Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eida to Taken.
    Groovie, gamw htane, poly xortastiko.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Προβλέψιμο το τέλος του Shutter Island? Πως το εννοείς? Μετά την αποκάλυψη? Η πριν? Όπως και να έχει, εγώ δεν το βρήκα καθόλου προβλέψιμο.

      Για το Inception, και εγώ θα το γύρναγα πίσω κάποιες φορες αν δεν το έβλεπα στο cinema. Και ναι, μου έχει τύχει να δω όνειρο σε όνειρο κάποιες φορες.

      Comment


      • Originally posted by Aion View Post
        Προβλέψιμο το τέλος του Shutter Island? Πως το εννοείς? Μετά την αποκάλυψη? Η πριν? Όπως και να έχει, εγώ δεν το βρήκα καθόλου προβλέψιμο.
        LOL δηλαδή δεν ήταν καθόλου προβλέψιμο το γεγονός πως
         
        εν τέλει ήταν και ο ίδιος τρελός στο ίδρυμα;


        Hollywood 101
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Afto pou eipe o Somari.
          Malista to proevlepsa sta prwta 10 lepta ths tainias.
          Htan toso provlepsimo pou den tolmousa na to pistepsw, elega den mporei kapoio allo tha einai to telos, alla telika den htan.

          Telos pantwn shmasia exei oti goustara thn tainia, htan poly kalh outws h allws.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Η πλακα ειναι οτι και μενα απο την πολυ αρχη μου μπηκαν οι υποψιες, βασικα απο τη στιγμη που με το που μπηκε του πηραν το οπλο. Αλλα μ' αρεσε οτι μεχρι το τελος με εκανε να μη ξερω τι να πιστεψω και να αμφιβαλλω.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Ναι ρε μάγκες

               
              ήταν και ο ιδιος τρελός, αλλά στο τέλος εκεί που συναντιούνται στα σκαλιά και έχεις αγωνία να δεις αν όντως έγινε καλά, αρχίζει και λέει πάλι τα τρελά του και λες ε τρελός παρέμεινε οπότε θα τον πάνε για πειράματα. Όμως όταν πέταξε την ατάκα που έγραψα πριν γίνεται ξεκάθαρο ότι το "παίζει" τρελός πλέον, γιατί δεν αντέχει να ζήσει με το γεγονός ότι σκότωσε τη γυναίκα του και ότι η ίδια είχε σκοτώσει τα παιδιά τους. Αυτό ήταν καλή μαγκιά του έργου!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ε εννοείται
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Για να καταλάβω...
                   

                  Δηλαδή μου λέτε ότι καταλάβατε από την αρχή και μάλιστα έβγαζε μάτι ότι αυτός ο ίδιος είναι τρελός και οι άλλοι είναι οι normal και ότι όλα είναι στο μυαλό του και βλέπει ότι θέλει?


                  Αυτό? Θα μου πείτε και τι σας έκανε να το πιστέψετε? ...ή απλά μετά το Sixth Sense ότι ταινία βλέπετε το ρίχνετε αυτό στο μυαλό σας για να είστε σίγουροι ότι δεν θα σας την φέρει?

                  Comment


                  • Mπαμ έκανε ρε
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    •  
                      Aion nai me to pou eipe pws ekeinh h trelh pou psaxnane eipe pws eixe xtisei oloklhro pseftiko kosmo gyrw ths kai arnoutan na pistepsei to antitheto, htan san na sou elege:
                      Na! afto tha ginei sto telos.


                      O Ryu exei dikio se afto pou leei, afto htan pou ekane en telh thn diafora kai anevazei thn tainia parapanw.
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Η αληθεια ειναι οτι το τελευταιο κομματι του Ryu δε το ειχα πιασει, nice!
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Εγώ δεν το είχα καταλάβει. Μπορεί να μην ήταν το μυστικό του κόσμου, το να βγάζει μάτι και να κάνει μπαμ δεν το δέχομαι όμως.

                          Ίσος να αποβλακώθηκα πολύ στον Leonardo DiCaprio, που είναι και ο αγαπημένος μου ηθοποιός. Άντε να δεις και το The Departed, Ground_Zero, αν δεν το έχεις κάνει ήδη. Μια από τις αγαπημένες μου ταινίες.

                          Comment




                          • Δεν ήξερα που να το βάλω και το έβαλα εδώ Κάποιος κάνει το λάθος να μαχαιρώσει ένα κινέζο και αυτό που ακολουθεί δεν έχει προηγούμενο...101 τρόποι να σπάσετε το χέρι του άλλου!
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Vres twra na deis kai to Protector 2.
                              O Tony Jaa kai h Jija Yanin einai stalhtheia oi monoi pou exoun na deiksoun kati kainourio ston anatoliko Fighting kinhmatografo meta ton Jackie Chan, to Hong Kong to exase pleon...

                              Aion tha checkarw peritinos prokeitai kai an einai endiaferon tha to dw.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Αν είναι ενδιαφέρον? Το The Departed? Μην γίνεσαι αισχρός...



                                Είναι αυτό που λέμε "Από τα πράγματα που πρέπει να κανεις πριν πεθάνεις".

                                Comment

                                Working...
                                X