Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χρόνια Πολλά DJ! Δε θα έρθουμε στο πάρτυ σου τελικά (σε ανταγωνίζεται ο Xeno με άδεια ορκομωσίας) αλλά θα πιούμε μια DAB στην υγειά σου

    Comment


    • Ραντεβού ή στην Κάμαρα ή στην Πλατεία Αριστοτέλους που είναι πιο κεντρικά για όλους. Ώρα ας αποφασίσει ο μέγας Evans !

      Originally posted by Ferryman View Post
      Χρόνια Πολλά DJ! Δε θα έρθουμε στο πάρτυ σου τελικά (σε ανταγωνίζεται ο Xeno με άδεια ορκομωσίας) αλλά θα πιούμε μια DAB στην υγειά σου
      Και ο αδερφός μου αύριο ορκίζεται στην Αθήνα 12 η ώρα μεσημέρι. Ο μπαμπάς μου θα πάει αύριο χαράματα να τον πάρει και θα γυρίσει.
      sigpic

      Comment


      • Εμένα με βολεύει περισσότερο Υπουργείο Μακεδονίας και Θράκης ή Αριστοτέλους (και σε ένα από αυτά τα δύο μέρη θα βρεθούμε), οπότε περιμένετε μέχρι αύριο και θα σας πω ώρα και μέρος.

        3 αμάξια είναι υπερβολικά πολλά .

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Εμένα με βολεύει περισσότερο Υπουργείο Μακεδονίας και Θράκης ή Αριστοτέλους (και σε ένα από αυτά τα δύο μέρη θα βρεθούμε), οπότε περιμένετε μέχρι αύριο και θα σας πω ώρα και μέρος.

          3 αμάξια είναι υπερβολικά πολλά .
          Οπότε καλύτερα Αριστοτέλους... Σχεδόν κανείς δεν το ξέρει το Υπουργείο εκεί.

          Καλύτερα έτσι... Αμά είστε εσύ και ο Solid και την κοπανήσετε νωρίς, μετά ποίος θα μας πάρει τους υπόλοιπους εκεί ΧΩΡΙΣ να πληρώσουμε τα ταξί και ΧΩΡΙΣ να περιμένουμε τους μαλάκες με τα λεωφορεία...?:xp:
          sigpic

          Comment


          • Μη γίνεσαι υπερβολικός ρε συ. Ρώτα τον fioth που είναι το υπουργείο θα σου πει (ακριβώς κάτω από το σπίτι του). Στην τελική όποιος δεν ξέρει, βρίσκεται με κάποιον που ξέρει και πηγαίνουν μαζί εκεί. Προσωπικά με βολεύει πάρα πολύ να πάω εκεί, το κέντρο θα έχει πάρα πολλή κίνηση Σάββατο μεσημέρι, για να κατέβω στο άγαλμα του Βενιζέλου θα πρέπει να κάνω κύκλο και μετά άλλον κύκλο για να βγω περιφερειακό.

            Στην τελική, όποιος ξέρει να πάει στο άγαλμα, ξέρει να πάει και στο Υπουργείο, είναι δύο δρόμους πάνω (στην Αγίου Δημητρίου).

            Τέλος πάντων, αν υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα με το Υπουργείο τι να πω, προσωπικά όμως το θεωρώ την καλύτερη λύση. Για ώρα έτσι όπως το βλέπω γύρω στις 3 το μεσημέρι. Λίγο αργότερα θα σας πω ακριβώς.

            Comment


            • Kai emena me volevei to ypourgeio.
              Opote Evans sto ypourgeio kata tis treis.

              Opoios den gnorizei pou einai to Ypourgeio makedonias, mporoume na vrethoume sthn ekklisia tou agiou Dhmitriou 20 lepta noritera kai tha ton paw egw.
              H Ekklisia kserete pou einai?
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Δεν γίνομαι υπερβολικός. Ξέρω που είναι και το υπουργείο και που και η εκκλησία του Αγ. Δημητρίου. Απλά υποθέτω είναι κάποιοι που δεν ξέρουν που είναι το μικρό υπουργειάκι...

                Με βολεύει μια χαρά εκεί ! Και η ώρα και το μέρος !
                sigpic

                Comment


                • Einai kaneis pou den kserei? An einai na to pei twra, h na swpasei gia panta
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Υπουργείο Μακεδονίας και Θράκης
                    Αυτό δεν καταργήθηκε;

                    Einai kaneis pou den kserei?
                    Εγώ!
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Αυτό δεν καταργήθηκε;
                      Aaaa huuuumoooor.... xa xa
                      To ktirio den to gremisane...

                      Εγώ!
                      Tha ertheis? An oxi, mporeis na swpaseis gia panta
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Το γαμάτο θα είναι να κανονίσετε να συναντηθείτε στου όπου να 'ναι τη μάνα για χάρη κανενός κάφρου και τελικά αυτός να μην εμφανιστεί...

                        (Και ναι, αυτό είναι μπηχτή!)
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Tα λέμε αύριο από κοντά παίδες.

                          Ground φέρε psp και καλώδια σύνδεσης με άλλο psp αν έχεις.Θέλω να δοκιμάσω το μission mode toy final fantasy tactics.


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • Ground φέρε psp και καλώδια σύνδεσης με άλλο psp αν έχεις.Θέλω να δοκιμάσω το μission mode toy final fantasy tactics.
                            Plaka kaneis?
                            Me gameboy pezoume? 2 psp den xriazontai kalodia gia na peksoun diplo.
                            Dont worry tha ferw ta panta ola.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Ground φέρε psp και καλώδια σύνδεσης με άλλο psp αν έχεις.Θέλω να δοκιμάσω το μission mode toy final fantasy tactics.
                              I loled.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Καλά ντε,έκανα ένα λάθος.Μην με κρεμάσετε κιόλας.


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X