Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν πειράζει, Θρύλε παίξε γερά, παίξε με τσαμπουκά και ο κόσμος σου θα τραγουδά...
    Insert Coin

    Comment


    • ναι θα τραγουδα στρουμφοτραγουδα.

      το αστειο της ημερας ειναι οτι ο Πανοπουλος εδιωξε και τον Βολφ. ΛΟΛ
      Δεν υπαρχει αυτος ο ανθρωπος ειλικρινα.
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Ti egine molis tora?
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Απίθανο παιχνίδι πάντως. Ο Σπανούλης έβαλε ΤΟ απίθανο.

          Comment


          • Πάλι έχασε; Ξεκινήσανε το τουρνουά παίζοντας NBA Jam και τώρα δεν την παλεύουν. Εκνευριστική αστάθεια στην απόδοση και βασικά η ομάδα δεν μπορεί να πάρει αμυντικά ριμπάουντ. Τέσπα ελπίζω να στρώσει γιατί πιστεύω ότι αξίζει μετάλλιο αυτή η ομάδα.
            Insert Coin

            Comment


            • Παιδιά,δεν έχω παρακολουθήσει ομίλους.Αλλά σε ένα σημείο είπαν στη περιγραφή ότι οι Γάλλοι (σαν πρώτοι) θα παίξουν με τους τέταρτους,ΤΟΥΣ ΙΣΠΑΝΟΥΣ (????) ή κουδουνίζουν τα αυτιά μου;
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Ναι, υπαρχει αυτη η πιθανοτητα, θα δουμε αυριο.

                Οι Ισπανοι σερνονται σε ολο το τουρνουα....
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • Ο Ανελκα τι γκολαρα εβαλε, η φαση φαινοταν χαμενη αλλα οχι μονο τη τσιμπισε πριν τον αμυντικο αλλα κι απο αρκετα αβολη θεση τη γυρισε μεσα. Εγω εμεινα μαλακας οταν το δα.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Οι Ισπανοι εχουν σημαντικες απουσιες φετος οπως και αλλες ομαδες (πχ Ρωσια, Λιθουανια, ακομα και εμεις) και δυσκολα θα κανει καποια απο αυτες τις ομαδες την υπερβαση.
                    Τα λεφτα μου με αυτα που χω δει ως τωρα σε Τουρκια/Γαλλια. Οι 1οι ειναι ανανεωμενοι και οι 2οι εχουν μεν νεο αιμα, αλλα κατεβασαν ολες τις μεγαλες φιρμες για να καθαρισουν.
                    Παντως μου αρεσει πολυ και το μπασκετ της Σλοβενιας, πολυ συμπαγης ομαδα με φοβερους σουτερ και πολυ καλη αμυνα.

                    Η εθνικη μας δοκιμαζεται με νεο αιμα και μακαρι να παρει καποιο μεταλλιο, αλλα δε νομιζω να τα βαψουμε μαυρα και να κανουμε κινησεις απελπισιας (βλ. Ολυμπιακος με τον Κετσπαγια) σε περιπτωση που μεινουμε εκτος 4αδας.

                    Comment


                    • RE MILANAPA ΟΛΕ ΡΕ!!!!!!!!!! Επιτελους νικη.....
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Ναι επαιζε με μεγαλη ομαδα
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Αυτο μπηκα να γραψω αλλα με προλαβες, λολ.
                          Σιγα μη φτασουν μακρια οι Ιταλοι φετος, παλι π****α θα φανε απο αγγλους και ισπανους.

                          Comment


                          • Ο ΑΠΟΕΛ εφερε ισοπαλια με Athletico, ownage για τους βαζελους.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Mπα ετσι ηταν παντα η Αθλετικο. Ασταθης ομαδα. Μια γ@μει, μια ξενερωνει τους παντες
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • Πάμε σήμερα η Interara!
                                Θέλω να δώ Inter - Barcelona, αλλά όλο το Πασαλιμάνι τον Ολυμπιακό θα δείχνει το κερατό τους...

                                Comment

                                Working...
                                X