Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avengers>>>>BB>TDK>>>>γελάει ο κόσμος>>>TDKR

    Comment


    • Στο Days of future past πλάκα είχε και η σκηνή με τον Quicksilver στο πεντάγωνο.

      Comment


      • ειδα τον hercules (the rock version).
        δυστυχως τα trailer ηταν πολυ καλυτερα απο την ταινια.
        κριμα.
        sigpic

        Comment


        • ^^Can you smell what the Rock is cooking??:troll:

          Comment


          • Είδα το Interstellar. Η πιο εξωφρενικά φιλόδοξη ταινία που έχω δει. Ο Νόλαν δεν το χει και πολύ με το συναισθηματισμό, αλλά στο ψάρωμα ξεπερνάει οποιονδήποτε σκηνοθέτη.

            Ξεκάθαρο must-see για οποιονδήποτε φαν ταινιών δράσης/περιπέτειας/sci-fi/πο-μαλάκα-τι-έκανε.

            (Ξεκάθαρα θα φάει τρελό κράξιμο από τους απανταχού σινεφιλ που έχουν ξεχάσει τι να πα να πει διασκέδαση)

            Comment


            • Ο Νόλαν δεν το χει και πολύ με το συναισθηματισμό
              Αν αναφερεσαι στη συζητηση περι Love οντως εκει το χεσε. lol

              Αλλα θα το ξαναδω μαλλον, τετοια επη βγαινουν καθε 3-4 χρονια - οταν βγαζει ταινια ο Nolan δλδ.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Ήταν cheesy μέχρι θανάτου αυτός ο μονόλογος.

                Comment


                • Originally posted by ChrisTop
                  Είδα το Interstellar. Η πιο εξωφρενικά φιλόδοξη ταινία που έχω δει.


                  Γιατί;

                  Comment


                  • Άμα την δεις θα καταλάβεις απευθείας την παραπάνω πρόταση.
                    Είχε την αίσθηση του μεγαλειώδους, καταπιάστηκε με σχεδόν τα πάντα, προσπάθησε να εξηγήσει αυτά τα πάντα και διαρκώς σου έδινε την εντύπωση οτι ήθελε να σε εντυπωσιάσει με τον ίδιο τρόπο που ένας γόης, playboy θα προσπαθούσε να ρίξει γκομενάκια. Θα το διασκέδαζες, αλλά δεν θα του καθόσουνα.

                    Comment


                    • Χμ..! Θα τη δω!

                      Comment


                      • Μόλις ήρθα από το cinema. Breathtaking.

                        Comment


                        • Δεν έχει χτιστεί τυχαία τόσο hype. Δείτε τη! Ακόμα;

                          Σε σημεία μου θύμισε το έπος το 2001: A space Odyssey, μου άφηνε ανάλογη αίσθηση.

                          Σίγουρα θα γοητεύεστε από διάστημα, χωροχρόνους, θεωρία της σχετικότητας κτλ, οπότε δική σας η ταινία. Θα σας κάνει να σκέφτεστε και αφού τη δείτε
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Ακόμα την σκέφτομαι. Είχα δει και σχετικό όνειρο το βραδυ μετά που την είδα. Ο τρόπος παρουσίασης του διαστήματος, του απολυτου κενού, η απόλυτη απουσία ήχου σε κάποιες σκηνές... Δεν έχω λόγια.

                            Τον McConaughey πλέον τον έχω πολύ ψηλά σαν ηθοποιό, και ακόμα δεν είδα το Dallas Buyers Club.

                            Ο Christopher Nolan μας έκοψε την ανάσα ο κερατάς.

                            Comment


                            • Την ειδα.. 9/10

                               
                              Δεν καταλαβα το concept με τα 5th dimensional beings, ειναι οι ανθρωποι του plan B που εξελιχθηκαν?? Ειναι aliens?? Αν ειναι ανθρωποι με τετοια δυναμη/τεχνολογια τοτε γιατι χρειαζοταν ολο αυτο και δεν βοηθουσαν με πιο ευκολο τροπο.?? Γενικα ολα καλα αλλα εκει με το 5th dimension το εχασα λιγο..

                              Comment


                              • Πάω απόψε να τη δω. Hypeαρισμένος μέχρι τα μπούνια.

                                Comment

                                Working...
                                X