Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μου χάλασαν τρομερά την ατμόσφαιρα τα αγγλικά στην ταινία αλλά κατα τα άλλα ήταν ωραία ιστοριούλα...

    Είδα το The Bucket List με τους M. Freeman J. και Nicholson και συγκινήθηκα πολύ. Ίσως και λόγω προσωπικών εμπειριών αλλά πιστεύω πως ήταν όμορφη ταινία. Two terminally ill men escape from a cancer ward and head off on a road trip with a wish list of to-dos before they die.


    Comment


    • ενδιαφέρον φαίνεται.θα γούσταρα τρελά να το δω.ελληνικό τίτλο ξέρουμε;



      @Evans:το τελευταίο σου ποστ ήταν πιο σπαμ και πιο τρολ από το δικό μου.οπότε εξ ιδιων κρίνε τα αλλότρια άλλη φορά.


      edit:Thanks Sith Lord Bahamut
      Carpe diem

      Comment


      • Επιθυμίες Στο Παρά Πέντε

        Τζακ Νίκολσον και Μόργκαν Φρίμαν

        Πολύ αστεία/συγκινιτική ταινία πραγματικά. Έχει στιγμές ιδιαίτερες για την ζωή και την υγεία τους και στιγμές που γελάς με τις έξυπνες αττάκες και αυτά που βλέπεις
        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

        Comment


        • Deite OPOSDHPOTE thn kainouria tainia tou Lucky luke (cartoon).
          Entelos kamia sxesh me to antistixo asterix kai oi viking.
          Yphrxan stigmes pou paraligo na pathw anakoph apo ta gelia
          Epishs fovero animation, aksizei na to akouseis kai me ellhnikh metaglotish.
          To proteinw anepifilakta ston Burai.

          To trailer: http://www.youtube.com/watch?v=FPD9x...eature=related
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • :Ο Φαίνεται πραγματικά πολύ αστείο.

            Κάπου τον ξέρω αυτόν....α ναι!!! ο Clint Eastwood είναι LAWL!!!!
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • Με την πρώτη ευκαιρία θα το δω.
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Μολις ειδα το Strangers.

                Ω,φολα!

                Μεινετε οσο πιο μακρυα γινεται...

                Comment


                • μόλις είδα το Barnyard.απίστευτο γέλιο.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Πολύ ωραίο το Bucket List, χιουμοριστικό και συγκινητικό.

                    Comment


                    • Είδα χτες το Iron Man. Ωραια ταινια, χιουμοριστικη και στο τελος ξεφευγει απο το κλισε και σε αφηνει μαλακα με πορωμενο. Με την τελευταια σκηνη και μονο!
                      My blog:Doppel's Den

                      Comment


                      • Ειδα προχτες το Mirror και τρομαξα παρα πολυ. Αμα θελετε θριλερακι στο σινεμα δειτε το, μην περιμενετε σπουδαια πραματα αλλα τις εχει τις στιγμες του.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Ειδα προχτες το Mirror και τρομαξα παρα πολυ. Αμα θελετε θριλερακι στο σινεμα δειτε το, μην περιμενετε σπουδαια πραματα αλλα τις εχει τις στιγμες του.
                          [/b]
                          Και εγω και δεν τρομαζω καθολου ευκολα...

                          Comment


                          • είδα το dead or alive και παρεπιμπτόντως μου άρεσε πολύ.ίσως φταίει το ότι το περίμενα χειρότερο.ίσως φταίει ότι έχω δει πολλές ταινίες του Uwe Bowle και οτιδήποτε άλλο μπροστά σε αυτά μου φαίνεται έπος.ίσως πάλι να είμαι trash movie viewer.πάντως αξίζει μόνο και μόνο για τα μωρά που παίζουν μέσα.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Κανένα πακέτο softex ή χαρτί υγείας είχες όταν την έβλεπες;

                              Comment


                              • Ρε Altair το τοπικ ειναι για ταινιες, οχι hentai.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X