Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rock Wave 09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rock Wave 09

    Παιδια μαλλον θα παω Placebo με μια φιλη μου και θα θελα οποιος γνωριζει να μου δωσει μερικες πληροφοριες, αρχικα υπαρχουν πουλμαν που σε πανε και σε φερνουν? δευτερον αν παω με αμαξι εχει παρκινγκ εκει περα η θα το αφησω σε καμια αλλανα, τριτον παιζει κανας χαρτης?

  • #2
    Βασικα εψαξα λιγο στο ιντερνετ και βρηκλα τις λυσεις, παρολα αυτα ας εχουμε ενα θεμα με το rockwave δεν ειναι κακο νομιζω, απο δω θα παει κανεις?

    Comment


    • #3
      Προσωπικά θα πάω τέταρτη μέρα για Down, Mastodon, Slipknot. Αν πάω κι εκεί, θα έχω δει τα, κατά τη γνώμη μου, τρία κορυφαία συγκροτήματα αυτή τη στιγμή στη Metal (Meshuggah, Opeth, Mastodon), μέσα σε ένα χρόνο. Πόσο πιο μπροστά; :p

      Τους Mastodon τους είχα ξαναδεί το 2007 με τους Metallica, αλλά άλλο τότε, τώρα έχουν βγάλει το Crack the Skye.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • #4
        Προσωπικά θα πάω τέταρτη μέρα για Down, Mastodon, Slipknot.
        Yup. Άψογη μέρα. Αν κι εμένα περισσότερο με καίει να δω τους θεούς Down.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • #5
          Originally posted by Burai_Fighter View Post
          Yup. Άψογη μέρα. Αν κι εμένα περισσότερο με καίει να δω τους θεούς Down.
          Ξέχασα και τους επίσης Θεούς Torche οι οποίοι (ναι, θα το πω, κρεμάστε με, κάντε με ό,τι θέλετε) μου αρέσουν πολύ περισσότερο από τους Down.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment

          Working...
          X