Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Η πιο ακυρη ομαδα στη φαση ομιλων παει τελικο. Το παλεψανε βεβαια αλλα στην αρχη τους επαιζαν μονοτερμα οι Τουρκοι.
    [/b]
    Η Γερμανία παραμένει πάντα Γερμανία που σημαίνει ότι μπορεί να πάρει την πρόκριση και από το πουθενά.Βέβαια η απόδοσή της μέχρι τώρα στα παιχνίδια ήταν κατ'εμέ τουλάχιστον ικανοποιητική.Μία επίθεση έγινε και ισοφαρίσανε το πρώτο γκολ της Τουρκίας.

    Λυπάμαι για τον Rustu.Το μοναδικό πρόσωπο που εκτιμώ πολύ στην ομάδα της Τουρκίας.

    Comment


    • Καλά το ότι το site είναι σφηκοφωλιά φασιστών και εθνικιστών είναι γνωστό τοις πάσι..Το ότι θα φέρναν τις ιδέες τους και στην μπάλα, μιλώντας με τέτοιο τρόπο για τους Τούρκους, καινούργιο μου φαίνεται..
      Αλλά από τις μπλε σφήκες, να περιμένεις τελικά τα πάντα..

      Κρίμα πολύ για την Τουρκία..ειδικά η εμφάνιση της πρώτο ημίχρονο ήταν απίστευτη..και κατ εμέ αποστόμωσε όσους με ελαφρά την καρδία μιλάγαν για κωλοφαρδία κτλ...
      Μάλλον τώρα για την Γερμανία, θα μιλήσουν για πίστη για την νίκη, συνεχή αγώνα κτλ
      Πάμε τώρα με τον νικητή του άλλου αγώνα για να βρω μια ομάδα να υποστηρίζω..
      Αυτή η Γερμανία δεν αντέχεται με τίποτα..
      Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

      Let's just all say the magic words and go back to reality.

      THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

      Comment


      • Εχω δει και χειροτερες Γερμανιες αλλες χρονιες απο πλευρας θεαματος, αλλα απ την αλλη παλια παιζαν πολυ πιο ουσιαστικα.
        Τωρα δε μου εμπνεουν καποια σιγουρια και προσωπικα πλεον θα ηθελα να φτασουν τελικο οι Ρωσοι και να νικησουν κιολας.

        Comment


        • Κρίμα πολύ για την Τουρκία..ειδικά η εμφάνιση της πρώτο ημίχρονο ήταν απίστευτη..και κατ εμέ αποστόμωσε όσους με ελαφρά την καρδία μιλάγαν για κωλοφαρδία κτλ...
          Μάλλον τώρα για την Γερμανία, θα μιλήσουν για πίστη για την νίκη, συνεχή αγώνα κτλ
          Πάμε τώρα με τον νικητή του άλλου αγώνα για να βρω μια ομάδα να υποστηρίζω..
          Αυτή η Γερμανία δεν αντέχεται με τίποτα..
          [/b]
          +1

          Πάμε μωρή Ισπανία!
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Cursed, εμένα με βλέπω προς την Αρκούδα μεριά..
            Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

            Let's just all say the magic words and go back to reality.

            THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

            Comment


            • Cursed, εμένα με βλέπω προς την Αρκούδα μεριά..
              [/b]
              Μπαλάρα οι Ρώσοι, δε το συζητάω, απλώς οι Ισπανοί είναι παλιός έρωτας. ;)

              Μου αρκεί, πάντως, να χάσει η Γερμανία.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Cursed, εμένα με βλέπω προς την Αρκούδα μεριά..
                [/b]
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Κριμα για την Τουρκια. Περιμενα οτι θα περασει κ προσωπικα το ηθελα πολυ. Ηρωικη προσπαθεια εαν αναλογιστει κανεις τα προβληματα τους.

                  Την υπολογιζα...

                  Ας κανει καποια ομαδα δωρο στον ποδοσφαιρικο κοσμο και να πεταξει τη Γερμανια εξω. Ρε ημαρτον! Να δω μετερσαχερ , φριτζ κ μετζελντερ να σηκωνουν την κουπα και τιποτα αλλο.

                  παμε μωρη Ισπανια/

                  ΕΝΤΙΤ :
                  Σημερα ενας στοκος στο καφε π ημουν, μου ειπε :
                  Να χασει η κωλοΤουρκια. Το ξερεις σημερα οτι οι Αλβανοι θα παρακαλανε να κερδισει η Τουρκια για σπασιμο σην Ελλαδα?

                  Lord! Save us!
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • Ιn your face TheCursed #2
                    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                    Comment


                    • Το μόνο θετικό από το όλο ήταν πως αποφύγαν τα χειρότερα στη Γερμανία.Υπάρχουν πάρα πολλοί Τούρκοι μετανάστες στη χώρα,οι οποίοι αν έβγαιναν να πανηγυρίσουν,πιθανόν να γινόταν στόχος μερικών θερμοκέφαλων φασιστότεκνων(Τζίμης copyright)και πιθανόν να θρηνούσαμε θύματα.

                      Κι εγώ με Ισπανία τάσσομαι αν και δε συμπαθώ ιδιαίτερα κάποια ομάδα από αυτές που περάσαν στους 4.
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Ας το πάρουν οι Ρώσοι το τρόπαιο.Παρέα με μία Vodka να σηκώσουνε την Κούπα.

