Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cine - news

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE]Το Cast εκτός από Depp περιλαμβάνει, Helena Bonham Carter, Michelle Pfeiffer, Christopher Lee [/QUOTE]

    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Πραγματικά απίστευτο cast...
      Δεν έχω ιδέα τι έπαιζε με την σειρά, αλλά είμαι sold.

      Comment


      • Το πρόβλημα είναι πως δεν ξέρω τι χημεία έχουν με τον σκηνοθέτη, νομίζω δεν έχουν κάποια προηγούμενη συνεργασία
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Ναι Somari αυτό όντως είναι ένα πρόβλημα .

          ‘Prometheus’ Full Theatrical Trailer
          Ridley Scott+Alien Universe


          Abraham Lincoln Vampire Hunter


          True Story.

          Comment


          • Abraham Lincoln Vampire Hunter
            Mother of god!

            Why? BECAUSE FUCK YOU THATS WHY!
            I dig it!

            O typos hthele vampire hunter me hmipsilo kai "eprepe" na einai o Lincoln pws na to kanoume!!
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • @Ground όντως ότι ναναι . Βέβαια για να λέμε τα πράγματα όπως είναι, το Abraham Lincoln Vampire Hunter είναι μεταφορά από βιβλίο οπότε δεν "φταίει" ο σκηνοθέτης .
              Αλλο ενα βιβλιο του ιδιου συγγραφέα που θα γινει ταινια είναι το Pride and Prejudice and Zombies (το γνωστό Περηφάνια και Προκατάληψη της Jane Austin αλλά με Ζομπι :xp: ).

              Όπως και να το κάνουμε η geek culture έχει γίνει το μεγαλύτερο φαινόμενο της σύγχρονης pop culture, με αποτέλεσμα cult και underground θέματα όπως Βρικόλακες, Ζόμπι κτλ είναι ότι πιο mainstream τώρα πια.


              Εδώ που τα λέμε πολύ θα γούσταρα να δω και ένα σπαγγέτι γουέστερν με ζόμπι, βρικόλακες στην επανάσταση του 21 με πρωταγωνιστή τον Κολοκοτρώνη

              Comment


              • Afto me thn xionath exei kairo pou to eida, yparxei kai h kwmodia me thn Julia roberts.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Καλο μεχρι την ωρα που ειδα οτι παιζει αυτη απο το Twilight, επισης Queen >>>>>>>>>> Χιονατη...

                  Comment


                  • Queen >>>>>>>>>> Χιονατη...
                    Swstooooos
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post

                      Αυτό αναμένω να δω σινεμά με τη μάνα μου. Αυτό είναι μία από τις 2 ταινίες που θέλω να δω...

                      Οι άλλες είναι:

                      Ταξίδι κάτω από την Γη 2 και John Carter's Ανάμεσα σε 2 κόσμους.
                      sigpic

                      Comment




                      • Γκανγκστεριά εποχής αλλά σε διαφορετικό στυλ από τους "Αδιάφθορους" και το "Λος Άντζελες Εμπιστευτικό". Δεκαετία του '40 περίπου, ο Μίκυ Κοέν κυριαρχεί στον υπόκοσμο του Λος Άντζελες, και αν κατάλαβα καλά μια ειδική ομάδα της αστυνομίας παίρνει εντολή να...αφήσει τα σήματα, να πάρει τα πολυβόλα και να αρχίσει να σκοτώνει κακοποιούς χωρίς έλεος.

                        Άθλια η μουσική επένδυση (ραπ την εποχή της τζαζ???), αμφισβητήσιμο το σενάριο (μου κάνει περισσότερο και ταινία του Στήβεν Σιγκάλ με κοστούμια εποχής) αλλά επειδή πάντα γούσταρα ταινίες με γκάνγκστερ και μου αρέσει πολύ η αστυνομική λογοτεχνία, ειδικά η Τετραλογία του Ellroy, θα το έχω στα υπόψη μου.

                        Αρχιγκάνγκστερ ο Σων Πεν, μπάτσοι οι Ράιαν Γκόσλινγκ και Τζος Μπρόλιν, γκόμενα της υπόθεσης η Έμα Στόουν.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Είσαι ρατσιστής! (σύμφωνα πάντα με τα σχόλια στο youtube) :kill:

                          Ομολογώ πως ντρέπομαι λίγο που δεν έχω δει το L.A. Confidential. Η αλήθεια είναι πως δεν ήξερα καν αν είναι αξιόλογο. Μιας και το θεωρείς καλό όμως και αφού ακόμη σκέφτομαι ότι θέλω ταινία στο στυλ του L.A. Noire, θα το τιμήσω σύντομα!


                          Comment


                          • Το Λος Αντζελες Εμπιστευτικό () Δεν είναι από της καλύτερες ταινίες όλων των εποχών αλλά σίγουρα είναι από τiς πιο διασκεδαστικές. Πραγματικά ωραία ταινία που βλέπεται ευχάριστα, είναι αρκετά έξυπνη και καλογραμμένη με Badass χαρακτήρες που τους υποδύονται υποδειγματικά πολύ καλή ηθοποιοί (τρομερό καστ πραγματικά) και γενικά είναι από της καλύτερες χολιγουντιανές ποπκόρν ταινίες. Δες την δεν θα το μετανιώσεις ;)

                            To Gangster Squad από ότι βλέπω είναι στο ίδιο στυλακι, οπότε είναι στα υπόψιν μου. Το Ραπ στο Trailer δεν το σχολιάζω .

                            Για να συνεχίσω σε γκανγκστερικούς ρυθμούς. Lawless (μεταφορά του The Wettest County in the World)

                            Comment


                            • Looking good!

                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Wraia h fash me to paidaki, to ypoloipo poly psifiako na parei :/
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X