Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dawn of the planet of the apes, προσφατα ειχα δει το πρωτο και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα.

    Comment


    • Είδα σήμερα το Rush.Πάρα πολύ καλό.Είδα επίσης και το Justice League War.Έσπειρε.
      Carpe diem

      Comment


      • Είδα το Star Trek: Into Darkness.

        Αν και δεν ξέρω πολλά από Star Trek μου άρεσε η ταινία, το δίδυμο Jim/Spock ήταν πολύ καλό.
        Επίσης παίζει και ο Ground Zero.

        Το Raid 2 σίγουρα θα το δω κάποια στιγμή, το 1 μου άρεσε αρκετά αλλά δεν έμεινα και με ανοιχτό το στόμα δεδομένου ότι δεν ήταν η πρώτη ταινία που έχει βγει με τόσο μαστερικό ξύλο, όχι ότι έχω δει και τις πάμπολλες αλλά και πάλι (με το Onk-Bag θυμάμαι είχα μείνει).

        Από ένα σημείο και μετά το μάτι συνηθίζει, για αυτό και μάλλον ο Ground δεν ενθουσιάζεται.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Επίσης παίζει και ο Ground Zero.
          ???
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Επίσης παίζει και ο Ground Zero.
            Den kserw ti enwei alla an me evazes na mantepsw, tha elega ton palio Robocop
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Είσαι ο παλιός Robocop?

              Comment


              • nai eimai o palios o robocop.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Τον μηχανικό εννοούσα:

                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Scotty FTW!!
                    Ta kainouria Star Trek mou aresane kai ta 2.

                    Ean mporese o JJ brams na kanei ta Star Trek gamata, mporw na elpizw oti tha kanei to idio kai gia ta Star Wars.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Μόλις είδα το Vertigo (1958) του Alfred Hitchcock. Έχουμε τον James Stewart κυρίαρχο στο film με μια ερμηνεία/ρόλο που δεν θέλει ιδιαίτερες συστάσεις, σε ένα κλασσικό thriller με παρα πολύ αγωνια, κάτι που ξέρει να κάνει με τον καλύτερο τρόπο ο αείμνηστος φαλακρός σκηνοθέτης. Το τέλος όμως... Πραγματικά δεν έχω δει πιο αστείο γελοίο TROLLοτέλος! I dare you to watch it just for the ending. Δεν γίνετε, απλά δεν γίνετε! ROFL!!! Τέτοιο trolling...

                      Comment


                      • Το έχω στο πρόγραμμα εδώ και 3 μήνες,ίσως το βάλω να το δω το πρωί.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Είδα σήμερα το Godzilla.Πολύ καλό,καμία σχέση με την πατάτα του 99.Επίσης πριν κάμποσες μέρες είδα το Batman Assault on Arkham.Διαδραματίζεται στον κόσμο των παιχνιδιών νομίζω ανάμεσα σε Asylum & City.Έχει μέσα και Suicide Squad,αρκετά βίαιο,αλλά καλό.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Το Godzilla το βρήκα πολύ μέτριο και βαρετό. Τελικά τι έγινε με το Vertigo? Θέλω σχόλια για το τέλος!

                            Comment


                            • Δεν το είδα,το ξέχασα.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Σα δε ντρέπεσαι lol

                                Comment

                                Working...
                                X