Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το σκότωμα του δράκου (Γιαννάκη)

    Πάντως αν πριν μερικά χρόνια μου έλεγαν ότι θα ερχόταν στιγμή που ο ποιο σοβαρός στον πάγκο του γαύρου θα ήταν ο Τόμιτς θα τον περνούσα για τρελό
    Προσπάθησαν και σήμερα να το κάνουν ζούγκλα μπας και πετύχουν τίποτα καλύτερο από το γνωστό αποτέλεσμα για αυτούς (ήττα) και εν μέρη τα κατάφεραν αφού το έκαναν ζούγκλα αλλά χωρίς πάντως να αποφύγουν την ήττα.

    Ο ΠΑΟ αυτή τη στιγμή αναζητά ρυθμό και καθαρό μυαλό στην επίθεση. Άμα πετύχει αυτό πιστεύω θα το σηκώσουμε από την Κυριακή.

    Comment


    • Ο ΠΑΟ αυτή τη στιγμή αναζητά ρυθμό και καθαρό μυαλό στην επίθεση. Άμα πετύχει αυτό πιστεύω θα το σηκώσουμε από την Κυριακή.[/b]
      sumfono apoluta!o PAO prepei na thumuthei ton palio kalo tou eauto.Ayto arkei pisteyo gia na deiksei poios einai to afentiko...

      Comment


      • Όλο Παναθηναϊκοί είμαστε εδώ πέρα τελικά.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Όλο Παναθηναϊκοί είμαστε εδώ πέρα τελικά.
          [/b]
          Έλα πάμε και ένα σύνθημα λοιπόν....
          Όποιος δεν ποστάρει... ραύρος είναι ρε!!! :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

          Comment


          • παλιοβαζέλια...
            Carpe diem

            Comment


            • Έλα πάμε και ένα σύνθημα λοιπόν....
              Όποιος δεν ποστάρει... ραύρος είναι ρε!!! :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
              [/b]
              Ποστάρω απλά για να δείξω ότι δεν είμαι γαύρος,αλλά πράσινος ως το κόκαλο.Απλά επειδή δεν ασχολούμαι με το μπασκετ ιδιαίτερα δεν έχω να εκφέρω κάποια άποψη. Please go on... :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: Συγγνώμη που σας διέκοψα
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • Ποστάρω απλά για να δείξω ότι δεν είμαι γαύρος,αλλά πράσινος ως το κόκαλο.Απλά επειδή δεν ασχολούμαι με το μπασκετ ιδιαίτερα δεν έχω να εκφέρω κάποια άποψη. Please go on... Συγγνώμη που σας διέκοψα [/b]
                sugxoremenos file Neltharion!! .Pantos paidia min anaritieste pou einai oloi oi gayroi.otan i suzitisi paei sto mpasket,oi gayroi krubontai.


                <div align="center">PAO GATE 13</div>

                Comment


                • εδώ είμαι...
                  Carpe diem

                  Comment


                  • εδώ είμαι...[/b]
                    OX&#33;&#33;na enas...paidia fate ton laxano :icon_twisted: :icon_twisted:

                    Comment


                    • Μετά τη συμφωνία του Ολυμπιακού με Βαλβέρδε,όπως όλα δείχνουν (αν δε γίνει καμιά στραβή τελευταία στιγμή) ο Λάουντρουπ θα είναι ο νέος προπονητής του Παναθηναϊκού&#33; Κατά τη γνώμη μου ο Λαουντρουπ ήταν η προσωπική μου αγαπημένη επιλογή (μαζί με Τεν Κάτε) ανάμεσα σε όλα τα ονόματα που είχαν ακουστεί έως τώρα για τον πάγκο του Παναθηναικού και θα χαρώ πολύ αν η συμφωνία κλείσει.Μάλιστα για να αποσπάσουν την υπογραφή του Αντωνίου και Βέλιτς του υποσχέθηκαν budget κοντά στα 30 εκ. ευρώ...Αν αληθεύει μιλάμε για τεράστιο ποσό για τα ελληνικά δεδομένα. Άντε να κλείσει το θέμα του προπονητή,που καθυστέρησε αρκετά,να πάρουμε και κανά παίχτη της προκοπής... Βύντρα ψόφα...
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • Μετά τη συμφωνία του Ολυμπιακού με Βαλβέρδε,όπως όλα δείχνουν (αν δε γίνει καμιά στραβή τελευταία στιγμή) ο Λάουντρουπ θα είναι ο νέος προπονητής του Παναθηναϊκού&#33; Κατά τη γνώμη μου ο Λαουντρουπ ήταν η προσωπική μου αγαπημένη επιλογή (μαζί με Τεν Κάτε) ανάμεσα σε όλα τα ονόματα που είχαν ακουστεί έως τώρα για τον πάγκο του Παναθηναικού και θα χαρώ πολύ αν η συμφωνία κλείσει.Μάλιστα για να αποσπάσουν την υπογραφή του Αντωνίου και Βέλιτς του υποσχέθηκαν budget κοντά στα 30 εκ. ευρώ...Αν αληθεύει μιλάμε για τεράστιο ποσό για τα ελληνικά δεδομένα. Άντε να κλείσει το θέμα του προπονητή,που καθυστέρησε αρκετά,να πάρουμε και κανά παίχτη της προκοπής... [/b]
                        sumfono apoluta me tin epilogi tou Λάουντρουπ.


                        Βύντρα ψόφα...[/b]
                        giati kale??kalo paixtaki itan..

                        Comment


                        • Ποιος laudrup ποιος Βαλερδε. ΔΛδ λολ
                          οποιος θελει πρωταθλημα χρειαζεται λεφτα κι εναν γνωστη της Ελληνικης πραγματικοτητας.

