Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Το είδα το ματς και δάκρυσα από τα γέλια( :xp: ) που ξενέρωσε το Χίτλερ της η Μερκέλ που έχασε η Γερμανική ομάδα. Της έγινε χοντρό πλήγμα! Όταν τα βάζουν με μας τους Έλληνες, ξέρουν και τα αντίποινα! χαχαχαχαχαχαχα

      Εγώ κάθε φορά πριν γίνει κάτι, ήξερα πότε έμπαινε γκολ και πότε όχι. Η παρέα μου έπαθε πλάκα με την «προφητεία» μου. :xp:
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by sub_zero View Post
        Αυτό που έγραψα ήταν ότι έγινε κλοπή στον δικό μας ημιτελικό και ότι άμα μας είχαν αφήσει να περάσουμε θα το είχαμε πάρει εμείς, δεν νομίζω ότι είναι παράλογο αυτό.
        Έλα όμως που όπως αποδείχθηκε πριν λίγα λεπτά, είναι παράλογο. Τον ήπιαμε σήμερα βαζελάκια; :troll:

        Comment


        • Μεσ'την έδρα του Ολυμπιακού ήταν το ματς...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Άσε μωρέ χαίρονται ακόμα που πήραν το Ευρωπαϊκό ( και καλά κάνουν). Όταν όμως εμείς πήραμε το δεύτερο είχαμε ακόμη την δραχμή αλλά μάλλον κκωλοφαρδία θα ήταν και την τρίτη και την τέταρτη και την την.

            Comment


            • Comment


              • lool:xp:

                Εντωμεταξυ οι αλλοι κυριολεκτικα μαρκαρουν με τα ματια.

                Comment


                • Βαζέλια τι πάθατε ρε?

                  Μπράβο στο γαύρο που πήρε και το πρωτάθλημα με καθαρές 3 νίκες στην έδρα του, αν και ο Παναθηναϊκός δεν ήταν ο καλύτερος δυνατός (ειδικά σε σύγκριση με προηγούμενες χρονιές) και έδειξε αρκετές αδυναμίες. Δεν έχω παραπάνω άποψη αν και είδα και τα πέντε παιχνίδια.

                  Εξακολουθώ να μην απολαμβάνω το μπάσκετ σα θέαμα πάντως, αν και από τους παίκτες μας ξεχωρίζω μακράν τον Παπανικολάου. Πάθος, ψυχή, τσαγανό, ένταση και κυρίως αποτελεσματικότητα. Μου έδινες την εντύπωση πως έπαιζε για τη φανέλα και πολύ μου άρεσε, συν το ότι έχει μεγάλες ικανότητας. Δε μπορώ με τίποτα να ζωνέψω το Σπανούλη αν και έκανε μεγάλη δουλειά σήμερα, δε μπορώ με τίποτα να χωνέψω τον Καλάθη, οι μαύροι μας είναι για τα πανυγήρια και περιμένω να δω τι θα γίνει του χρόνου. Κάαατι θα παρακολουθήσω αλλά έχει γίνει πολύ βιαστικό και αεράμυνα για τα γούστα μου.
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Χαιρεσαι που κερδισατε με καλυτερη ομαδα; Σιγα το κατορθωμα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Originally posted by Ramparter View Post
                      Χαιρεσαι που κερδισατε με καλυτερη ομαδα; Σιγα το κατορθωμα.
                      Όταν κάθε χρονιά μας πρήζουν παντού οι "αστεράτοι" που νικαν με καλύτερη ομάδα δηλαδή...;
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Anyway η επισιμη θεση μας ως βαζελοι ειναι οτι για λογους ευγενους αμιλας θεωρησαμε οτι θα ειναι καλο να μη παιρνουμε ολα τα πρωταθληματα και το δωσαμε φετος. Βεβαια η πραγματικοτητα ειναι οτι μετα τη τερμα αδικη και βρωμικη ηττα μας στη Κωνσταντινουπολη η ψυχολογια ηταν πεσμενη και οι παικτες δεν εδωσαν το 100%.

                        Η ουσια ειναι οτι παντα υπαρχει δικαιολογια
                        Do a barrel roll!

                        Comment




                        • Μα ποσο πιο cult;
                          Καιρο ειχα να το δω οποτε ειπα να κανω κι ενα post for the lolz.

                          Comment


                          • Comment


                            • ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΜΙΔΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗ!


                              Comment


                              • ΨΥΧΗ ΡΕ!!!Δείξανε ψυχή και το γυρίσανε.Να μην γαμιότανε ο διαιτητής και να μην έχανε το πέναλτυ ο Γιώργαρος,θα τους είχαμε ταπεινώσει.Τώρα απλά τους ξεφτιλίσαμε.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X