Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναυλίες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pilgrim View Post
    Καταραμένε φίλε μου όχι δεν γέννησε η αδερφή ακόμα αλλά λόγω του οτι είμαστε συνεταιροι στο γραφέιο και πλέον λόγω της εγκυμοσύνης απουσιάζει συνέχεια, αναγκαστηκά δεν μπορώ να την κοπανήσω απο την Ηγούμενιτσα για να μην κλείσει το γραφείο! με λιγα λόγια θα λιώσει το κορμάκι μου όλο το καλοκαίρι! ουτε διακοπές, ούτε άδεια ουτε @@ να πούμε!
    Δεν πειράζει όμως θα γίνω θείος! Το πρώτο πράμα που θα δουν τα ανηψια μου θα είναι ο θείος Goty με έναν μοχλό 360 στο χέρι
    Άστα να πάνε... Καλό κουράγιο να ευχηθώ.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Η κονσόλα θα παίζει ή θα έχει καεί;

      Φτου φτου,μακριά από μας.

      Να δω τι θα κάνεις ρε Πίλγκριμ άμα γίνεις πατέρας.Εκεί θα ρίξω τρελό γέλιο:xp:

      Να ρωτήσω κάτι.Ισχύει αυτό που λένε ότι τα εισητήρια για τους ac/dc έχουν εξαντληθεί εδώ και κάνα δίμηνο;Θα πάει κανείς από σας;
      Carpe diem

      Comment


      • Βλακείες είναι όλα αυτά...

        Υπάρχουν άπειρα εισητήρια για AC/DC...Θα είμαστε η μόνη χώρα που δεν θα κάνει sold out

        Κατά τα άλλα,γ@μω της Πανελλήνιες


        Comment


        • Originally posted by Altair View Post
          Να δω τι θα κάνεις ρε Πίλγκριμ άμα γίνεις πατέρας.Εκεί θα ρίξω τρελό γέλιο:xp:
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Λεω κι εγω, τι δουλεια ειχε ενα Ραμποποστ στα περι μουσικης;
            Επρεπε να κανω click στο thread για να καταλαβω τι επαιζε τελικα.

            Comment


            • Ejekt Festival ftw, δε θα βαρεθω να το λεω.
              Δειτε current line up:
              18/06
              Pixies, Editors, White Lies, Starsailor
              + άλλα ονόματα που θα ανακοινωθούν

              19/06

              Royksopp, Jarvis Cocker, Lauryn Hill, Klaxons, 2ManyDJs (live), Subways, James Lavelle (Unkle dj set) + άλλα ονόματα που θα ανακοινωθούν.

              Εισιτήριο για 1 ημέρα: 45 Ευρώ στην προπώληση, 55 Ευρώ στα ταμεία του φεστιβάλ

              Εισιτήριο για 2 ημέρες: 80 Ευρώ (Διήμερα εισιτήρια θα διατίθενται μόνο στην προπώληση).
              Oκ τι να πω, 80 ευρω εκανε η 2η κατηγορια θεσεων για να πας να δεις DM με γελοιο support στη Μαλακασα (long live Didi Music) και εδω με 80 ευρω βλεπεις απλα τα κερατα σου.

              Δυστυχως τοτε θα πνιγομαι με την κωλοεξεταστικη, αλλα εστω σε 1 απ τις 2 μερες ελπιζω να καταφερω να παω.. What the fuck, διπλα απ το σπιτι μου ειναι στην τελικη.

              Comment


              • SKA SKA SKA SKA SKA SKAAAAAAAAA!!!!
                Άπλα τέλεια..
                Η καλύτερη συναυλία που έχω πάει με τα ποιο έντονα συναισθήματα!
                Μακάρι να ξανάρθουν !!

