Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Official Batman Thread

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kamia entelws sxesh h seira tou 60s me ta Batman tou Burton.
    H seira twn 60s htan idia me tis tainies tou Schumacher.

    H alhtheia einai pws o Burton den eixe diavasei pote tou Batman (eixe diavasei mono to Killing Joke) alla edwse ena poly skoteino style stis istories apo monos tou.
    Tha mporouse na pei kaneis oti htan o logos pou arxisan na pairnoun ton Batman poio poly sta sovara.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Τα 2 πρώτα έχουν φοβερή ατμόσφαιρα και στυλ που δεν υπάρχουν στα 2 τελευταία. Τα 2 τελευταία έχουν άλλο στυλ. Είναι θέμα γούστου όσο για το ποια από τις 2 προσεγγίσεις είναι καλύτερη, αλλά όχι και φαρσοκωμωδία τα 2 πρώτα, είπαμε!

      Προσωπικά μ' αρέσουν και τα 2 στυλ, απλά το ένα έχει στοιχεία που λείπουν στο άλλο και αντίστροφα.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Σιγά την ατμόσφαιρα.
        Carpe diem

        Comment


        • Originally posted by Altair View Post
          Σιγά τον Νίκολσον.
          Originally posted by Altair View Post
          Σιγά την ατμόσφαιρα.
          Επαναλαμβάνεσαι. Και λιγότερη ισοπέδωση θα βοηθούσε.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Originally posted by Titus View Post
            Trollάρεις.
            Fixed.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Επανάληψη μήτηρ μαθήσεως.
              Και ναι στο συγκεκριμένο θέμα είμαι απόλυτος και ισοπεδωτικός.
              Μετά το Begins,oι 4 πρώτες ταινίες έπαψαν να υφίστανται.Σε μένα ως Batman fan δεν έχουν να δώσουν τίποτα.
              Carpe diem

              Comment


              • Νταξει είναι και θέμα γούστου .
                Και εγώ πάντως προτιμώ την προσέγγιση του Nolan και θεωρώ ότι είναι και πιο ολοκληρωμένες ταινίες .
                Κακές ταινίες αυτές του Μπαρτον δεν θα τις έλεγα με την καμιά παντως , Imo κάθε μια μεταφορά είναι/ήταν κορυφή για την εποχή της.

                Comment


                • Καλα ενταξει νομιζα οτι τα ειχα ακουσει αλλα ο Altair batman fan ;
                  Οι ταινιες που αναφερεις ειναι ταινιες σταθμοι και οτι καλυτερο σε super hero movie εκεινη την εποχη...

                  Comment


                  • Οκ, Αλταϊρ, θα πάμε πάλι το ανέκδοτο you-vs-the-whole-forum στην ισοπέδωση των μπαρτονικών μπάτμαν; Να ξέρω δηλαδή, αν επαναλαμβάνεται το φαινόμενο να βρω την περίοδό του και να αποφεύγουμε το συγκεκριμένο thread σε ακέραια πολλαπλάσιά της.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Το αστείο είναι ότι όταν εγώ διάβαζα Batman,το Gamers-Odyssey δεν υπήρχε καν.
                      Το αστείο είναι ότι τυγχάνει να έχω στην κατοχή μου μερικά όχι τόσο σπάνια τεύχη,αλλά με υπογραφή από τους τότε δημιουργούς του και πιστοποιητικό που αποδυκνύει ότι είναι αυθεντικό.Το ότι δεν κάθομαι να βγάζω φωτογραφίες τη συλλογή μου και δεν σχολιάζω καθετί που γράφεται εδώ μέσα δεν σημαίνει ότι δεν είμαι Batman fan.
                      Somari ήμουν σίγουρος ότι θα σχολιάσεις,απλά δεν ήξερα το πότε.Άργησες.Γιατί;Άρρωστος είσαι;

                      edit:Το να είσαι πρώτος σε έναν αγώνα στον οποίο τρέχεις μόνος σου δεν είναι επιτυχία.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Δούλευα.
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Οκ δικαιολογείσαι τότε.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Burton's Batman>Nolan's Batman

                            Comment


                            • Originally posted by Enpsty View Post
                              Burton's Batman>Nolan's Batman
                              What th......

                              Comment


                              • @Enpsty
                                NOT!!!
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X