Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • επισης ειδα και το θρυλικο Wanted


    το οποιο ειναι μια οκ ταινιουλα γιαυτους που θελουν δραση κι οχι πολλα πολλα. ελπιζω και σε sequel...
    [/b]

    Πώς...Απλά πώς;;;
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • το θεμα δεν ειναι πως αλλα με ποιους, αν δεχτει να ξαναπαιξει η Jolie (αφου πεθανε). το πως ειναι πανευκολο, απλα θα βλεπουμε τον ηρωα να συνεχιζει τη ζωη του και να μπαινει ισως σε αλλη "ομαδα" κλπ.

      Καλα ρε μαραθώνιο κάνεις;[/b]
      οχι ρε σαββατοκυριακο ηταν και ειδα μαζεμενες οσες ηθελα να δω ολη τη βδομαδα αλλα δε προλαβαινα (κι αφου το EndGame επεσε τυχαια στα χερια μου, ειπα να το δω κι αυτο πακετο δυο ωριτσες που ηταν).

      τωρα δεν εχω τι να δω...

      Comment


      • Παιδιά μη λέτε έτσι spoilers παρακαλώ..!

        Comment


        • Παιδιά μη λέτε έτσι spoilers παρακαλώ..![/b]
          Στους "Συνήθεις Ύποπτους" ο Βέρμπαλ Κιντ είναι ο Κάιζερ Σόζε.

          :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • O Darth Vader είναι ο πατέρας του Luke.

            Eπίσης:

            http://www.theez.com/img/blog/20070522_spoiler.gif
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Στους "Συνήθεις Ύποπτους" ο Βέρμπαλ Κιντ είναι ο Κάιζερ Σόζε.

              :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
              [/b]
              Καλά μέχρι να την δω θα'χω ξεχάσει τα ονόματα.

              O Darth Vader είναι ο πατέρας του Luke.[/b]
              wat

              Comment


              • Μολις ειδα το Ensemble c'est tout του Claude Berri.Φανταστικη κομεντι, με απιστευτες ερμηνειες κι ακρως ενδιαφεροντες χαρακτηρες.Πολυ καλη σκηνοθεσια και υπεροχη φωτογραφια, ντυμενη με την απλοτητα και την αμεσοτητα που χαρακτηριζει τον συγχρονο γαλλικο κινηματογραφο (αν και η παραγωγη ειναι βελγικη οι τεχνοτροπια ειναι ξεκαθαρη).Δειτε την παση θυσια.
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • O Darth Vader είναι ο πατέρας του Luke.

                  Eπίσης:

                  http://www.theez.com/img/blog/20070522_spoiler.gif
                  [/b]

                  αμάν ρε Τομάρι.ήθελα να το δω το donnie darko <_<
                  Carpe diem

                  Comment


                  • ΛΟΛΟΛΟΛΟΛ Rosebud is the name of his sled&#33; Καλά αυτό και αν είναι απίστευτο .

                    Comment


                    • αμάν ρε Τομάρι.ήθελα να το δω το donnie darko <_<
                      [/b]
                      το ειδα σημερα εγω αυτο. ψιλο-μπερδεμενο εκει στο τελος αλλα νταξει αφου πεθανε απ&#39;αυτο που πεσε και δεν αυτοκτονησε.

                      Comment


                      • Ελατε ρε παιδια δεν ειναι αστεια αυτα με τα spoilers σε ταινιες.
                        Humor failure, σοβαρα τωρα (somari).
                        Οι εικονες γινονται edit και οποιος θελει κανει click για να δει. To quote μας μαρανε κατα τ&#39; αλλα για οποιον δεν τα ειδε ολα με την 1η να τα εμπεδωσει με τη 2η (altair).

                        To Donnie Darko ελεγα να το δω και αυτον τον καιρο, thanks a lot.
                        Titus δεν παιζουμε με ταινιαρες βεληνεκους Usual Suspects .

                        Comment


                        • όταν εγώ κράζω για spoilers μου τη λέτε ότι είμαι υπερβολικός και τώρα κράζετε εμένα;φφς.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Το θέμα με τα spoilers πιστευω είναι κάπως υπερβολικό από ένα σημείο και μετά.
                            Αν μια ταινία είναι 20 χρονών και πεις κάτι ε δεν θεωρείται και spoiler, είναι 20χρ ταινία.

                            Σε μία συζήτηση να το πετάξεις ναι μπορεί να θεωρηθεί μιας και κάποιος μπορεί αν θέλει να δει την ταινία ή να παίξει το παιχνίδι. Αλλά σε forum το να πεις κάτι σημαντικό για ταινία/παιχνίδι 10χρ+ ε έλεος είναι κάπως περίεργο να θεωρείται υπερβολικό.

                            Δηλαδή θεωρείται spoiler να πεις τι σχέση έχει ο Darth Vader με τον Luke ή με την Aeris τι γίνεται στο FF? <_<
                            Παραείναι παλιά και ειδικά για ένα forum <_<
                            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                            Comment


                            • Ναι, μόνο που εγώ παραπονέθηκα για το spoiler στο Wanted, ταινία λίγων μηνών.

                              Comment


                              • Το θέμα με τα spoilers πιστευω είναι κάπως υπερβολικό από ένα σημείο και μετά.
                                Αν μια ταινία είναι 20 χρονών και πεις κάτι ε δεν θεωρείται και spoiler, είναι 20χρ ταινία.

                                Σε μία συζήτηση να το πετάξεις ναι μπορεί να θεωρηθεί μιας και κάποιος μπορεί αν θέλει να δει την ταινία ή να παίξει το παιχνίδι. Αλλά σε forum το να πεις κάτι σημαντικό για ταινία/παιχνίδι 10χρ+ ε έλεος είναι κάπως περίεργο να θεωρείται υπερβολικό.

                                Δηλαδή θεωρείται spoiler να πεις τι σχέση έχει ο Darth Vader με τον Luke ή με την Aeris τι γίνεται στο FF? <_<
                                Παραείναι παλιά και ειδικά για ένα forum <_<
                                [/b]

                                Ακριβως.Quit bitching.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X