Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έχει παίξει και στο Rise of the planet of the Apes.Τι ταινιάρα.
    Carpe diem

    Comment


    • Βασικά εννοούσα τον αδερφό του Dave και όχι τον James. Επίσης δεν έβαλα τον Rudd λόγω Friends, Anchorman και το επερχόμενο Ant-Man.

      Comment


      • Originally posted by Enpsty View Post
        Για μένα πάντως ο Rogen είναι ότι χειρότερο έχει εμφανιστεί στην ιστoρία του Hollywood. Δεν υπερβάλλω. Δεν έχω ξαναδεί πιο ατάλαντο, άθλιο και ποταπό υποκείμενο. Όλη η νέα φουρνιά είναι για μπάτσες. Rogen, Franco, Hill, Segel, Cera, Baruchel, Brand, Mann, Fey, Poehler. Ο ένας πιο ανύπαρκτος απ'τον άλλον.


        Έπος το σχόλιο. Coming up WILL FERRELL!!

        Comment


        • Μια Νύχτα στο Μουσείο 2 & Μια Νύχτα στο Μουσείο 3.
          Carpe diem

          Comment


          • The Drop. Ο Tom Hardy παραδίδει μαθήματα ηθοποιίας. Η άρρυθμη υπόθεση της ταινίας, πράγμα όχι απαραίτητα κακό, ίσως να μην ενθουσιάσει, αλλά πρέπει να το δείτε μόνο και μόνο για τον Hardy.

            Comment


            • Το μικρό ψάρι.

              Γαμώ τις ταινίες. Γαμώ, γαμώ. Πολύ ωραία ταινία. Ήταν και γαμώ. Η ταινία γάμησε. ΓΑ-ΜΗ-ΣΕ. Πώς το λένε; Φοβερό ταινιάκι. Γάμησε λέμε. Πολύ μπροστά μιλάμε, ε; Και γαμώ.

              Comment


              • The Equalizer.
                Γαμώ τις ταινίες,δεν το περίμενα τόσο καλό,Προχωράει πολύ αργά,και δεν είναι τόσο βίαιο όσο το περίμενα όμως ήταν αρκετά καλό.
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Raf View Post
                  Το μικρό ψάρι.

                  Γαμώ τις ταινίες. Γαμώ, γαμώ. Πολύ ωραία ταινία. Ήταν και γαμώ. Η ταινία γάμησε. ΓΑ-ΜΗ-ΣΕ. Πώς το λένε; Φοβερό ταινιάκι. Γάμησε λέμε. Πολύ μπροστά μιλάμε, ε; Και γαμώ.
                  Ναι Το Μικρό Ψάρι σου άρεσε.

                   
                  Αλεπού

                  Comment


                  • Originally posted by Aion
                    Ναι Το Μικρό Ψάρι σου άρεσε.

                     
                    Αλεπού
                    Έλα, ούτε καν...

                    Comment


                    • Snowpiercer.Εξαιρετικό,το έλεγα εδώ και καιρό να το δω.Προς όσους το έχουν δει.
                       
                      Σας θύμισε κι εσάς Mass Effect;Το φινάλε αν και ελπιδοφόρο δεν ήταν κακή επιλογή;
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Ο Αστερίξ και η Κατοικία των Θεών.
                        Αλύγιστος.

                        Δύο ταινίες στον ίδιο κινηματογράφο,στην ίδια αίθουσα,διαφορετική ώρα όμως και θέση.
                        Πολύ καλές και οι 2 ταινίες,αν και τον Αλύγιστο,αν και τον ευχαριστήθηκα,σίγουρα δε θα τον ξανάβλεπα,όχι για κανένα άλλο λόγο,απλά προτιμώ πιο fast paced ταινίες.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Guardians of the Galaxy - μου φάνηκε χειρότερο από την πρώτη φορά,αν και παραμένει εξαιρετικό.
                          Man of Steel - μου φάνηκε καλύτερο από την πρώτη φορά,το είδα χωρίς παρέα να πετάει ξέμπαρκες ατάκες.
                          Thor The Dark World - μου φάνηκε το ίδιο καλό με την πρώτη φορά.Αρκετά ευχάριστο,καλή ταινία,αλλά ως εκεί.
                          Gone Girl - το είδα για πρώτη φορά και δεν κατάλαβα για πότε πέρασαν 2μιση ώρες.Εξαιρετικό.Αλλά είχα προβλέψει από την αρχή,τι είχε γίνει.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Το Thor Dark World μου αρεσε πολυ στο cinema αλλα οταν το κατεβασα να το δω ξανα μου φανηκε βαρετο και φθηνο.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Νεο trailer για age of ultron..

                              Comment


                              • Είδα τα Nymphomaniac Vol 1+2.
                                Οκ,καλές ταινίες δε λέω,αλλά πολύ κουλτούρα και πολύ πρόκληση ρε παιδί μου.Ειδικά σε μια σκηνή σκέφτομαι,ώπα κάτσε,δε βλέπω τσόντα,ταινία βλέπω,τι μου δείχνει;
                                Η Stacy Martin απίστευτη πάντως.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X