Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα αυτό που μου έμεινε από το σημερινό είναι ότι αυτό το προϊόν μας το προσφέρει η ΕΡΤ, η οποία πρώτη έφερε το Τσάμπιονς Λιγκ στην Ελλάδα, με τις δυνατές συγκινήσεις του, κάνοντας απόσβεση τα χρήματα των Ελλήνων φορολογούμενων, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ HIGH-DEFINITION.:troll::kill:

    Αλήθεια για τα 2 πέναλτυ τι πιστεύετε?
    Και τα 2 ηταν. Αστειοτητες αυτα που λενε οτι ο αλλο επεφτε και ηταν ακουσιο, απλωμενο χερι και η μπαλα να εχει κατευθυνση προς το τερμα = πεναλτυ. Νομιζω υπηρχε και αλλη μια παρομοια με τον πεπε που ομως δεν δοθηκε.

    Θα ελεγα για οσους μας τα εχουν πρηξει περι αντι-ποδοσφαιρου ενω οι ιδιοι την βρισκουν να βλεπουν... πολο, αλλα μετα ειδα το παρακατω πρωτοσελιδο.


    Ενταξει το παραπανω ειναι λογος μεχρι και οπαδος της πουτα να γινεις

    ΠΑντως νομιζω οτι το σημερινο ειναι η αποδειξη αυτου που λεμε οτι καποιες ομαδες εχουν φανελα σε τετοια ματς. Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ομαδα που εχασε το πρωταθλημα απο την ντορτμουντ που της εκανε πλακα ο γαυρος, εχει την ποιοτητα για να σταθει ετσι σε μια τετοια εδρα και μετα απο το ξεκινημα που εκανε η ρεαλ.

    Comment


    • Μόνο εγώ βλέπω τον Alexis να κερδίζει την κόκκινη?Οκ τον χτύπησε ύπουλα ο Terry αλλά δεν είχε καν δύναμη αυτό το χτύπημα να σωριάσει κάτω κανέναν ποδοσφιαριστή.Δείτε πως πέφτει ο Alexis,κατευθείαν σηκώνει τα χέρια να διαμαρτυρηθεί(κλασικά) και μετά πιάνει το κωλαράκι του .Το πέναλτυ της Μπάρτσα ήταν αλλά και εδώ έχουμε να κάνουμε με major κωλοτούμπα Cesc

      Για το πέναλτυ της Ρεάλ εχθές πιστεύω ότι ήταν ΑΛΛΑ με το ίδιο ακριβώς σκεπτικό έπρεπε να δοθεί και το χέρι του Pepe στο τέλος του ημιχρόνου.

      Sub_zero δεν καταλαβαίνω τι το κακό έχει το πρωτοσέλιδο...Εκείνο το ματς ήταν το μεγαλύτερο διαιτητικό σπρώξιμο που έχω δει σε Ευρώπη


      Comment


      • Ο,τι και να κανε ο Alexis, o Terry εννοειται πως επρεπε να παρει κοκκινη μονο και μονο για την κινηση που εκανε.

        Comment


        • Ok εγώ πιστεύω ότι τέτοιες φάσεις γίνονται πολύ συχνά(ίσως όχι σε αυτό τον βαθμό),απλά αυτή φάνηκε πολύ άσχημα λόγω θεατρινισμού.Δεν λέω ότι δεν ήταν κόκκινη αλλά το καμάρι ο Alexis την κερδίζει περισσότερο από ότι την κάνει ο Terry.Ο Messi σε επόμενη φάση πάει με τσαμπουκά και σπρώχνει κάποιον σε κάποιο φάουλ και δεν δέχεται ούτε κάρτα.

          Επίσης αυτό με τις κίτρινες πρέπει να σταματήσει όταν οι ομάδες πάνε τελικό.Το έλεγα από τότε που ο Nedved πήρε στο 90 κάρτα και έχασε τον τελικό Γιούβε-Μίλαν. Συνολικά έχουμε 7 απουσίες λόγω καρτών και από τις 2 ομάδες,ήμαρτον!


          Comment


          • Sub_zero δεν καταλαβαίνω τι το κακό έχει το πρωτοσέλιδο...
            Ειρωνευεται μια ομαδα που ασχετα αν την απεχθανομαι για διαφορους λογους τα τελευταια χρονια εχει σαρωσει τα παντα και εχει παικτες μεγαλης αξιας.
            Οταν λοιπον διαβαζεις απο την συγκεκριμενη εφημεριδα που επι χρονια προσπαθουσε να σε βυθισει σε μια λογικη μιζεριας και του ποδοσφαιρου επιπεδου Μιτου, Τζιωλη και ΜΑντζιου, ε οσο και να χει σου γυρνανε τα αντερα οταν βλεπεις σχολιακια για playstation.

