Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καταφέραμε να αποκλειστούμε.

    Comment


    • Ό,τι και να πω είναι λίγο.

      Τραυματίστηκε ο Ιμπαγάσα και δε μπήκε κανείς μες στο γήπεδο. Κάπου πήρε το μάτι μου ένα κοντό μάυρο που έτρεχε πέρα δώθε αλλά δεν ενόχλησε κανένα και δεν του έδωσε κανείς σημασία.

      Τραυματίστηκε ο Μανιάτης και μπήκε ο Μοντέστο, που δεν έκανε τίποτα.

      Ο Τζιμπούρ, ο Μιραλάς και ο Χολέμπας ήταν ψόφιοι από το πρώτο ημίχρονο που είχαν ξεσκιστεί για το ποιός θα βάλει πρώτος δεύτερο γκολ.

      Άνθρωπος να κρατήσει τη μπάλα έστω και για λίγο δεν υπήρχε.

      Μας κάνανε δώρο το πέναλτι, το ρίξαμε στον κουβά. Μετά φάγαμε και δεύτερο γκολ.

      Ο Τοροσίδης, με εξαίρεση το ότι βρέθηκε πάνω στη γραμμή και έδιωξε, έχει γίνει επικίνδυνος.

      Πάω να καρφώσω καρφιά στον τοίχο με το κεφάλι μου...
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Αφού τους σκάψατε που τους σκάψατε τους ομαδικούς τάφους, ε...μπείτε μέσα εσείς!!
        Να μην πάνε και χαμένοι τόσοι κόποι..

        edit:Παιδιά να ρωτήσω..κανά πρακτορείο για Ρουμανία καλό ξέρετε?

        Comment


        • Απλά σε γράφω, γιατί υπάρχουν και πιο έξυπνοι και πιο ωραίοι βάζελοι εδώ μέσα να μου κάνουν καζούρα.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Originally posted by ShrinkShady View Post
            Αφού τους σκάψατε που τους σκάψατε τους ομαδικούς τάφους, ε...μπείτε μέσα εσείς!!
            Να μην πάνε και χαμένοι τόσοι κόποι..

            edit:Παιδιά να ρωτήσω..κανά πρακτορείο για Ρουμανία καλό ξέρετε?
            Δεν τα εμαθες; Ακυρωθηκε η πτηση...


            *** Οσο για το πρωτο οκ γενικα σε καταλαβαινω αλλα ρε μαγκα δεν αφορα τα ατομα εδω μεσα που ασχολουνται στα πλαισια του χαβαλε.

            Comment


            • Originally posted by Titus View Post
              Απλά σε γράφω, γιατί υπάρχουν και πιο έξυπνοι και πιο ωραίοι βάζελοι εδώ μέσα να μου κάνουν καζούρα.


              Αγκού!!!!!!

              Comment


              • Πραγματικά ο Ολυμπιακός έχασε την πρόκριση μέσα από τα χέρια του, έπαιξε καλά στην άμυνα και δεν άφησε ανοιχτούς χώρους στην Μεταλιστ που με την μπάλα κάτω δεν παίζεται και από ότι φάνηκε με σέντρες δεν μπορεί να παίξει. Εκεί πίστεψα ότι θα περάσει σχετικά εύκολα ο γαύρος, αλλά μετά το καλό α' ημίχρονο νομίζω υποτίμησε την Μεταλιστ που ακόμα κι αν δεν έχει άμυνα και απείθαρχους και εγωιστές παίκτες (που όμως την μπαλίτσα την ξέρουν με το παραπάνω) δεν σταματάνε να επιτίθενται ποτέ, έπαθα πλάκα που δεν σταματήσαν να προσπαθούν να επιτεθούν και μετά το 1-2 που όλες οι ομάδες θα έμεναν πίσω.
                Πραγματικά πολύ ιδιόρρυθμη ομάδα .

                Comment






                • Kαι ναι... εχουμε νεα εισοδο στην απο πανω λιστα...

                  Comment


                  • Real Madrid - ΑΠΟΕΛ
                    Barcelona - Milan
                    Bayern - Marseille
                    Benfica - Chelsea

                    Καλη φαση, ωραια ματσακια θα δουμε και τα πραγματα θα ναι ακομα καλυτερα στους 4.

                    Comment


                    • Κακή κλήρωση για εμένα γιατί υπάρχουν ξεκάθαρα φαβορί σε όλα τα ματς(αν και μπορεί να κάνουν την υπέρβαση).Βέβαια ήταν καλή κλήρωση για Chelsea οπότε μια χαρά

                      Θα προτιμούσα να πέσουν μεγαθήρια μεταξύ τους τώρα και να πάνε οι "μεσαίες" ομάδες μεταξύ τους.

                      Τέσπα,ωραία ματσάκια να δούμε


                      Comment


                      • Δεν στάθηκε τυχερό το ΑΠΟΕΛ. Το Barcelona - Milan ξεχωρίζει σαν ζευγάρι.

                        Χθες μεγάλη μπάλα απο Μπιλμπάο και μεγάλο παιχνίδι το ManCity-sporting, 3-2 το αποτέλεσμα, με την City να θέλει άλλο ένα γκολ και στο 95 o Hart να χάνει μεγάλη ευκαιρία.

                        Comment


                        • Καλα ειναι νομιζω, θα γινει πανικος στους 4.
                          Ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα μπορει να δουμε και τελικο μεταξυ Real / Barcelona.
                          Στους 4 το ενα ζευγαρι σχεδον σιγουρα θα ναι Bayern - Real και απο την αλλη να δουμε αν θα χουμε καμια εκπληξη στα Barca - Milan / Benfica - Chelsea.

                          Comment


                          • Problem?

                            Comment


                            • ΤΣΟ & ΛΟ
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Μπράβο μαλάκες.Ωραία τα καταφέρατε.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X