Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τραγικοί οι Σαμαράς & Χολέμπας. Τέσπα...ας ελπίσουμε στο επόμενο ματς ο Σαμαράς να είναι πάγκο και να βάλει κανά Μήτρογλου απο την αρχή.

    Comment


    • Ο Σαμαράς ήταν μεγάλο ταλέντο, είχε δείξει πολύ καλά πράγματα σε Heerenveen και κάποια σε ManCity αλλά είναι πολύ μεγάλος τεμπέλης, όσο περνάν τα χρόνια αντί να βελτιώνεται γίνεται χειρότερος. Δεν πρέπει να ξεκινήσει με Ρωσία, τι να τον κάνουμε άλλωστε έναν επιθετικό που δεν πατάει ποτέ περιοχή, α το ξέχασα winger είναι και με ύψος 1.93 :xp:.

      Comment


      • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
        τι να τον κάνουμε άλλωστε έναν επιθετικό που δεν πατάει ποτέ περιοχή, α το ξέχασα winger είναι και με ύψος 1.93 :xp:.
        :xp::xp::xp:

        Comment


        • Είναι στο 65 και με εξαίρεση ένα καλό σουτ που έδιωξε ο Νόιερ η Ολλανδία είναι απογοητευτική. Καμένη ομάδα, χωρίς προσανατολισμό, ασταθής, δε μπορεί να βγάλειι πάσες, κουρασμένοι παίκτες...Το άκρο αντίθετο είναι η Γερμανία. Σαφές παιχνίδι, αποτελεσματικοί, γρήγοροι, πιτσιρικάδες. Μαγκιά τους και μπράβο.

          Στο προηγούμενο ματς πολύ γούσταρα να το πάρουν οι Δανοί, έστω και το Χ, αλλά ας όψεται. Μεγάλες ψυχές, δεν τα παρατήσανε αλλά οι Πορτογάλοι κατάφεραν να βγάουν ένα τρίτο γκολ και έκλεψαν το ματς. Ο Ρουνάλντου έχασε δύο γκολ και τον ξελάσπωσε η υπόλοιπη ομάδα. Αυτά. Κρίμα για τους Δανούς που έδειξαν μεγάλη μαγκιά, κανένα έλεος για τους λίγους Ολλανδούς.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Στο τέλος θα βγει η Ολλανδία η χειρότερη ομάδα τουρνουά!

            Ευτυχώς έβαλε γκολ ο van Persie και πέτυχαν το πρώτο τους στην διοργάνωση


            Comment


            • Υπάρχει σενάριο πρόκρισης της Ολλανδίας...Ήττα της Δανίας από Γερμανία και νίκη της Ολλανδίας με δυο γκολ διαφορά με την Πορτογαλία.Όπως υπάρχει και ένα σενάριο αποκλεισμού της Γερμανίας αν νικήσουν και η Πορτογαλία και η Δανία...Τι έχει να γίνει έτσι και επιβεβαιωθεί κάποιο απ'τα δυο σενάρια...
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Τα λογια ειναι περιττα, χειροτερη Ολλανδια εχω χρονια να δω. Στα τελευταια 20' που επρεπε να πιεσουν δεν το προσπαθησαν καν, κυριολεκτικα κλειναν τα ματια μου καθε λιγο και λιγακι, εχασα τις μισες φασεις στο τελος.

                Οι Γερμανοι καθαρισαν ευκολα και δεν καναν κατι ιδιαιτερο, αλλα δεν ειχαν και λογο να το κυνηγησουν. Το παιχνιδι ηταν σαν φιλικο παντως, κανενα παθος και στα 90 λεπτα.
                Ας περασουν οι Γερμανοι και ενας εκ των δυο του απογευματινου παιχνιδιου που ηταν και πολλες φορες καλυτερο στην τελικη.

                Comment


                • Βάλαμε γκολ από μη φάση, κάναμε ένα δοκάρι από στημένη φάση, είχαμε σκυλίσια άμυνα και κερδίσαμε 1 - 0. Πόσο πιο χαρακτηρηστικό παιχνίδι της Εθνικής?
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • U mad, Platini?

                    Comment


                    • Μπραβο μωρή Ελλαδάρα .
                      Παίξαμε με πάθος και επιτέλους είχαμε υπομονή και συγκέντρωση στο παιχνίδι μας και ας δεν μας θέλει η διαιτησία . Ψυαχάρα και τυπάρα ο Κάρα, καλός ως και ο Σαμ σήμερα με μπόνους Τζαβέλα και Σηφάκη και πάμε για Γερμανία .

                      Comment


                      • Οπότε ποιοί είναι οι 8 μαζί με την Ελλάδα;
                        sigpic

                        Comment


                        • Ψοφάω όμως για πρωτοσέλιδο "Η Γερμανία πέταξε την Ελλάδα έξω από το Euro"

                          Και ακόμα περισσότερο για το ανάποδο!!!

                          Επίσης τώρα Πολωνοί και Ρώσοι θα γιορτάσουν τον αποκλεισμό τους με ένα μεγαλοπρεπή καβγά σε όλη την πόλη, γουστάρω.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Αχαχαχα σωστός Titus .
                            Πόσο μα πόσο θα μέτραγε ένα τέτοιο πρωτοσέλιδο μετά από πρόκριση επί της Γερμανίας

                            Comment


                            • Το Sport24.gr σας παρουσιάζει το πανόραμα του Euro 2012. Δείτε αποτελέσματα, βαθμολογίες και πίνακα των σκόρερς


                              GROUP A

                              1. Τσεχία 6 (4-5)
                              2. Ελλάδα 4 (3-3)
                              3. Ρωσία 4 (5-3)
                              4. Πολωνία 2 (2-3)

                              GROUP B

                              1. Γερμανία 6 (3-1)
                              2. Πορτογαλία 3 (3-3)
                              3. Δανία 3 (3-3)
                              4. Ολλανδία 0 (1-3)

                              GROUP C

                              1. Ισπανία 4 (5-1)
                              2. Κροατία 4 (4-2)
                              3. Ιταλία 2 (2-2)
                              4. Ιρλανδία 0 (1-7)

                              GROUP D

                              1. Γαλλία 4 (3-1)
                              2. Αγγλία 4 (4-3)
                              3. Ουκρανία 3 (1-3)
                              4. Σουηδία 0 (3-5)
                              1. Τσεχία
                              2. Ελλάδα
                              3. Γαλλία
                              4. Αγγλία
                              5. Ισπανία
                              6. Κροατία
                              7. Γερμανία
                              8. Πορτογαλία
                              Αυτοί είμαστε...

                              Τώρα μένει να δούμε την κλήρωση.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Titus View Post
                                Ψοφάω όμως για πρωτοσέλιδο "Η Γερμανία πέταξε την Ελλάδα έξω από το Euro"

                                Και ακόμα περισσότερο για το ανάποδο!!!

                                Επίσης τώρα Πολωνοί και Ρώσοι θα γιορτάσουν τον αποκλεισμό τους με ένα μεγαλοπρεπή καβγά σε όλη την πόλη, γουστάρω.
                                Kαι στις κερκίδες Αγκελα και Αλεξης διπλα διπλα:troll:
                                Γενικά μου ήταν αδιάφορο το αν θα περάσουμε ή οχι αλλά εν τελη νομιζω οτι για τις γραφικοτητες και μονο που θα δουμε και θα διαβασουμε τις επομενες μερες αξιζε.

                                Comment

                                Working...
                                X