Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • <div class='quotetop'>(sub_zero &#064; Apr 7 2008, 12&#58;41 AM) [snapback]17372[/snapback]</div>
    An αεκ δεν κερδίσει στην τουμπα την επομενη αγωνιστική και ο παο κερδίσει τα 2 που απομένουν, θα είναι πάλι από κάτω μας. Μην τρελενόμαστε με την αεκ επειδή πέρασε σημερα μπροστα. Για την αεκ του μπούρμπου, του καφε και του μορετο μιλάμε...
    [/b]
    Ποτέ δν καταλάβαινα αυτήν την λογική.
    Μπούρμπος? Μορέτο? Πόσα παιχνίδια έχουν παίξει? 2? 3? 4? Ε εντάξει.....καλά είναι για να είναι γ ΑΕΚ δικιά τους.
    Αλλά τα 4 από τον Μπούρμπο δν σε χάλασαν. Που πήγε αυτός ο Leonardo ο παιχταράς?

    Η φράση είναι η ΑΕΚ του Λυμπερόπολου, Rivaldo, Μαχο, Arouabarena κτλ...κτλ....και όχι κάθε αλλαγής και καθαριστή πάγκου. Αλλά ότι δν φτάνει η αλεπού...

    Όπως και για τον Γαύρο είναι του Γκαλέτι, του Νικοπολίδη, του Κοβάσεβιτς...κτλ...κτλ...

    Α ναι παίζουν με την Ξάνθη Ποια ομάδα πριν λίγα χρόνια είχε βάλει όλη την 9η ομάδα τελευταία αγωνιστηκή με μέσο όρο ηλικίας 15,5χρ ενάντια στον "Θείο"? Α&#33;&#33;&#33; Ναι&#33;&#33;&#33; Η Ξάνθη&#33;&#33;&#33;

    Scatman&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; Πρέπει να βρούμε παράρτημα στην ΑΕΚ κι εμείς, όλοι έχουν&#33;&#33;&#33;&#33; Και να χάνουμε βέβαια για ξεκάρφωμα στα 40χρ

    Άσχετο αλλά διαβάζω ότι ο Rivaldo μένει και του χρόνου <_<
    Ωραία...1 παιχνίδι τον χρόνο και 2 γκολ τον χρόνο και θα τον πληρώνουμε για να μην δίνει πάσα όταν έχει 8 πάνω του αντιπάλους για να πάρει το φάουλ και να το παίζει ήρωας. <_<
    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

    Comment


    • Η ΑΕΚ είναι ιδέα και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν φίλε μου. Η ομάδα βελτιώνεται κάθε χρόνο και κοντράρει στα ίσα τους άλλους 2 μεγάλους. Όσο για το ποιανού είναι η ομάδα.. δεν είναι ενός παίκτη γιατί η ομάδα είναι.. ομάδα και αν βασιζόμαστε μόνο σε 1-2 παίκτες δεν γίνεται δουλειά.


      Comment


      • Άσχετο αλλά διαβάζω ότι ο Rivaldo μένει και του χρόνου dry.gif
        Ωραία...1 παιχνίδι τον χρόνο και 2 γκολ τον χρόνο και θα τον πληρώνουμε για να μην δίνει πάσα όταν έχει 8 πάνω του αντιπάλους για να πάρει το φάουλ και να το παίζει ήρωας. dry.gif[/b]
        Δεν συμφωνω με αυτο για το Rivaldo οτι εχει κανει και καλα μονο 1 καλο παιχνιδι
        ναι σιγουρα δεν εβαλε πολλα γκολ και ναι εκανε και μαλα###
        αλλα εγω εχω δει ολα τα παιχνιδια της ΑΕΚ μεσα και εξω και εχω δει τον Ριμπο σε πολλα παιχνιδια να βγαζει τουλαχιστον 3 και 4 μπαλιες παρε βαλε και τους Μαντουκα,Μανου,Λυμπεροπουλο κτλ να χανουν τα αχαστα

        και μετα εβγαιναν οι δημοσιογραφοι και ελεγαν κουραστηκε νωρις
        δεν εβαλε γκολ για να καθαρισει το παιχνιδι οπως εκανε με τον ολυμπιακο