                          Btw, o Βαλερδε εριξε μια ομαδα στη Β&#39; Ισπανιας που ειχε τον προυπολογισμο ολων των ομαδων της Α&#39;Εθνικης Ελλαδος...συγνωμη Superleague

                          Καλη τυχη γαυρο

                          Μωρη παιχτουρα ΤΙΓΡΗ παρε την ΠΑΕΙ να τρελαθουμε. Αλλα ο Τιγρης παει πακετο με Μπαγεβιτς&#33;
                          Να φυγει ο κοντος με τις τρυπιες τσεπες...ντς ντς ντς

                          Μαρεσει η ΑΕΚ που θελει να διωξει ολη την πρωτη ομαδα (Παπ, Δελλα, Λυμπε, Τοζερ) χωρις να εχει εναλλακτικες. Ακουστηκε κ το εξης απιθανο, διωχνουμε τον Παπ κ σαν ετοιμη λυση εχουμε τον Φυτανιδη του Αστερα...την ιδια στιγμη που η Βερντερ θα μας αγορασει τον 18χρον Γκετσογλου...μα δε νιωθουν? Δεν εχουν μαθει τπτ σαυτη την ομαδα. Αυτη τη στιγμη χρειαζομαστε τουλαχιστον 6 παικτες. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ δυνατον....

                          2 μπακ, 1 στοπερ, 2 αμυντικα χαφ, 1 σεντερ φορ...

                          ΕΑΝ παρουμε τον Κωνσταντινου ΑΛΛΑΖΩ ομαδα. Δε θα το αντεξω
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Λοιπόν,τι να πρωτοπεί κανείς.

                            Ημίχρονο 1:Ανύπαρκτος Παναθηναικός
                            Ημίχρονο 2:Ανύπαρκτος Ολυμπιακός

                            Γενικότερα είναι ένα αποτέλεσμα που τουλάχιστον δικαίωσε αυτούς που ήθελαν να πετάξουν τομάτες σε δηλώσεις τύπου "ε,2-1 μωρέ,και την Κυριακή πρωτάθλημα στο ΣΕΦ" αν και το αποτέλεσμα κρίθηκε στο νήμα.

                            Τώρα για το τι ακριβώς έφερε το συγκεκριμένο αποτέλεσμα και νίκησε η ομάδα του καραγκιόζη (/sarcasm) νομίζω πως η αιτία είναι πως οι παίχτες του ΠΑΟ παίζουν και στην Εθνική.Και οι μπασκέτες ήταν στραβές.Και οι προβολείς κακοεστιασμένοι.Και η καθαρίστρια δεν είχε σκουπίσει καλά (/sarcasm again για προηγούμενα ποστ)

                            Τουλάχιστον δεν φοράω παρωπίδες,και παραδέχομαι πως η ομάδα μου είναι χειρότερη του αιωνίου της,και πως ο τίτλος είναι 85-15 ΠΑΟ ΟΣΦΠ (%)

                            Αφιερωμένο το παραπάνω ποστ σε όσους θεοποιούν άτομα όταν τους φέρνουν διακρίσεις σε εθνικό επίπεδο,και σε συλλογικό επίπεδο ξεχναν τα πάντα και φτύνουν χολή.

                            Btw kudos to Spanouli + Printezis για το μόνο σοβαρό παιχνίδι που παίχτηκε απόψε.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Τώρα για το τι ακριβώς έφερε το συγκεκριμένο αποτέλεσμα και νίκησε η ομάδα του καραγκιόζη (/sarcasm) νομίζω πως η αιτία είναι πως οι παίχτες του ΠΑΟ παίζουν και στην Εθνική.Και οι μπασκέτες ήταν στραβές.Και οι προβολείς κακοεστιασμένοι.Και η καθαρίστρια δεν είχε σκουπίσει καλά (/sarcasm again για προηγούμενα ποστ) [/b]
                              Αν οι παίχτες του ΠΑΟ δεν έπαιζαν εθνική κάθε καλοκαίρι το πιθανότερο είναι πως η σειρά τώρα θα ήταν 3-0 χαλαρά. Για τον Γιαννάκη, άμα όντως κάποιοι θέλουν να βλέπουν ότι τους συμφέρει τότε γιατί δεν κάναν τα ίδια με τον Γκέρσον ή τον Καζλάουσκας; ΚΑι νομίζω είναι αυτονόητο το ότι από την στιγμή που αποφάσισε να πάει στον γαύρο πρέπει να παραιτηθεί από την εθνική.


                              *Να δω τώρα αν κάποιοι θα μιλάνε για γκρίζους λύκους με τα 2 φάουλ που έπνιξαν στο τέλος...

                              Comment


                              • Αν οι παίχτες του ΠΑΟ δεν έπαιζαν εθνική κάθε καλοκαίρι το πιθανότερο είναι πως η σειρά τώρα θα ήταν 3-0 χαλαρά.
                                [/b]
                                Σοβαρέψου. :blink:

                                Και δεν κατάλαβα...γιατί πρέπει να φύγει από την ΕΕ ο Γιαννάκης;;;Απλά απότι έχω καταλάβει οι βάζελοι είστε πολύ fanboys,το ίδιο και οι περισσότεροι γαύροι.
                                Και από τις 2 μεριες πρέπει να βγουν οι παρωπίδες

                                Παναθηναικός>ΟΣΦΠ fact
                                Oσφπ ΣΗΜΕΡΑ>>>>>>>>ΟΣΦΠ πέρισυ fact
                                ΠΑΟ κουρασμένος λόγω Εθνικής---&#62;joke
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X