Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλά, είδα το Hangover 1 και το ευχαριστήθηκα παρα πολύ. Από τις καλύτερες κωμωδίες που έχω δει. ’Αντε αυτές τις μέρες να δω και το 2 στο cinema.

    Comment


    • Είδα και το Hangover 2 την επομενη μέρα. Δεν με ενθουσίασε όσο το πρώτο, αλλα αρκετά power. Ίδια συνταγή, πολύ ίδια, αλλα still fun, very fun. Γαλιφιανάκης rules. Η φωτογραφίες στο τέλος τα σπάνε.

      Comment


      • Είδα και εγώ το πρώτο hangover ενόψει του 2.Πολύ πρωτότυπο.Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι ήταν αρκετά μικρή.Ήθελα πολύ περισσότερα.Οι φωτογραφίες στο τέλος όντως τα σπάνε.Καλά το ίδιο πράγμα πήγαν να κάνουν στο 2???Ούτε μια πρωτοτυπία???
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Όχι και μικρό το 1, σχεδόν 2 ώρες πάει. Κωμωδία είναι, τι περίμενες? Εμενα μάλιστα μου έκανες κάπως εντύπωση που ήταν τόσο μεγάλο, χωρίς βεβαια να με χάλασε, αντίθετος αν ήταν μεγαλύτερη θα μάρεσε.

          Όντως, το 2 είναι πολύ όμοιο. Είχα ακούσει ότι είναι έτσι, αλλα μιλάμε είναι παρα πολύ. Σχεδόν οι ίδιοι χαραχτήρες, και βασίζεται στην original συνταγή. Παρολαυτά είναι ακόμα διασκεδαστικό. Από τα πράγματα που με χάλασαν, είναι ότι τον Alan τον έκαναν πιο... "βλάκα", έτσι ταυτόχρονα από προβληματικός τύπος έγινε προς βλάκας για κωμωδία, ξέφυγε δηλαδή από την "πραγματικότητα". Αυτό έχει ως αποτέλεσμα τα αστεία του να μην βγαίνουν τόσο φυσικά, αλλα πιο Hollywood style.

          Comment


          • Αχά.Ενδιαφέροντα αυτά.Για να δούμε.
            Η πρώτη ταινία είναι 5 λεπτά πάνω απ΄τη 1μιση ώρα.Δεν είναι και η πιο μεγάλη ούτε ως κωμωδία αν την δεις.Και γω ήθελα πολύ περισσότερο και να εξηγεί στην ταινία τι κάναν όσο ήταν μεθυσμένοι και όχι με εικόνες στους τίτλους τέλους.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Ρε παίχτη αυτό είναι το θέμα της ιστορίας, να κρατάει το "μυστήριο" του σκηνικού με το μεθύσι...

              Είδα το Paul, κυκλοφορεί στα γνωστά στέκια σε πολύ καλή ποιότητα, τρεχάτε

              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Οι τυπάδες απο το Shawn of the dead και hot fuzz δεν ειναι αυτοι ; Εφυγε για κατεβασμα , thanks for the info Somari

                Comment


                • Nai, και έχουν συγ-γράψει και αυτήν την ταινία, και την φωνή του εξωγήινου την κάνει ο Seth Rogen
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Seth Rogen Rules

                    Comment


                    • Eida to Shatter Island kai to Iception.
                      Poly kales tainies kai oi 2, to Inception mou arese ligo perissotero epeidh to telos tou Shatter Island htan apistefta provlepsimo.
                      Poly dyskolh tainia to inception re aderfaki mou, ta ekshgoun ola ypervolika grhgora kai dyskolefthka na krathsw track se olous aftous tous kanones xwris na gyrisw merikes fores pisw na katalavw ti paixthke...
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Απίστευτα προβλέψιμο δε θα το λεγα το shutter καθώς η τελευταία ατάκα έκανε την ανατροπή!
                         
                        live like a monster or die as a good man

                        Για το Inception σεμφωνώ! Γούσταρα το concept όνειρο μέσα στο όνειρο! Έλα πείτε την αλήθεια, σας έχει συμβεί!!!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Oxi den mou exei symbei.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Μου εχει συμβει να εχω ξυπνησει απο κακο ονειρο και να κοιμαμαι ακομη... φριχτος εφιαλτης, δε θυμαμαι τι ηταν παντως δεν ελεγε να τελειωσει...
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Εκανα edit το spoiler ειχα γράψει λάθος ατάκα!!
                              Μου χει συμβεί και μένα! Ξύπνημα στον ύπνο σου, χαχα!
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Μου εχει συμβει να εχω ξυπνησει απο κακο ονειρο και να κοιμαμαι ακομη... φριχτος εφιαλτης, δε θυμαμαι τι ηταν παντως δεν ελεγε να τελειωσει...
                                Σε τιμώρησε ο Μορφέας που τον είχες φυλακισμένο τόσον καιρό.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X