        δηλαδη τι αλλο περιμενεις απο τον Ριμπο οταν εχεις βαλει τοσα γκολ απο πασες του και απο στημενες φασεις που εχει εκτελεσει ακομα και στα ασχημα παιχνιδια του
        και εχεις χασει και τοσες κλασικες ευκαιριες σε ολα τα ματς απο τις μπαλιες του

        Υ.Γ.κοιταξα τα στατιστικα (καλυτερη επιθεση και αμυνα η αεκαρα B) )
        Η ΑΕΚ σε 28 αγωνιστικες εχει βαλει 59 γκολ
        ο Ριβαλντο σε 26 συμμετοχες εχει βαλει 7 γκολ και εχει 20 ασιστ
        δηλαδη απο τα 59 γκολ τα 27 ειναι με υπογραφη Ριβαλντο
        ε ελεος δηλαδη που να επαιζε και μπαλα

        Comment


        • Η φράση είναι η ΑΕΚ του Λυμπερόπολου, Rivaldo, Μαχο, Arouabarena κτλ...κτλ....και όχι κάθε αλλαγής και καθαριστή πάγκου. Αλλά ότι δν φτάνει η αλεπού...
          [/b]
          Δεν φτάνει τον Λυμπερόπουλο ; 7 χρόνια τον είχαμε, ουσιαστικά έπαιξε 2 χρονιές (αυτές που τελείωνε το συμβόλαιό του) και σε αυτά τα 7 χρόνια δεν πήραμε απολύτως τίποτα. Ο Ριβάλντο όσο μεγάλος παίκτης και να είναι δεν παύει να είναι 36 χρονών με ότι αυτό συνεπάγεται που και εσύ ο ίδιος δηλαδή δυσανασχετείς που θα μείνει και του χρόνου. Οι άλλοι 2 καλοί παίκτες.
          Ο μορέτο πάντως έστω και λόγο τραυματισμού του μαχο έχει παίξει πολλά παιχνίδια.

          Comment


          • Solid πάω πάσο τότε. Λάθος μου απλά θα έπεσα σε παιχνίδια που δν έχει παίξει καλα.
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • 20 ασιστ ο Rivaldo? Τα νουμερα μπερδευουν ξερετε. Δλδ, σε ματς με κανα Λεβαδειακο μπορει να εβγαλε 4-5 (εχαμε νικησει 4-0).

              πληροφοριακα θα πω οτι ο Simic του OFI που αμειβεται με το 1/100 του Rimbo εχει βγαλει 12.

              Συμπασχω με τον Sith_Bahamut. Δυστυχως με Rivaldo του χρονου, ναι μεν η ομαδα θα κερδισει ασιστς & γκολ σε καποιους αγωνες (κυριως αυτους με μικρη ανταγωνιστικοτητα) απτην αλλη θα πεσει 3 ταχυτητες γιατι η μπαλα πρεπει να περναει απτα ποδια του κτλ. Μη γελιομαστε. Ποια ομαδα με φιλοδοξιες βασιζεται σε 36-37 χρονων παικτη?

              Ποδοσφαιρο σημερα = τρεξιμο & πνευμονια.
              Αυτος ειναι κι ενας λογος που ο ΠΑΟ πηγε ψηλα παροτι ομαδα με καθολου ποιοτικους παικτες σε συνολο. Εχει αθλητες.
              Θα διαφωνησω για τα περι ποιοτητας καποιων παικτων του ΠΑΟ που αναφερθηκαν αλλα Ok. Ο καθενας με τη γνωμη του...μα ο Matos ποιοτικος...? Moνο να κοβει ξερει κι αυτο αμα...τι να πει ο Cardozo...Ο R. Garcia...?
              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

              Authenticity sir, authenticity. "

              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



              Comment


              • Φετος η ΑΕΚ με ριβαλντο καθαρισε τα ματς με τους μικρους κατι που δεν εκανε αλλες χρονιες
                εγω πιστευω οτι η ομαδα τον χρειαζεται τον ριβαλντο
                το μονο κακο που εγω του χρεωνω (εκτος των χρηματων) ειναι οτι δεν θελει να γινεται αλλαγη και απαιτει(ελεος) να παιζει σε ολα τα ματς
                ελπιζω αυτο να αλλαξει του χρονου και να μην εχουμε διαφορα σκηνικα αμα γινεται αλλαγη κτλ

