Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το Rush δεν το είδα ακόμα, όμως έγραψα εδώ για το Captain Philips όταν το είδα πριν λίγο καιρό. Ίσος η πιο συνταραχτική ταινία που είδα στο cinema. Ειδικά στο τέλος δεν μπορούσα να αρθρώσω λέξη.

    Comment


    • Σίγουρα θα σας έχει μείνει η σκηνή όσοι έχετε δει το First Class: Όταν ο Xavier και o Magneto πάνε να "στρατολογήσουν" τον Wolverine:

      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Επική σκηνή.Πρέπει να το ξαναδώ αυτό.
        Carpe diem

        Comment


        • Είδα το This Means War.Πολύ γέλιο,αρκετά ευχάριστη ταινία,ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή.
          Carpe diem

          Comment


          • Τις τελευταίες μέρες έχω δει τα The Grown Ups 2,Machete Kills,The Evil Dead remake.
            Όλα γαμάτα.Δείτε τα.

            edit:Είδα και το Hummingbird aka Redemption με τον Στέηθαμ.Δείτε το επίσης.
            Carpe diem

            Comment


            • είδα το insidious chapter 2.
              ήταν πιο βαρετό απο το 1 αλλά τουλάχιστον απάντησε πολλά ερωτήματα.
              άφησε υπονοούμενα για chapter 3 αλλά δε ξέρω πως θα το καταφέρουν.

              sigpic

              Comment


              • είδα το the family.
                ούτε κρύο ούτε ζέστη.
                η αλήθεια είναι όχι απο τις καλύτερες στιγμές του de niro.



                update: είδα evil dead 2013 και The Last Exorcism Part II.
                το evil dead ήταν καλό χωρίς νάναι κάτι το σπουδαίο.
                για το The Last Exorcism Part II είχα τις αμφιβολίες μου και το δα κυρίως λόγω του πολύ καλού πρώτου
                μέρους αλλά δυστυχώς ήταν πατάτα.
                sigpic

                Comment


                • είδα το prisoners.
                  πολύ καλή ταινία.
                  ο hugh jackman προσπαθεί να το παίξει ηθοποιάρα αλλά δε του βγαίνει.
                  ας μείνει στον wolverine και πολύ του είναι



                  update: είδα και το 'Devil's Pass' (The Dyatlov Pass Incident). είμαι γενικά φαν των "lost footage" thriller και ενώ το πρώτο μισό ήταν ψιλοβαρετό το δεύτερο μισό ήταν ΜΠΟΜΠΑ.

                  sigpic

                  Comment


                  • Το Prisoners το κατέβασα αλλα ακόμα να το δω. Τι έχει ο Hugh Jackman? Η αλήθεια είναι πως ούτε εμενα μου γέμιζε το μάτι, μέχρι που είδα το Les Miserables.

                    Άντε ετοιμάζομαι να πάω σε λίγο να δω το The Hobbit: Desolation of Smaug που κάνει παγκόσμια πρεμιέρα σήμερα! EPICNESS is approaching!

                    Comment


                    • Ανάμικτα συναισθήματα.Πολύ δράση πολύ ένταση!Αλλά πολύ μα πάρα πολύ cgi!!Πολύ πιο πολύ απ'το ένα.Η σάλτσα που μπήκε προσωπικά δεν με χάλασε καθώς δεν διάβασα το βιβλίο.Εξαιρετικές πάντως προσθήκες και εξαιρετικός ο τρόπος που απέφυγαν τις ανούσιες και βαρετές σκηνές που έμαθα ότι είχε.Ο smaug απλά έσπειρε!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Originally posted by Aion View Post
                        Το Prisoners το κατέβασα αλλα ακόμα να το δω. Τι έχει ο Hugh Jackman? Η αλήθεια είναι πως ούτε εμενα μου γέμιζε το μάτι, μέχρι που είδα το Les Miserables.

                        Άντε ετοιμάζομαι να πάω σε λίγο να δω το The Hobbit: Desolation of Smaug που κάνει παγκόσμια πρεμιέρα σήμερα! EPICNESS is approaching!
                        Εχθές έκανε παγκόσμια πρεμιέρα, αλλά λέμε τώρα
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • The Hobbit: the Desolation of Smaug Review


                          Thnx Somari! :resp:

                          Comment


                          • τιποτις
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • ειδα και γω το gravity.
                              εντυπωσιακη ταινια δε λεω αλλα ηταν η χαρα του ψεματος.
                              σεναριακα εμπαζε απο παντου.
                              απο την αλλη η σαντρα μπουλοκ εχει γινει και γαμω τις μιλφαρες
                              sigpic

                              Comment


                              • Γιατί βρε;
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X