Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παιδιά kudos για τα τελευταία ποστ, πολύ ωραίες επιλογές, με τις οποίες είμαι άσχετος αλλά μου κινήσατε το ενδιαφέρων να ασχοληθώ.

    Comment


    • λογω και της συμμετοχης του David Byrne.




      Το θυμάστε;;

      Comment


      • Burzum - Umskiptar
        Carpe diem

        Comment


        •  

           

           

           


          Αυτά.
          Carpe diem

          Comment


          • Μούχλας για μία ακόμη φορά, κολλημένος στα παλαιολιθικά κτλ αλλά δεν ξέρω πραγματικά τι έχω πάθει τον τελευταίο καιρό.







            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment




            • Αισθαντικό!

              Comment


              • stereomood.com

                Επιλέγετε λέξεις-κλειδιά και ακούτε playlist σύμφωνα με αυτές τις παραμέτρους.

                Comment


                • Accept - Stalingrad.
                  Μετά από μια δισκάρα σαν το Blood of the Nations δεν περίμενα ότι έχουν έμπνευση για κάτι εξίσου καλό,αν όχι καλύτερο.Εύγε!!!
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Στο άλλο θέμα έγραψα εγώ γι' αυτό. Πολύ καλό είναι το λιγότερο. Δισκάρα για μένα. Αλλά το "Blood of the Nations" είναι ανώτερο πιστεύω. Έτσι μου βγαίνει όσο περισσότερες ακροάσεις αποκτώ κι από τα δυο. Όπως και να έχει πάντως, όποια και να είναι τα γούστα, το σίγουρο είναι ότι οι παππούδες παίζουν σωστή μπάλα!:resp:

                    Ας περάσω σε κάτι που περίμενα πολύ καιρό:


                    Comment




                    • Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • στο repeat κατα καιρους μερικα πρωινα εδω και πολλα χρονια (εχω το dvd φυσικα)

                        vnv nation pastperfect tour



                        αν και μαλλον δεν υπαρχουνε φανς της (vocal) trance στο forum αλλα επειδη καλοκαιριαζει σιγα σιγα





                        Comment




                        • Aφιερωμένο.


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • Πιο πάνω είδα Burai να ποστάρει τον τρισμέγιστο Bonamassa. Σειρά μου για ένα προσωπικά αγαπημένο:


                            Comment


                            • Άπειρο respect στο post του Τίτου πιο πάνω.

                              Θα απαντήσω με το πολύ πιο αδύναμο, μα θεματολογικά σχετικό:



                              Υ.Γ: Και bonus:
                              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X