                Πρόταση ΑΕΚ για Κλέιτον

                http://www.sport-fm.gr/article.jsp?id=126514

                Πολυ καλος ο Κλεϊτον αλλα αμα δωσει τοσα λεφτα για αυτον
                λεφτα για αμυντικο και αμυντικο χαφ που θα βρουμε

                εκτος και εκανε την προταση για να κανει μεγαλυτερη προταση ο ολυμπιακος :icon_twisted:

                Comment


                • Πιστεύω μία πρόταση που είχα ακούσει κάποια στιγμή στον "Αθηλητικό σταθμό της Liverpool" DD

                  Ότι για να παίξει σωστά μία ομάδα με παίχτη σαν τον Rivaldo ή Τσιάρτα ή όποιον τέτοιου είδους παίκτη πρέπει να είναι αυτός και όλοι οι υπόλοιποι να είναι πολύ γρήγοροι για να τρέχουν στις μπαλιές του.

                  Αν έχεις έναν αργό και άλλους αργούς δν έχει νόημα.

                  Και πες τους αγοράζεις τους γρηγορους χαφ και επιθετικούς, του χρόνου τι? Θα παίζει ακόμα ο Ριβάλντο? Δν νομίζω...

                  Δν ξέρω, δν μου αρέσει ο Ριβάλντο απ&#39;την αρχή της χρονιάς.
                  "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                  Comment


                  • LIVERPOOL-ARSENAL 4-2

                    ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΕΚΑΝΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΗΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

                    Comment


                    • LIVERPOOL-ARSENAL 4-2

                      ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΕΚΑΝΕ ΞΑΝΑ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΗΣΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
                      [/b]
                      Πίκρα.

                      Άντε, δεν πειράζει. Φοβερή γκολάρα η δεύτερη της Arsenal&#33; Mιλάμε για ενέργεια Maradona που οδήγησε σε ένα από τα καλύτερα γκολ που έχω δει τα τελευταία χρόνια.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • Άντε, δεν πειράζει. Φοβερή γκολάρα η δεύτερη της Arsenal&#33; Mιλάμε για ενέργεια Maradona που οδήγησε σε ένα από τα καλύτερα γκολ που έχω δει τα τελευταία χρόνια.[/b]
                        Τα παραλες
                        η ενεργεια του συνονοματου μου Θόδωρα Γουολκοτ ηταν πολυ καλη αλλα οχι και επιπεδο Μαραντονα
                        βρηκε μια λιβερπουλ τρυπια και απλα σπρινταρε σαν φουστης

                        Τεσπα ωραιο παιχνιδι με ομορφα γκολ και με ανατροπες
                        τωρα κοθομαι να το ξαναδω χαλαρος αυτη τη φορα στην ΝΕΤ

                        Comment


                        • Το μυστικο της επιτυχιας το ειπα πιο πανω, αμυνα (Θεικο 5-3-2) & φανελα&#33; Δεν ειναι δυνατον ρε Liverpool-αρα με Caraher, Hypia, kuyt κτλ μεσα να βαζεις 4 στην Arsenal&#33; Αχααχχα. Απολαυση/ τρελο ματσακι αλλα το
                          Chelsea-Barcelona θα παραμεινει το very best για Champion League ;)
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Ναι οντως, θα ειναι ο καλυτερος μικρος τελικος.

                            Comment


                            • Κατι για τους συνβαζελους

                              http://www.youtube.com/watch?v=1K1RsGxavb8...ead.php?p=58019

                              Θα ηθελα να παω,περισσοτερο για να καταλαβει οτι ο κοσμος δεν αντεχει αλλο κοροιδια.Δεν προκειται να φυγει αλλα θα καταλαβει οτι δεν παει αλλο.

                              Comment


                              • Πο καλά δεν παλεύεται η Manchester φέτος. Είναι σαν να ξέρεις πιος θα πάρει το Cl απο πρίν εκτός αν γίνει μια απο τις ωραίες αυτές ανατροπές που συνηθίζονται.

                                Comment

                                Working...
                                X