Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βγήκε στο σινεμά ή στο "σινεμά";
    Carpe diem

    Comment


    • pc
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Originally posted by Ryu_gr View Post
        +1 και από μένα!!! It's a lot λέμε!!
        Βασικά την σκηνή που πετάει τη γκόμενα από την οροφη και του λεει η Κατγουμαν "Νόμιζα πως ήθελες να την τρομάξεις" και της απαντάει "Μου φάνηκε αρκετά τρομαγμένη" ήθελα να βαλω αλλά δε την βρήκα.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Egw psaxnw na vrw to shmeio pou leei h catwoman "youre delicious I just wanna eat you" (h kati tetoio) kai meta leei o Batman "Eat Floor" kai thn ksaplwnei me mia kinhsh kai den mporw na to vrw....
          Aftes einai apolytiles!
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Eιχαν πολύ "punchline" τα Batman του Burton
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Eixan wraia stolh Batman panw apola.
              O Keaton einai aplws theikos mesa se afthn epishs, o Bale einai apeirws kalyteros apo ton keaton ws Bruce, alla h stolh tou (kyriws h maska) xanei para polous vathmous.
              Oi alloi oute kan prepei na anaferontai (oso kai an maresei o Van kilmer san hthopoios).
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Είδα τα Righteous Kill & Friday The 13th.
                Βαθμοί:7/10 & 6/10 αντίστοιχα.
                Carpe diem

                Comment


                • Tα Alien είδα πάλι. Τη τριλογία, το 4ο το έχω κάνει delete. Mετά από τόσο καιρό η σειρά παραμένει Alien>Alien3>Aliens. Tαινιάρες όμως.
                  sigpic

                  Comment


                  • Εγώ τελειώνω σήμερα τα making of του Return Of The King στο LOTR:Bluray extended trilogy.
                    Μιλάμε για κοντά 32 ώρες extras!

                    Comment


                    • WTFFFFFFFFFF
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Ναι 3 dvds 4,5 σχεδόν ωρών το κάθενα για κάθε ταινία.

                        3x3x4,5=40,5 ώρες οπότε γράψτε λάθος. 1,5 βδομάδα μου πήρε να τα δω.

                        Εν τω μεταξύ είναι 15 discs (6 blurays, 9 dvds) και το αγόρασα 60 ευρώ από κατάστημα (φαντάζομαι στο net είναι πολύ φθηνότερο).

                        Best boxset ever λέμε!

                        Comment


                        • Tα making-of είναι καλοστημένα σαν documentaries? Εγώ έχω δει μόνο τα παλιά κλασσικα του dvd από το videoclub
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Enpsty View Post
                            Εγώ τελειώνω σήμερα τα making of του Return Of The King στο LOTR:Bluray extended trilogy.
                            Μιλάμε για κοντά 32 ώρες extras!
                            Θεος.

                            Αν μπορεις , πες μου απο που την πήρες καθως και αν ειχε ελληνικους υποτιτλους. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

                            Comment


                            • Originally posted by deus_d0pe View Post
                              Mετά από τόσο καιρό η σειρά παραμένει Alien>Alien3>Aliens. Tαινιάρες όμως.
                              Σιγουρα εκανες λαθος δεν νομιζω να το εννοεις αυτο

                              Τα δυο πρωτα (alien,aliens) των Σκοττ και Καμερον αντιστοιχα, ειναι πραγματι τανιαρες. Αλλα το Alien3 απο που και ως που ; Ακομα και ο ιδιος ο Φιντσερ το κραζει οπου πατει και οπου βρεθει (ριχνει δικαιως βεβαια το φταιξιμο στους παραγωγους) .

                              Comment


                              • Οκ, καταρχάς το πρώτο το βγάζω εκτός συναγωνισμού, είναι απλά εξεπέραστο.

                                Μεταξύ Aliens και Alien 3 πραγματικά στο νήμα διαλέγω το δεύτερο. Για μένα είναι ταινιάρες και οι δύο. Ο λόγος είναι κυρίως γιατί το βρίσκω λίγο πιο πιστό στο αρχικό ύφος της ταινίας, με το ένα Alien πρωταγωνιστή vs υποψήφια θύματα σε περιβάλλον που δεν έχουν όπλα να αμυνθούν. Μου αρέσει αυτό το concept.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X