Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sub_zero View Post
    Mετα την παραγκα του Γοντικα και του Τζωνη του Βεκρη εχουμε και την γερμανο-γαλλικη παραγκα.


    Μπεεεεεε μπεεεεεεεεε γαμό τυ Γερμανοία γαμό τει Μαίρκαιλ τυν πουτάνα μπεεεεε μπεεεεεε μπεεεεεε
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Originally posted by TheCursed View Post
      Ποια ισοβαθμία; Αν εννοείς μεταξύ Ολυμπιακού και Marseille, δεν υπάρχει καμία ισοβαθμία, η Marseille έχει έναν βαθμό παραπάνω.



      Άνετα.



      Τι ακριβώς έπαιξες, τζογαδόρε της δεκάρας;
      Ολυμπιακό Άσσο ΑΠΟΕΛ under Dortmund goal-goal και Milan No goal -.-

      (δεν δουλεύει το κόμμα)

      Comment


      • Originally posted by ChrisTop View Post
        και Milan No goal -.-
        Τα λεφτά δηλαδή από εδώ τα έχασες και άρα το αποτέλεσμα στη Γερμανία δεν έχει σχέση, όπως κατάλαβα από το πρώτο post... Όμως!!! Γιατί να το παίξεις αυτό, παλικάρι μου; :wha:
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Γιατί οι άλλοι μέχρι τότε είχαν βάλει 1 γκολ στο τουρνουά. Το έβαλαν στο 87` κιαυτοί...

          Comment


          • Originally posted by ChrisTop View Post
            Γιατί οι άλλοι μέχρι τότε είχαν βάλει 1 γκολ στο τουρνουά. Το έβαλαν στο 87` κιαυτοί...
            Για την Viktoria λες; Δυο είχε βάλει, ένα εντός κι ένα εκτός στη Borisov. Αλλά εντάξει, το No Goal και πάλι ήταν επιπλέον ρίσκο, στην έδρα τους έπαιζαν... Σκέψου πως αν γινόταν καμιά στραβή και η Milan το καθάριζε απ' το πρώτο ημίχρονο (π.χ. με καμιά τεσσάρα) και μετά το παρατούσε, μπορούσε άνετα να μπει ένα για την Viktoria λόγω χαλαρότητας απ' την άλλη πλευρά.

            Αλλά εντάξει, η αλήθεια είναι πως το συγκεκριμένο αποτέλεσμα (Χ με 2 - 2) ήταν εντελώς απρόβλεπτο.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Με αυτη την Milan τιποτα δεν ειναι απροβλεπτο...
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • Originally posted by Dj Solid View Post
                Με αυτη την Milan τιποτα δεν ειναι απροβλεπτο...
                Σωστό κι αυτό. ;) 2 - 2 με την Barcelona και μετά 2 - 2 με την Viktoria, LOL!

                Βέβαια, για να είμαστε δίκαιοι ήταν βαθμολογικά αδιάφορος αγώνας.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Ο τυπος εδω τα λεει πολυ σωστα τα πραγματα ... http://matigarrida.wordpress.com/201...F%CE%B1%CF%82/

                  Comment


                  • Σήμερα έπαιξα 4ρα διπλά έτσι για το ρίσκο. Napoli Manchester αλλά και Real Lyon που τις φοβάμαι και τις δύο. Έχω αρχίσει να τζογάρω.

                    Comment


                    • Originally posted by ChrisTop View Post
                      Σήμερα έπαιξα 4ρα διπλά έτσι για το ρίσκο. Napoli Manchester αλλά και Real Lyon που τις φοβάμαι και τις δύο. Έχω αρχίσει να τζογάρω.
                      Χαχαχα, πραγματικά θαρραλέος, παρά λίγο να με ψήσεις να παίξω (σ.σ.: πετάξω) κι εγώ κανά 5€ στα ίδια, αλλά μπα.

                      Η Real θα το πάρει, αλλά η Napoli είναι κάπως περίεργη περίπτωση. Τα άλλα δυο ούτε για πλάκα, είναι τουλάχιστον τρομακτικά.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • Εγώ πιο πολύ απο όλες την Real φοβάμαι. Napoli Manc πέφτω μέσα κατά 80% και η Lyon θα το κυνηγήσει και θα το πάρει λόγω φανέλας και ποιότητας ελπίζω.

                        Comment


                        • Originally posted by ChrisTop View Post
                          Εγώ πιο πολύ απο όλες την Real φοβάμαι.
                          Δεν υπάρχει απολύτως καμία περίπτωση να αφήσουν αγώνα γι' αγώνα αυτοί.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Σ'αυτό στηρίζομαι και γω. Τα 2α του Μουρίνιο παίζουν σαν τα πρώτα συνήθως...

                            Comment


                            • Originally posted by Titus View Post
                              Επίσης υποχρεώθηκα να ξαναδώ τον Αμπντούν στο γήπεδο για λόγους που ξεπερνούν την ανθρώπινη λογική και επιβεβαιώθηκε η στατιστική "10 φάσεις - 1 γκολ".
                              Τη φάση που έκανε ζιγκ ζαγκ προσποίηση στον εαυτό του την πρόσεξες;
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Την πρόσεξα, όπως τις μοναδικές πάσες που έβγαζε επί 25 λεπτά και όλες τις κόντρες που έχασε.

                                ΒΑΛΕ ΤΟ ΦΕΤΦΑΤΖΙΔΗ!!!

                                ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣ!!!
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X