Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV SONY 29'' ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΜΕ...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    OK, Jesus FUCKING Christ ρε μαλακες, σε αυτο το επιπεδο θελετε να αναλωνεστε; Αυτο εχει αναγκη ο οργανισμος σας;

    Οχι μονο αυτο, αλλα προσπαθειτε κιολας να βαλετε μυαλο στο αχυρο το οποιο κανει την πλακα του. Δε ξερω τι σκατα,ποιος προσπαθει να το παιξει καλος και ποιος οχι, αλλα ειλικρινα, τα σηκωτια μου εχουν γινει νταουλια με την βλακεια που εχει επελθει τωρα τελευταια εδω μεσα.

    Το εξυπνο χιουμορ ειναι κατι το υγειες. Η νεοελληνικη βλακεια που επικρατει γυρω μας ειναι τελειως αχρειαστο εδω μεσα.

    Μπανιο, σκουπισμα και τελειωνει η υποθεση, απορω πως ανεχομαστε καποια πραγματα πλεον.

    Και ειλικρινα δεν δινω δεκαρα για το τι εντυπωση δινω ή οχι. Απλως βαρεθηκα την ανοχη και την κατ'εξακολουθηση κοροϊδια. Αμην ομως...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #47
      Νικολάρα την θέλω την TV ρε . Ευχαριστώ που μου τη χαρίζεις, έψαχνα και μία για τις παλιές κονσόλες .

      Comment


      • #48
        Μαγεία σου,evans!

        Comment


        • #49
          Το topic ειναι πολυ καλο για να σβηστει, προτεινω δυο επιλογες:

          1) Να σβησω μονο τα posts του Nikol@r@

          2) Να το μεταφερουμε σε ειδικο sub-section "Hall of Fame" ή καπως ετσι οπου θα μπαινουν ολα τα επικα τοπικς.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #50
            Ναι για το 2ο, ίσως κλειδωμένο μαζί με άλλα topics.

            Μπες MSN Ramp.

            Comment


            • #51
              Παντως σοβαρα τωρα 200ε δεν ειναι και τοσα τοσα πολλα.Την εχω δει τη συγκεκριμενη στον ξαδερφο μου (εχει τη 32αρα) και η εικονα ειναι γυαλι λεμε. Κινηση και χρωματα δεν υπαρχουν, τι PS3, τι δορυφορικη επος.Ειναι απο τις τελευταιες CRT κιολας και δε παθαινουν τπτ αυτες. Ειναι καλη ευκαιρια για οποιον ψαχνει μια tv για τις παλιες κονσολες.




              ΥΓ.Εχω σοβαρεψει τελευταια.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #52
                Εγω θα προτεινα οι αγγελιες του nikol@r@ να μπαινουν απ'την αρχη στο off-topic section!Εχω καταντησει αντι να πηγαινω στο θεμα "Επειδη το γελιο κανει καλο",να μπαινω στις αγγελιες για να γελασω.

                Comment


                • #53
                  Όντως η TV είναι από τις καλύτερες CRT που υπάρχουν. Για τις παλαιές κονσόλες ίσως δεν είναι ιδανική καθότι λόγω της καθαρότητας που προσφέρει μπορεί να φαίνονται λίγο πιο έντονα οι ατέλειες.

                  Ακόμα και PS3, Xbox 360 να βάλεις δείχνει ωραία εικόνα, πολύ καλύτερη από ότι σε μια απλή SD, άσχετα αν είναι ίδια η ανάλυση.

                  Παρόλα αυτά είναι λίγο ακριβή για τώρα.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #54
                    Εγώ δίνω 100€ και θέλω και το έπιπλο .

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Evans View Post
                      Δώσε τη στην κοπέλα σου, από ότι κατάλαβα δεν κάνετε και τίποτε άλλο έτσι κι αλλιώς. Η TV κρατάει συντροφιά στο κρεβάτι ενός ζευγαριού . Άσε που μπορεί να σας δώσει και τίποτα ερεθίσματα.
                      Αυτό θα πει επίπεδο..
                      Κατα τα άλλα, εσύ με τέτοια φάτσα θα μας πεις ότι γαμάς κι όλας????
                      Ε ρε πόσο τραγικοί είστε...

                      Comment


                      • #56
                        Η φάτσα δεν είναι αυτή που σε αναδυκνείει στο κρεβάτι...

                        Κατά τα άλλα γιατί ασχολήσε μαζί μας αφού είμαστε τραγικοί?

                        ΥΓ:Το topic αυτό ΟΦΕΙΛΕΙ να γίνει sticky κάπου


                        Comment


                        • #57
                          Τα καλά νέα είναι ότι καταφέρατε να με πεθάνετε στο γέλιο από την αρχή που δημιουργήθηκε η αγγελία του. Τα κακά νέα είναι ότι τον γάμησα τον λαιμό μου από τα σημάδια γέλιου και το κρύο μαζί συνδυασμένα. Τώρα δεν μπορώ ούτε προπόνηση να πάω έτσι !
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Laharl
                            Η φάτσα δεν είναι αυτή που σε αναδυκνείει στο κρεβάτι...

                            Κατά τα άλλα γιατί ασχολήσε μαζί μας αφού είμαστε τραγικοί?

                            ΥΓ:Το topic αυτό ΟΦΕΙΛΕΙ να γίνει sticky κάπου
                            Ε τότε αν γαμάει, θα πρέπει να την έχει πολύ μεγάλη, γιατί αν κρίνω και από το μυαλό του, για να αφήνει τέτοια σχολιάκια σε άλλους, θα πρέπει να χάνει και εκεί...
                            Και μας το παίζει και κουλτούρα ο κύριος Evans...

                            Comment


                            • #59
                              Εντάξει, μετά τα τελευταία posts δεν φαντάζομαι να εκπλήσσεστε που χαλάω το πάρτυ.
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Mesh
                                Αυτό θα πει επίπεδο..
                                Κατα τα άλλα, εσύ με τέτοια φάτσα θα μας πεις ότι γαμάς κι όλας????
                                Ε ρε πόσο τραγικοί είστε...
                                Μεσα στο spam μου διεφυγε αυτο. Ευχαριστουμε τον Mesh που μας τιμησε με τη παρουσια του στο forum, δυστυχως ομως μαθαινω οτι θα λειψει για καιρο(ισως και για παντα), πηγε στις Μαλδιβες να κανει τα μπαν-ακια του.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X