            Comment


            • Originally posted by sub_zero View Post
              Ειρωνευεται μια ομαδα που ασχετα αν την απεχθανομαι για διαφορους λογους τα τελευταια χρονια εχει σαρωσει τα παντα και εχει παικτες μεγαλης αξιας.
              Οταν λοιπον διαβαζεις απο την συγκεκριμενη εφημεριδα που επι χρονια προσπαθουσε να σε βυθισει σε μια λογικη μιζεριας και του ποδοσφαιρου επιπεδου Μιτου, Τζιωλη και ΜΑντζιου, ε οσο και να χει σου γυρνανε τα αντερα οταν βλεπεις σχολιακια για playstation.
              Α οκ πάσο τότε,νόμιζα ότι πίστευες οτί δεν ήταν δικαίωση


              Comment


              • Old τωρα πια και ξεχασα να το post-αρω οταν το πρωτοειδα, αλλα το ποσο γελασα τοτε δεν περιγραφεται:

                Comment


                • Εγώ γέλασε με αρκετά .





                  Και το τελευταίο με την είδηση (για να είμαστε πιο ον τοπικ) της αποχώρησης του Γκουαρντιολα από τον πάγκο της Μπαρτσα.

                  Comment


                  • Ότι βγαίνει με Torres στον 9gag μετά τον ημιτελικό το κάνω like,τα περισσότερα είναι απίστευτα καλά XD


                    Comment


                    • Ένα τέτοιο γκολ να βάλει και στους Άραβες και μετά sayonara πρωτάθλημα.

                      Comment


                      • Δε μπορώ να σχολιάσω όλα όσα γράφτηκαν, θα μείνω στο ότι τελικά στο ποδόσφαιρο ΣΙΓΟΥΡΑ υπάρχει Θεός και μάλιστα έχει βαλθεί να μας τρελάνει όλους!
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • O Ολυμπιακός πήρε το Πανευρωπαϊκό.

                          Μετά το βάζελο ο γαύρος. Αν και δεν παρακολουθώ μπάσκετ πέρα από αποσπασματικά παιχνίδια, κάτι της χρωστούσε το άθλημα αυτής της ομάδας. Υπέστη αδικίες, έπεσε πάνω στην άξια παντοκρατορία του βάζελου, αδίκησε σε πολλές περιπτώσεις τον εαυτό της, αλλά τα κατάφερε.

                          Μεγάλη μαγκιά! Άντε να δούμε και τους ίδιους παίκτες με την Εθνική!
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Η Παναθα το αξιζε οπως και να χει και αυτη την αληθεια θα τη ξερουν ολοι οι γαυροι μεσα τους οσο κι αν βρισκονται σε αρνηση.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Απιστευτο αυτο που εγινε, τετοιες ανατροπες ουτε η εθνικη δεν εχει κανει. Τη διαφορα κλασης δεν τη σχολιαζω καν, η CSKA βγαζει ανετα 2 καλες 5αδες και ο Ολυμπιακος μια και με το ζορι.
                              Οι ξενοι του ηταν εκτος τοπου και χρονου, αλλα οι Ελληνες καναν τη διαφορα και δειξαν πως ακομα και με χαμηλο budget μπορεις να κανεις την υπερβαση αν το πιστεψεις. Απιστευτος ο Παπανικολαου, MVP με διαφορα και ο Σπανουλης επισης πολυ ψυχραιμος εκει που επρεπε. Στην τελευταια φαση ειχα αγχωθει απιστευτα, λεω οκ θα το παρει πανω του και θα το χασει, αλλα εδειξε πως εχει βαλει μυαλο και τους επιασε στον υπνο με την πασα που εκανε στον Πριντεζη.

                              Μπραβο πραγματικα, τεραστια νικη και με μια ομαδα που απο το πρωτο παιχνιδι ως το τελευταιο ηταν το απολυτο outsider. Αντε και με καμια μεταγραφη του χρονου στους ψηλους γιατι οι Αμερικανοι που πηραν ειναι ειναι για κλαματα.

                              Comment


                              • Μπράβο στον Ολυμπιακό!

                                Χάρηκα για την νίκη του!

                                Πολύ ψυχωμένα τα μικρά άκουσα.Έχει χτίσει πολύ καλό κορμό!


                                Comment

                                Working...
                                X