Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλο λεσβιακο εχει και το Mulholland Drive,
    Η καλύτερη σκηνή της ταινίας πάντως ήταν το λεσβιακό,
    +1

    Comment


    • Μόλις συνειδητοποίησα ότι ο τυπάς στο avatar του Evans είναι ο Srdjan Todorovic ο οποίος πρωταγωνιστεί στο A Serbian Film.
      Μία ''ευχάριστη'' ταινία η οποία δείχνει νεκροφιλία, παιδοφιλία και τον βιασμό ενός νεογέννητου...

      Comment


      • Λολ για την ταινία που λες Enpsty.
        Τα καλύτερα λεσβιακά πάντως τα έχω δει σε ταινίες με πρωταγωνίστριες τις Jana Jordan,Nessa Devil και άλλες που τώρα δεν μου'ρχονται.
        Μία από τις αγαπημένες μου ταινίες στο Black Swan ήταν η σκηνή που βγάζει μαύρα φτερά μπροστά στο κοινό,καθώς και η σκηνή που αυνανίζεται.Επίσης μου αρέσαν όλες οι σκηνές που έπαιρνε διάφορους μορφασμούς το προσωπάκι της.Για το λεσβιακό είχα ακούσει,αλλά περίμενα περισσότερα.Μούφα.
        Carpe diem

        Comment


        • ΕΙδα το black swan, καλουτσικο ηταν αν και οχι το στυλ μου το ειδα ευχαριστα μπορω να πω, αν και περιμενα κατι διαφορετικο στο τελος απο το "προφανες".. Ειδα επισης το Adjustment bureau που μου αρεσε αρκετα γιατι ηταν αρκετά πρωτοτυπο.

          Black Swan: 7/10
          Adjustment Bureau: 8/10

          Μετα απο αυτα τα σχετικα "Μελό" για μενα τωρα θελω να δω καμια testosterone jacked ταινια να ερθω στα ισια μου γιατι επεσε το επιπεδο ανδρισμου..

          Comment


          • E όχι και καλούτσικο το Black Swan, μα σε παρακαλώ δηλαδή...

            Αν θες κάτι αντρίκειο, κάτι αρρενωπό, κάτι που να το βλέπεις και να νιώθεις την τεστοστερόνη σου να πολλαπλασιάζεται...

            ...Δες το Machete. Μέχρι να τελειώσει θα έχεις δασύτριχο στέρνο και γένι 80s style.

            Comment


            • Εννοειτε εχω δει Machete το περιμενα απο την εποχη του fake trailer στο grindhouse, οπως και ολα των Tarantino/Rodriguez. Aπο τις αγαπημενες μου ταινιες ever ειναι το pulp fiction και reservoir dogs.. Κριμα που πολλοι δεν εκτιμουν τον "ιδιαιτερο" χαρακτηρα αυτων των ταινιων..:resp:

              Γενικα θα εβαζα παραπανω στο Black Swan αν δεν ηταν για το τελος που ειχε, νομιζω οι περισσοτεροι θα το ειχαν καταλαβει απο τη μεση περιπου..

              Comment


              • An eides to Machette tote mono mia tainia menei na deis: Black Dynamite!
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Είδα το Das Experiment.Του 2001,τη γερμανική εκδοχή,όχι το remake του 2010 από τα αμερικλανάκια.
                  Τρομερή ταινία και πολύ έντονη σε σημεία,τόσο που σε κάποιες φάσεις το ζούσα υπερβολικά έντονα.10/10
                  Instant classic.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Ground_zero View Post
                    An eides to Machette tote mono mia tainia menei na deis: Black Dynamite!
                    Black Dynamite! Το είδα με τον ξάδερφο σου, πολύ γέλιο! χρόνια είχα να δώ κάτι καλό.

                    Comment


                    • Battle Los Angeles:8/10
                      Εφέ,δράση,στρατόκαυλες σκηνές,Crpl τρέχα.Είναι μια μίξη Black Hawk Down/Independence Day,Resistance,Halo.

                      Rango:7/10
                      Πολύ γέλιο,τρομερή κίνηση,ωραία ιστορία,προβλέψιμο φινάλε και κάπως κουραστικό προς το τέλος.

                      Death Race:10/10
                      Ποζεριά,δράση,Twisted Metal meets Mario Kart meets Prison Break (ή οποιαδήποτε ταινία με φυλακές,τυχαία μου ήρθε το ΡΒ).

                      Get Him to the Greek:7/10
                      Ευχάριστη κωμωδία με μια τζούρα ροκ εν ρολ και μπόλικα ναρκωτικά
                      Carpe diem

                      Comment


                      • molis tora ida to black swan mia lexi mono to perigrafi....moufa telos.

                        Comment


                        • Originally posted by wesker View Post
                          molis tora ida to black swan mia lexi mono to perigrafi....moufa telos.
                          Το είδες και κατάλληλη ώρα

                          Comment


                          • λες να εφταιγε η ωρα που δεν του αρεσε το τελος?

                            wesker μη μου πεις oτι βρηκες ομως καλυτερο το τελος του two worlds 2?

                            Comment


                            • Eida to kainourio to Robin Hood me ton Rassel Crowe kai mou arese, den katalavainw giati h tainia efage toso Bush.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Originally posted by Vaynard View Post
                                λες να εφταιγε η ωρα που δεν του αρεσε το τελος?

                                wesker μη μου πεις oτι βρηκες ομως καλυτερο το τελος του two worlds 2?

                                Comment

                                Working...
                                X