Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Τι είναι τα Βιεϊρίνια;
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Δεν ειναι "τα", ειναι "ο" Βιεϊιρίνια...
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Tomorrow we have the match with the Green skunk.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by straier View Post
            Τι είναι τα Βιεϊρίνια;
            LOL!
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Do a barrel roll!

              Comment


              • 3-1 τον Βάζελο γαμήσαμε! Αρειανάρα ρε!

                Αυτός είναι ο Άρης που αναγνωρίζω!
                sigpic

                Comment




                • Πέθανε ένας από τους θρύλους του ποδοσφαίρου, ο Βραζιλιανός πρώην της Εθνικής Βραζιλίας, Σοκράτες(Σωκράτης στα Βραζιλιανικά). Στο πρώτο βίντεο πρωταγωνιστής του αντίπαλου παιχνιδιού είναι και ο Diego Maradona της Αργεντινικής Εθνικής.
                  sigpic

                  Comment


                  • Αιχμές για τη στάση της διαιτησίας απέναντι στον Ολυμπιακό σε σύγκριση με τους ανταγωνιστές του άφησε ο Σάββας Θεοδωρίδης μιλώντας στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6. «Ο Ολυμπιακός αδικήθηκε σε δέκα παιχνίδια κι ευνοήθηκε σε ένα, χωρίς να αλλοιωθεί το αποτέλεσμα. Οι άλλοι ευνοούνται κάθε Κυριακή. Είμαστε η πιο αδικημένη ομάδα του πρωταθλήματος», τόνισε και πρόσθεσε: «Τον Ριέρα ο Κάκος στο πούλμαν τον πρόλαβε για να τον αποβάλει; Έχει και η ΑΕΚ παράπονα από τη διαιτησία; Μην τρελαθούμε!».


                    Συνεχίζουν...!
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • Δεν σας χαλασε γαυρακια

                      Comment


                      • Originally posted by Bartman View Post
                        Δεν σας χαλασε γαυρακια
                        Είναι μεγάλο κρίμα να αποκλείεται μια ομάδα από το Champion's League με αυτόν τον τρόπο... Βέβαια, αξίζουν συγχαρητήρια στην Marseille για την (πραγματικά) επική ανατροπή.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Γαμώ τα κερατιλίκια μου...

                          Είναι δυνατόν? Να κερδίζεις 3 - 1 την Άρσεναλ εντός, να έχεις παίξει μια χαρά μπάλα στο Τσάμπιονς Λιγκ και να αποκλείεσαι από τους 16 σε ισοβαθμία επειδή οι ψόφιοι έβαλαν δύο γκολ στο τέλος???

                          Για το παιχνίδι είδα τη χειρότερη Άρσεναλ που έχω δει ποτέ (αυτά δεν είναι δεύτερα της Δόξας Δράμας, όχι της Άρσεναλ...) και έναν πολύ καλό Ολυμπιακό στο πρώτο ημίχρονο και κλασσικά βαρεμένο στο δεύτερο. Επίσης υποχρεώθηκα να ξαναδώ τον Αμπντούν στο γήπεδο για λόγους που ξεπερνούν την ανθρώπινη λογική και επιβεβαιώθηκε η στατιστική "10 φάσεις - 1 γκολ". Αυτά. Και δεν αποκλείω οι άλλες οι κουφάλες να το δώσανε το ματς.

                          Γαμώ τα κερατιλίκια μου.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Έχασε η Dortmund έχασα και γω στο ίδιο λεπτό 52 ευρώ. -.-

                            Comment


                            • Originally posted by Titus View Post
                              και να αποκλείεσαι από τους 16 σε ισοβαθμία
                              Ποια ισοβαθμία; Αν εννοείς μεταξύ Ολυμπιακού και Marseille, δεν υπάρχει καμία ισοβαθμία, η Marseille έχει έναν βαθμό παραπάνω.

                              Originally posted by Titus View Post
                              είδα τη χειρότερη Άρσεναλ που έχω δει ποτέ
                              Άνετα.

                              Originally posted by ChrisTop View Post
                              Έχασε η Dortmund έχασα και γω στο ίδιο λεπτό 52 ευρώ. -.-
                              Τι ακριβώς έπαιξες, τζογαδόρε της δεκάρας;
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment




                              • Mετα την παραγκα του Γοντικα και του Τζωνη του Βεκρη εχουμε και την γερμανο-γαλλικη παραγκα.


                                Μπεεεεεε μπεεεεεεεεε γαμό τυ Γερμανοία γαμό τει Μαίρκαιλ τυν πουτάνα μπεεεεε μπεεεεεε μπεεεεεε

                                Comment

                                Working...
                                X