Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Θα τα δω κι εγώ απόψε.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Titus View Post
      Πάντως όχι πως πριν δε συνέβαινε, αλλά από την τέταρτη σαιζόν και μετά το σενάριο γίνεται τελείως καρναβάλι. Ετοιμαστείτε.
      So true, so true .

      Ακολουθεί πραγματικό spoiler, να ξέρετε .

       
      Η Πεθερά το έκανε, το είπαν και στο Kotaku

      Comment


      • Για το τέλος του δεύτερου επεισοδίου, μήπως ο "δράστης" έχει να κάνει με...
         
        ... το μενταγιόν που έδωσε ο τύπος-που-δε-θυμάμαι-όνομα στη Σάνσα; Έτσι, συνωμοτικά ίσως με την αξιολάτρευτη γιαγιούλα;

        Ο ανωμαλιάρης πρίγκιπας θα ήταν πολύ προφανές μιας και δήλωσε ξεκάθαρα τους λόγους που μισεί τη λεοντοφαμίλια.... Φευγαλέα ήρθε στο μυαλό μου κι ο πορνόγερος Παϊσέλ, ειδικά μετά τη μεταχείριση που έλαβε από την Σέρσεϊ....

        Πάντως για να το έκανε ο Νάνος, δε νομίζω να το πίστεψε κανείς. ΧΟΥΜ.....
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          So true, so true .

          Ακολουθεί πραγματικό spoiler, να ξέρετε .

           
          Η Πεθερά το έκανε, το είπαν και στο Kotaku
          Νόμιζα εννοούσες spoiler για αυτούς που δεν έχουν δει το επεισόδιο. Μου το χάλασες αλλα φταίω και εγώ και η περιέργεια μου.

          Comment


          • Evans σβήστο αυτό το πράγμα, με κόλασε και το άνοιξα και γω τον θεό μου.

            Comment


            • μολις το ειδα

               
              και εκει που περίμενα ο Τύριον να πετάξει το κρασί στο μαλακισμένο τελικά ψόψησε απο το ποτό
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Originally posted by BigBOSS View Post
                μολις το ειδα

                 
                και εκει που περίμενα ο Τύριον να πετάξει το κρασί στο μαλακισμένο τελικά ψόψησε απο το ποτό
                 

                Ή απ'το φαγητό...Σκατά και κάτουρα περιστεριών σίγουρα θα υπήρχαν μέσα...Τόσα πουλιά!
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Δεν το είδα ακόμα,αλλά σπεύδω,δε μπορώ να περιμένω να ανοίξω τα spoiler tags.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • ελά μωρέ με τα spoiler σιγά να πούμε λες και ηρθε το τέλος του κόσμου



                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Δε χρειάζεται καν να εξηγήσω γιατί διαγράφηκαν τα τελευταία ποστ.

                      Όταν κάτι λέει SPOILER δεν το ανοίγουμε γιατί έχει SPOILER. Καλό είναι να μπαίνει μια επεξήγηση του τι ακολουθεί βέβαια, ώστε να έχουμε μια ιδέα αν είναι θεωρία συνομωσίας ή καθαρό "ο τάδε έκανε αυτό", αλλά σε τελική ανάλυση είναι spoiler και μην το διαβάζετε.

                      Επίσης δεν καταλαβαίνω πραγματικά τον όλο χαμό. Δε ζούμε στο 1990 (δυστυχώς), οι πληροφορίες έρχονται από παντού. Είτε από facebook είτε από κάποιο post είτε από τυχαία ματιά σε τυχαίο site παίζει πάντα να μάθουμε τι συμβαίνει μετά. Λυπάμαι αλλά δε γίνεται κάτι, πέρα από κλασσικά μέτρα σεβασμού στον άλλο.

                      Αρχίστε λοιπόν να κάνετε τα παραπάνω, για να μη μπερδεύονται τα καθαρά spoilers με τα spoilers συζήτησης, και αρχίστε να συμπεριφέρεστε σαν ώριμοι άνθρωποι.
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Ωραίος πάμε παρακάτω!Ελπίζω τα επόμενα επεισόδια να είναι πολύ καλύτερα από τα δυο πρώτα.Ακόμη να δούμε αυτή τη "δράση" σε κάθε επεισόδιο που υποσχέθηκαν!Εκτός αν εννοούν ότι θα γίνεται πάντα κάτι στο τέλος για να σώζουν την παρτίδα...
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Δράση δε θεωρείται ότι στο δεύτερο επεισόδιο,
                           
                          ο Σκύλος σκότωσε τόσο κόσμο μέσα στην ταβέρνα;Ειδικά εκεί που χτύπαγε τον άλλον πάνω στο σπαθί του και μετά η Άρυα καρφώνει τον άλλον στο λαιμό;
                          Carpe diem

                          Comment


                          • 1o επεισόδιο ήταν αυτό.Δόση δράσης ναι.Αυτό που υποσχέθηκαν όχι!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Α δε θυμάμαι καλά γιατί τα είδα μαζί.Ε εντάξει,μην περιμένεις να δεις και μάχες ολόκληρες.
                              Carpe diem

                              Comment


                              •  

                                Comment

                                Working...
                                X