                Comment


                • Παίρναμε κομματάκι-κομματάκι τις πληροφορίες για το Line-up του φετινού Ejekt, πλέον όμως με την προσθήκη των Starsailor, των Subways και του James Lavelle των Unkle το παζλ έχει ολοκληρωθεί (αν και μένει να μάθουμε τα ελληνικά συγκροτήματα που θα ανοίξουν τα shows και τις 2 μέρες). Στις 18 και 19 Ιουνίου λοιπόν, στο Ελληνικό (Ολυμπιακά Ακίνητα Ξιφασκίας), οι πόρτες ανοίγουν στις 5 και 4 το μεσημέρι αντίστοιχα, παρακάτω δείτε τη σειρά και τις ώρες εμφάνισης κάθε μπάντας μαζί με πληροφορίες για τα εισιτήρια...
                  day 1
                  doors open at 17.00
                  main stage (outdoor)
                  17:30 - 18:10 LOCAL BAND
                  18:30 - 19:30 WHITE LIES
                  20:00 - 21:00 STARSAILOR
                  21:30 - 22:30 EDITORS
                  23:00 - 00.15 PIXIES

                  day 2
                  doors open at 16:00
                  17:00 - 18:00 LOCAL BAND )(main stage)
                  18:00 - 19:00 SUBWAYS (main stage)
                  19:15 - 20:15 KLAXONS (main stage)
                  20:15 - 21:15 LAURYN HILL (indoor stage)
                  21:30 - 22:30 JARVIS COCKER (main stage)
                  23:00 - 00:00 ROYKSOPP (main stage)
                  00:15 - 02:15 2 MANY DJ's (indoor stage)
                  02:15 - 04:00 JAMES LAVELLE (indoor stage)
                  ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
                  Η κανονική προπώληση σε όλα τα καταστήματα ξεκίνησε:

                  Εισιτήριο για 1 ημέρα: 45 Ευρώ στην προπώληση, 55 Ευρώ στα ταμεία του φεστιβάλ
                  Εισιτήριο για 2 ημέρες: 80 Ευρώ (Διήμερα εισιτήρια θα διατίθενται μόνο στην προπώληση).

                  Σημεία Προπώλησης: Καταστήματα Public, Metropolis, Ticket House, ACS Courier, Ελευθερουδάκης, www.i-ticket.gr, www.ticketquest.gr

                  Comment


                  • AC/DC..
                    Pigame gia plaka sto OAKA kai telika leme den pidame mesa..
                    Den mou aresan - meta tin sinavlia trelathika...

                    Comment


                    • Δεν περιγράφω άλλο. Λίτρα αλκοόλ από το μεσημέρι, γαμάτη παρέα. Η καλύτερη συναυλία που με αξίωσε ο Θεός να δώ- κι ας υπέγραψα για την κόλαση. Τα λέμε!!
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Ζηλεύω...Καταραμένα 80 ευρώ που δε βρέθηκαν...
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Κι εγώ ζηλεύω ρε Τίτε αλλά 80€ είναι πάρα πολλά για μια συναυλία.Παλιά τα έδινα.Πλέον για κανένα λόγο.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Re paidia...
                            Kai ego etsi elega..
                            Kai leo den pao mia volta?
                            To miso OAKA mpike me ntou h pidikse ta kagkela...
                            Na kserete oti to OAKA einai gemato tripes!
                            Krima pou to xasate

                            Comment


                            • Archive @ Αθηνα/Θεσσαλονικη/Πατρα τον Σεπτεμβρη:


                              Οι τιμες για Αθηνα ειναι λογικες και ο χωρος (Badminton) ειναι ιδανικος για κατι τετοιο.
                              Πιστευω πως θα παω εκτος συγκλονιστικου απροοπτου.

                              Comment


                              • Χάρηκα που πήγατε AC/DC παίδες(Burai γιατί δεν με το είπες??)

                                Εγώ τους έχασα λόγο ΑΟΘ αλλά επανορθώνω...

                                Ταξιδεύω Λονδίνο στις 26 του Ιούνη για να τους δω εκεί,θα κάτσω και 2 μερούλες μετά για διακοπούλες.

                                Όσοι πιστοί προσέλθετε


                                Comment

                                Working...
                                X