Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ βλέπω αυτές τις μέρες το Monster, ένα αστυνομικό ψυχολογικό θρίλερ. Θυμίζει κάπως το Fugitive του Harrison Ford.

    Αυτός ο επιθεωρητής Lunge μου θυμίζει τον Tommy Lee Jones.
    sigpic

    Comment


    • xerete kanena anime opos to berserk ke to claymore?

      Comment


      • Fist of the north star
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Originally posted by Ground_zero
          Fist of the north star
          to ida ke afto ke to record of lodoss war

          Comment


          • Originally posted by Altair View Post
            Έχω δει τα 84 πρώτα επεισόδια παίχτη.Έχω ακόμα.
            Εμφανίστηκε ο Itachi τόσο νωρίς?
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Στο 81 κάνει πρώτη εμφάνιση.
              Carpe diem

              Comment


              • Βλέπω το FMA Brotherhood αυτές τις μέρες, η πλοκή πραγματικά τρέχει υπερβολικά γρήγορα παρόλα αυτά μου κάνει εντύπωση το ότι μπορεί να μεταφέρει συναισθήματα με τόσο τρέξιμο. Πραγματικά ένα από τα καλύτερα anime που έχω δει.

                Comment


                • Ta prwta episodes einai etsi epeidh einai ousiastika ta idia me to prwto FMA (tote vasizontan akomh sto manga).
                  Sto shmeio pou arxizei na ginetai diaforetiko arxizei to kalo.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Πρώτα ο Μιζούκι,τώρα το Bikouchou,εντάξει πλέον είμαι σίγουρος ότι άρχισαν τα fillers στο Naruto.Ευχάριστα δε λέω,αλλά οκ,φτάνει το λιώσιμο,χαλαρά από δω και πέρα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Έτσι δες μερικά ακόμα και άστο.Πάνε shippuden!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Τελείωσα τα The Third: Aoi Hitomi No Shoujo και Kaze no Yojimbo.

                        Τώρα βλέπω Hidan No Aria και κλαίω από τα γέλια. Hidan No Aria = Toradora. :xp:
                        sigpic

                        Comment


                        • Να και ένας άλλος που είδε το Kaze no Yojimbo.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • τοτε ειμαστε τρεις

                            Comment


                            • Το θεωρούσα αρκετά άγνωστο άνιμε (είναι και το στυλ του αρκετά ιδιόρρυθμο και όχι τόσο πολύχρωμο και "ανιματζίδικο") και μου έκανε εντύπωση που το ήξερε και κάποιος άλλος.
                              Πώς σας φάνηκε;
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Γνωρίζοντας την ιστορία του πραγματικού Yojimbo, η ιστορία του ακολουθεί εν μερεί το παράδειγμα του από τον George Kodama. Πολύ ωραία πλοκή και με έξυπνα σχόλια. Σε αυτό το anime ίσχυει η φράση «Έχε τους εχθρούς κοντά, αλλά και τους φίλους κοντύτερα» με αποτέλεσμα να τους δουλέψει όλους.

                                Αυτό θα πει πραγματικό αστυνομικό θρίλερ. Καμία σχέση με τα άλλα που έχω δει so far.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X