Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 03:45
    ΕΤ1
    2ος τελικος ΝΒΑ.
    Go go go.

    Comment


    • Το παρακατω video αξιζει να το δειτε ολοι.

      Σηκωσε το το γαμημενο... μπορεις.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Απίστευτη προσπέραση.. τους άφησε και τους δύο μ...κες. Forza Ferrari!


        Comment


        • Το παρακατω video αξιζει να το δειτε ολοι.

          Σηκωσε το το γαμημενο... μπορεις.
          [/b]
          Είναι άρρωθτοθ ο άθρωπαθ... Respect απλά.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Σπαστικός Mercedάκιας....
            Σαν την προσπέραση του Hakkinen δν είναι καμία....

            Πάντως χωρίς πλάκα πολύ ωραία προσπέραση όντως, τους άφησε :blink:
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • Μωρέ μπράβο οι Ολλανδοί... Λουκούμι τους ήρθε η τριάρα επί των πρωταθλητών κόσμου. Van der Vaart και Sneijder πολύ καλύτεροι απ' ότι περίμενα.

              Go, go, Netherlands!
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Ότι και να πω είναι λίγο. Διαβάστε τα άρθρα, ανοίξτε τις τηλεοράσεις και θαυμάστε. 3-0 την πρωταθλήτρια κόσμου Ιταλία. Λούτσα χάλι λούτσα χάλι οέ όε.


                Comment


                • Δηλαδή σύμφωνα με αυτήν την ακολουθία εμείς που είμαστε πρωταθλητές Ευρώπης πόσα γκολάκια θα λάβουμε από τους Σουηδούς σήμερα?

                  Ουστ γκαντέμη Ren

                  Comment


                  • Τους Ολλανδούς πάντα τους γούσταρα με τρέλα, πάντα επιθετικό και θεαματικό ποδόσφαιρο, αν και φέτος κάπως πιο αμυντικά, πάντα με στόχο πρώτα θέαμα και μετά το αποτέλεσμα, γι αυτό και δε κερδίζουν και τίποτα, μακάρι να το πάρουν φέτος, αν δεν το πάρουν οι Ισπανοί φυσικά. :icon_twisted:
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Εννοεις μακαρι να το παρουν αν δε το παρει η Ελλαδαρα.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Α ναι.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Α ναι.
                          [/b]
                          Aν στο προηγούμενο είχες πίστη στην χώρα σου θα ήσουνα κατά πολύ πλουσιότερος οπότε φέτος πρόσεχε

                          Comment


                          • Aν στο προηγούμενο είχες πίστη στην χώρα σου θα ήσουνα κατά πολύ πλουσιότερος οπότε φέτος πρόσεχε
                            [/b]
                            Mην παιζεις με τον πονο μου...

                            Πανω απο 500ε ειχα χασει τοτε, και ειχα και τον χελακη να ουρλιαζει..

                            Σε αυτο ειμαι -100ε απο 2 Χ που επαιξα απο 50ε ολλανδια και Αυστρια, παμε να ρεφαρουμε τωρα με Ελλαδα.. B)

                            Παντως απο ενα φιλο μου που ειναι Αυστρια στο team της Εθνικης μαθαινω οτι εχουν παει αρκετα χαλαρα οι παιχτες μας, αντε να δουμε...

                            Comment


                            • Μακάρι ρε Sub, αλλά δύσκολα.

                              Ρε σύντροφε UEG.
                              Πες μου ότι είχες ποντάρει Τσεχία στο προηγούμενο σαν εμένα...
                              300 ευρά έχασα στο 2004, αλλά χαλάλι διάολε.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Μακάρι ρε Sub, αλλά δύσκολα.

                                Ρε σύντροφε UEG.
                                Πες μου ότι είχες ποντάρει Τσεχία στο προηγούμενο σαν εμένα...
                                300 ευρά έχασα στο 2004, αλλά χαλάλι διάολε.
                                [/b]
                                Εννοειτε...

                                Και Τσεχια και Πορτογαλλια και Γαλλια, μεχρι το τελος να χασουμε επαιζα ελεγα που θα παει φουσκα ειναι θα ξεφουσκωσει η Ελλαδιτσα.. Μονο στον τελικο δεν επαιξα για να υποστηριξω και μια φορα Ελλαδα χωρις αγχος... B) Πριν ειχα αναμικτα αισθηματα οταν το εβλεπα ελεγα ναι να κερδισουμε γουσταρω αλλα χανω τα λεφτα..

                                Τωρα Χ η 2 θα παιξω με Σουηδια δεν πιστευω οτι θα κερδισουμε αλλα και η Σουηδια δυσκολα βαζει γκολ οποτε στο Χ παω περισσοτερο.. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X