνο και να παγώσουν τον ρυθμό . Όξω από το CL :whip:

                    Comment


                    • ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Η ΑΓΓΛΙΑ


                      Comment


                      • Κρίμα.

                        Ήμουν με τη Napoli αλλά, εδώ που τα λέμε, δίκαια πέρασε η Chelsea.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Και εγώ την συμπαθώ πολύ την φετινή Napoli αλλά ότι και να λέμε η Chelsea σήμερα πίεζε υπερβολικά πολύ,νομίζω πολύ δίκαια κέρδισε.

                          ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ματς πάντως!


                          Comment


                          • Πολυ ωραιο παιχνιδι οντως. Κι εγω με τη Νapoli ημουν, αλλα οπως και λεει κι ο Loggo δεν τους αξιζε η προκριση οπως επαιξαν, καμια σχεση με το 1ο παιχνιδι. Η ομαδα εχει ανυπαρκτο παγκο δυστυχως και στην παραταση τα ειχαν φτυσει οσοι επαιζαν..

                            Αντε να δουμε την κληρωση την Παρασκευη, ετσι οπως ειναι τα πραγματα παντως για εμενα η Bayern ειναι η πιο συμπαθης ομαδα στην 8αδα.

                            Comment


                            • Ήθελα να περάσει η Ναπολι αλλά δίκαια πέρασε η Τσελσι. Τι σου κάνει μια αλλαγή προπονητή όμως, άλλη εικόνα τελείως έδειξε απόψε η Τσελσι.

                              Comment


                              • Και γω με Νάπολι ήμουνα. Οι Ιταλικές ομάδες στο CL δίνουν ιστορικά ματσάκια πάντα.
                                Έτσι όπως εξελίσσεται η διοργάνωση φέτος νομίζω είναι πλέον σίγουρο οτι θα δούμε Real Barca στον τελικό. Είναι οι μοναδικές ομάδες που μπορούν να παίξουν ΚΑΙ άμυνα και αυτό θα κάνει την διαφορά...

                                Comment

                                Working...
                                X