                        Comment


                        • Παλι καλα που δεν περασε η Τουρκια γιατι θα σταματαγα να βλεπω μπαλα.. ;)

                          Οι Γερμανοι δεν ειναι μπαλαδοροι αλλα ειναι παντα respect γιατι το παλευουν και σκυλιαζουν σε καθε παιχνιδι, εχουν νοοτροπια νικητη..

                          Τωρα Ρωσσια θελω οι Ισπανοι μου τη δινουν με τις βεντετες παιχτες που εχουν..


                          Comment


                          • Oντώς χτες η Τουρκία άξιζε κάτι καλύτερο! Απο την άλλη βέβαια απο την Κροατία έπρεπε να είχε φάει φόλα αλλά οκ, έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Εδώ πέρασαν οι losers (Ισπανοι) στους τέσσερις τι να λέμε τώρα!
                            Προσωπικά πάντως γουστάρω Ρωσία αλλά δύσκολο το βλέπω, με τον απίστευτό Χιντινγκς (RESPECT!) όμως στο τιμόνι όλα μπορείς να τα περιμένεις.
                            I attack sharks
                            when i smell them bleed
                            I dont go swimming
                            water just wants to be around me.

                            Comment


                            • Παλι καλα που δεν περασε η Τουρκια γιατι θα σταματαγα να βλεπω μπαλα.. wink.gif [/b]
                              -1

                              Οι Γερμανοι δεν ειναι μπαλαδοροι αλλα ειναι παντα respect γιατι το παλευουν και σκυλιαζουν σε καθε παιχνιδι, εχουν νοοτροπια νικητη..

                              Τωρα Ρωσσια θελω οι Ισπανοι μου τη δινουν με τις βεντετες παιχτες που εχουν..
                              [/b]
                              +1

                              αν και γενικα τωρα ειμαι με τη Ρωσια
                              Θελω να το παρει η Γερμανια ετσι για να ξενερωσουν ολοι :icon_twisted:

                              και γιατι εχω βαρεθει να ακουω ατακες τυπου η μια ομαδα επαιξε καλο ποδοσφαιρο και η αλλη καλη αμυνα ή ειχε τυχη κτλ
                              λες και η μια επαιζε ποδοσφαιρο ενω η αλλη ξερω εγω επαιζε αλλο αθλημα(επαιξε Τζοκερ στην περιπτωση της τυχης)
                              αμα δεν παιζει καλο ποδοσφαιρο μια ομαδα γιατι κερδιζει αν κερδιζει
                              ας μη ξεχναμε οτι το ποδοσφαιρο ειναι αθλητισμος
                              και στον αθλητισμο κερδιζει αυτος που θα βρεθει σε καλυτερη μερα αυτος που θα παιξει καλυτερα και σιγουρα η τυχη παιζει ρολο αλλα μπορει να μου πει καποιος και που δεν βαζει το χερακι της η θεα τυχη

                              αν δεν σας αρεσουν οι ομαδες που κερδιζουν μαζευτειτε ολοι επικοινωνηστε με τον Πλατινι να αλλαξει το συστημα διεξαγωγης του Euro
                              και να βαλει τις ομαδες να παιζουν καθε μερα exhibition matches για ενα μηνα και στο τελος καθε εβδομαδας να ψηφιζουμε ποια ομαδα μας αρεσε περισσοτερο

                              πραγματικα αυτα δεν τα λεω επειδη γουσταρω να βλεπω 11 γκατουζο αντι για 11 ροναλντο
                              εγω ευχαριστιεμαι οταν βλεπω στο ιδιο ματς και τους δυο
                              -θελω και το αστερι που ειναι μπαλαδαρος και εχουν παρει τα μυαλα του αερα και εχει 32 χορηγους και 150 συμφωνιες για διαφημιστικες καμπανιες ασχετες με το ποδοσφαιρο
                              -αλλα θελω και τον "αμπαλο" που δεν εχει καλη τεχνικη αλλα προσπαθει μεχρι τελικης πτωσης και πρεπει να ιδρωσει πιο πολυ την φανελα του για να ακουσει μια καλη κουβεντα

                              και να πω και κατι τελευταιο επειδη μιλαμε για αθλητισμο βλεπω συμπαθεια στην Ισπανια και αντιπαθεια για την Γερμανια(κατι το οποιο ειναι λογικο)
                              γιατι θα το αξιζει περισσοτερο η Ισπανια αν το παρει ;
                              αφου ειναι οπως λετε καλυτεροι παικτες οι Ισπανοι τοτε το μονο που χρειαζεται να κανουν ειναι να προσπαθησουν εστω το ιδιο με τον αντιπαλο τους για να το κερδισουν
                              και οι Γερμανοι ως λιγοτερο προικισμενοι παικτες θα πρεπει να προσπαθησουν πολυ περισσοτερο για να καταφερουν το ιδιο ;)

                              ποιος θα αξιζει περισσοτερο το μπραβο μου ο ενας ή αλλος
                              μπορει να μου εξηγησει καποιος ;

                              Comment




                              • ποιος θα αξιζει περισσοτερο το μπραβο μου ο ενας ή αλλος
                                μπορει να μου εξηγησει καποιος ;
                                [/b]

                                Τα πράγματα είναι απλά.PES 2009

                                Comment

                                Working...
                                X