Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahha like!

    Catwoman & Lois Lane:
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Μέχρι να βγει το Batman στους κινηματογράφους να σπεύσετε να δείτε το The Raid. Μιλάμε για ταινιάρα και για αχαλίνωτο βρωμόξυλο, όχι αστεία.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Ποσο μιζερος ειναι καποιος για να δει το Rises σε TS ??? και ποσο τελειωμενος αυτος που το τραβαει ?? ?? σεβασου την επικη δουλεια του σκηνοθετη ρε μαλακα αν εχεις αρχιδια....

        Comment


        • Αγανακτησμενος ισως που αργει 40 μερες εδω; Δε νομιζω καποιος να προτιμαει TS απο να δωσει 7€.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by majorfox View Post
            Ποσο μιζερος ειναι καποιος για να δει το Rises σε TS ??? και ποσο τελειωμενος αυτος που το τραβαει ?? ?? σεβασου την επικη δουλεια του σκηνοθετη ρε μαλακα αν εχεις αρχιδια....
            Εγω TS το ειδα γιατι δεν μπορουσα να περιμενω.. problem??? :troll:

            Comment


            • Κι εμένα έτσι με κόβω να το βλέπω διότι εδώ δεν έχουμε σινεμά.Βασικά έχουμε ένα σάπιο,και τις ώρες που είναι ανοικτό εγώ δουλεύω.
              Carpe diem

              Comment


              • Το χω ριξει στο Naruto τωρα, ειναι και οι διακοπες στο χωριο οποτε αμα* με το καλο γυρισω πανω θα εχει βγει cinema.

                *see what I did there
                Do a barrel roll!

                Comment


                • ida to the hunger games den mou arese katholou

                  Comment


                  • Watchmen ultimate cut. Πάρα πολύ καλό! Δυνατό story και αφήγηση, βάθος σε πολλούς διαλόγους, ξύλο, ατάκες και ωμά σκηνικά που δένουν με την ατμόσφαιρα.
                    Το ultimate cut παρεμβάλει σε διάφορα σημεία μία ταινία animation και προσθέτει ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον.
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Originally posted by majorfox View Post
                      Ποσο μιζερος ειναι καποιος για να δει το Rises σε TS ??? και ποσο τελειωμενος αυτος που το τραβαει ?? ?? σεβασου την επικη δουλεια του σκηνοθετη ρε μαλακα αν εχεις αρχιδια....
                      Σιγά μη σκάσω το 7ευρο στην Village που αποφάσισε πως η Ελλάδα είναι δευτέρας διαλογής κοινό με καθυστέρηση μήνα+. (αυτά για διακοπές κλπ τα ακούω βερεσέ) (πως γίνεται όμως να είμαι μαλάκας αν δεν έχω αρχίδια; )
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • 13 assassins ,πολυ καλο ρεαλιστικο samurai movie ,φερνει λιγο σε αισθητικη και pacing αναλογες ταινιες του kurosawa στο πρωτο μισο ενο στο δευτερο εχει μπολικη δραση με μια τρομερη μαχη, απο τις καλυτερες δουλειες του Τakashi Μiike

                        Comment


                        • Επειδή γούσταρα πολύ watchmen:

                          Σκηνή τη στιγμή που ντύνεται super-hero.

                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Είδα το Rises εδώ κι αρκετές ημέρες στη Γερμανία. Κατώτερο του προηγούμενου (το Begins δεν το έχω δει) και γενικότερα όχι κάτι το φοβερό, μια απλώς ευχάριστη ταινία θα το χαρακτήριζα.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • Δε βλεπω το λογο να μη δεις το Begins αμεσα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Θα το κάνω. ;)
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X