Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΙΜ 3 μαζι με το δευτερο μισο του captain america ειναι οι χειροτερες ταινιες της Marvel. Το Thor 2 μου αρεσε παρα πολυ, το θεωρω κλάσεις ανωτερο απο το πρωτο και στο top5 μου απο marvel films. Μην ακουτε τον Aion αν ειστε fan η απλα θελετε να περασετε καλα στο cinema να πατε οπωσδήποτε.

    ΥΓ: Μου αρεσε πολυ το TDKR οποτε παρτε την αποψη μου οπως θελετε..

    ΥΓ2: Εκανα rewatch το IM2 και μου φανηκε καλο, οχι τρομερο αλλα αρκετα καλο οποτε αλλος ενας λογος να αγνοήσετε τη γνωμη μου..

    Comment


    • To Spiderman 3 einai h xeiroterh tainia ths Marvel.
      Fantastic Four 1 kai 2 epishs.

      Ta Ironman ola gamane mprosta se aftes.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Εννοω μετα απο IM 1, αυτα νομιζω ειναι απο Sony ετσι και αλλιως, μιλαγα για Marvel Studios αλλιως βαζουμε και ghost rider μεσα..

        Comment


        • OMG Ghost Rider nai!
          To eixa diagrapsei apo thn mnhmh mou, to prwto Hulk epishs
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Ίσος να φταίει το ότι από 5 χρόνον έχω δει πολλές ταινίες και πολλή τηλεόραση και γίαυτό δεν κάνω χαρές όταν ένα 10χρόνο ψυχαναλύει τον Iron Man και του μαθαίνει πως να είναι Iron Man. Ίσος φταίει το εξελιγμένο humour του Family Guy που δεν με αφήνει να δω την αστεία πλευρά της σκηνής όπου η Natalie Portman βλέπει τον Thor και το πρώτο πράμα που κάνει είναι να τον χαστουκίσει. Ίσος απλά να ζητώ περισσότερο action και epicness όταν βλέπω τέτοιες ταινίες επειδή... έτσι είναι το σκαρί μου. Who knows.

            Comment


            • Emena marese poly h fash me ton mikro.
              Kyriws epeidh einai to antitheto apo afto pou perigrafei o Aion epanw.
              Phran mia skhnh synithismenh kai klise kai thn allaksan gia na thn diakwmwdisoun.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Α ναι ρε,Ghost Rider Venegance τόσο χάλια που το ξέχασα.
                Και όχι,τα Spider-Man 3,Fantastic Four 1+2 χίλιες φορές καλύτερα από το ΙΜ2.
                Aion αγόρι μου κόψε κάτι.Λες και όλοι οι υπόλοιποι δνε έχουμε διε πολλές ταινίες και είμαστε χτεσινοί.Λες κι εσύ που βλέπεις FG,είσαι εξελιγμένο είδος κι εμείς όχι.Γιατί από το ποστ σου,αυτό εισπράττω.Απλά έχουμε διαφορετικό γούστο.Που είναι το κακό;Εσύ γουστάρεις ποιότητα,εγώ γουστάρω σπασμένα κεφάλια και μυαλά στους τοίχους.
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Ground_zero View Post
                  To Spiderman 3 einai h xeiroterh tainia ths Marvel.
                  Fantastic Four 1 kai 2 epishs.

                  Ta Ironman ola gamane mprosta se aftes.
                  Καλα αυτες μονο το logo της Marvel ειχαν. Μιλαμε για ταινιες που εκαναν τα Marvel Studios.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Synexizw kai vriskw ta Ironman klaseis anwtera apo aftes tis tainies.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Τα Fantastic Four είναι εκτρώματα, ούτε καν πλάκα, ουστ!

                      Comment


                      • Originally posted by ChrisTop View Post
                        Η πιο περίεργη και συνάμα γαμάτη φάση που έζησα πέρσι στο σινεμά ήταν μια σκηνή στο Fast and the Furious 6 που ο Vin Diesel κάνει μια απίστευτα μη ρεαλιστική βουτιά στο κενό πιάνει μια γκόμενα στον αέρα και σκάει 20 μέτρα απέναντι πάνω σε ένα άλλο αμάξι, χαλαρός, και το σινεμά το βλέπει, μένουν όλοι μαλάκες και αρχίζουμε και χειροκροτάμε υστερικά.

                        Best movies moment of the year λέμε.
                        Χαχαχα αυτά είναι! Σαν να είσαι μέσα σε κλουβί και να βλέπεις ταινία με μπαμπουίνους ε?
                        Originally posted by Ground_zero View Post
                        Emena marese poly h fash me ton mikro.
                        Kyriws epeidh einai to antitheto apo afto pou perigrafei o Aion epanw.
                        Phran mia skhnh synithismenh kai klise kai thn allaksan gia na thn diakwmwdisoun.
                        Wat? Πιο ήταν το συνηθισμένο ακριβώς και πως το άλλαξαν? Δεν έχεις ξαναδεί ταινία που να προσπαθούν να βγάλουν φτηνό humour ρίχνοντας στην φάση ένα παιδάκι που να συμπεριφέρεται και σαν ενήλικας?

                        Altair ok διαφορετικό γούστο, όμως και εγώ γουστάρω σπασμένα κεφαλια και μαγκιές, φτάνει να γίνετε σωστά. Αν πάω να δω super hero movie και ανακαλύπτω ότι το epic action που περιμένω να δω έχει αντικατασταθεί για ακόμα μια φορα με παιδικά αστεία και παραμυθένιους έρωτες τίγκα στα κλισέ, τότε...

                        Comment


                        • Wat? Πιο ήταν το συνηθισμένο ακριβώς και πως το άλλαξαν? Δεν έχεις ξαναδεί ταινία που να προσπαθούν να βγάλουν φτηνό humour ρίχνοντας στην φάση ένα παιδάκι που να συμπεριφέρεται και σαν ενήλικας?
                          Oxi den exw ksanadei tainia pou na xrhsimopoiei eksypno humor gyrizontas to klassiko klise tou dramatos tou paidiou pou exase ton patera tou se sarkastiko trollarisma.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Originally posted by Aion View Post
                            Ίσος να φταίει το ότι απλα δεν εχω καλο γουστο.
                            Fixed..

                            Το IM 3 ειχε τις στιγμες του αλλα καπου με κουρασε, προσπαθησαν να βαλουν πολλα πραγματα μαζι και δεν πετυχε και τοσο.. Ειχα καλες εντυπωσεις και περασα καλα στο Σινεμα αλλα η αισθηση που μου εμεινε μετα απο καιρο δεν ηταν και τοσο καλη.

                            Comment


                            • Den thewrw ta Ironman 2 kai 3 gamates tainies me super hrwes alla se kamia periptwsh den htan apo tis xeiroteres, egw perasa kala kai me tis 2 sto cinema.

                              O patos gia mena apoteleitai apo Catwoman, Hulk, Spiderman 3, Dark Knight Rises, Fantastic Four 1 kai 2, Ghost Raider 1 kai 2, ta Batman tou Schumacher kai meta pame se kati poly palia pou epeidh einai palia den ta metraw.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Και εγω μια χαρα περασα στα IM οπως ειπα.. Δεν μπορεις να βαζεις το TDKR διπλα στο Catwoman και σε αυτα τα αισχη απλα..

                                Comment

                                Working...
                                X