Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναυλίες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κουφαλίτσα!Αυτά είναι.Εγώ επιτέλους βρήκα συναυλία που να με ενδιαφέρει και ταυτόχορνα να μην είναι πιασοκωλέ.
    Scorpions,MSG,Βασίλης Παπακωνσταντίνου στις 6 Ιουλίου με 35€.Θα είμαι εκεί.
    Carpe diem

    Comment


    • Περί ACDC. Ok, ό,τι και να πει κανείς δεν είναι αρκετό αλλά θα προσπαθήσω να πω 2-3 λόγια.

      Τα πράγματα άρχισαν με αρκετά άσχημες προϋποθέσεις, έχοντας χύσει λίτρα ιδρώτα στο τρένο προς το στάδιο, μην μπορώντας να βρω 2 άτομα με τα οποία είχα κανονίσει, και έχοντας βρεθεί με την υπόλοιπη σε μέρος που δεν ήταν και τόσο κοντά και που όμως ο κόσμος ήταν τέτοιος που δεν μπορούσαμε καν να κουνηθούμε (και πως να απολαύσεις μια συναυλία όταν δεν έχεις καν χώρο για να αναπνεύσεις ;). Έπειτα ήρθαν οι The Answer, οι οποίοι δεν με ενθουσίασαν ιδιαίτερα: δεν μου φάνηκαν "αρκετοί" (πιθανόν λόγω ήχου) για μεγάλο στάδιο. Είχα αρχίσει να θεωρώ λοιπόν, ότι το όλο γεγονός θα καταλήξει σε μία απογοήτευση. Ό,τι έγινε όμως από το βιντεάκι με το τρένο και έπειτα, άλλαξε ριζικά αυτή μου την πεποίθηση και εκανε να μετανιώσω μόνο και μόνο που κάτι τέτοιο πέρασε από το μυαλό μου.

      Αρχικά να πω ότι δεν είχαμε να κάνουμε να κάνουμε με συναυλία, αλλά με με rock 'n' roll party. Το μεγαλύτερο και το καλύτερο που έχει γίνει ποτέ στην Αθήνα. Σοβαρά, έχω πάει σε κάμποσες συναυλίες (εκ των οποίων αρκετές σε ανοιχτούς χώρους - στάδια),όμως στους ACDC το κλίμα (και το κοινό) ήταν τελείως διαφορετικό, πολύ πιο "ζεστό" από οποιαδήποτε άλλο. Το κοινό ήταν μια ενιαία μάζα, κουνιόμασταν όλοι μαζί, χορεύαμε όλοι μαζί, χοροπηδούσα με ανθρώπους που δεν τους ήξερα, όλοι "εκπέμπαμε στο ίδιο μήκος κύματος" (well, how dumb is that?). Πέντε άτομα έστειλαν 45.000 στον παράδεισο.

      Τώρα, 2 βδομάδες μετά συνεχίζω να αναπολώ καθημερινά στιγμές εκείνης της νύχτας και αισθάνομαι πραγματικά τυχερός που ήμουν και εγώ εκεί. Laharl, αν και θα το δεις και μόνος σου σε λίγες εβδομάδες, μια τέτοια εμπειρία αξίζει και με το παραπάνω ένα ταξιδάκι στο Λονδίνο. Altair, τα 80 ευρώ ήταν πολύ λίγα τελικά ( ) .

      Ορίστε και μερικές φωτογραφίες από το χρονικό (μην περιμένετε να δείτε ACDC μόνο, μου τελείωσε η μπαταρία - έλεος- )











      Επόμενη στάση: Rockwave. Γενικά καλοκαιρινές συναυλίες ftw, αν και την μεγαλύτερη μουσική εμπειρία του καλοκαιριού μάλλον την έζησα πριν μία βδομάδα και 4 μέρες.
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • Ψηνόμουν για AC/DC αλλά παραήταν ακριβό το εισητήριο. Σκέφτομαι να πάω Blind Guardian για τέταρτη φορά πάντως, έχει αρκετά καλό Lineup φέτος η συναυλία.

        Comment


        • Παρα πολυ καλοι αποψε οι Pixies στο Ejekt. Παιξαν λιγο πανω απο 90 λεπτα νομιζω, αλλα πιστευω πως ολοι χορτασαν γιατι παιξαν πολλα κομματια - ας οψεται οτι τα περισσοτερα τους ειναι κατω απο 4 λεπτα.

          Η διοργανωση καμια επαφη με τα της Didi Music, τελειος χωρος, τελεια προσβαση, δε μπλεκεις στην κινηση λεπτο ουτε πηγαινοντας ουτε γυρνωντας, υπαρχουν παντου ατομα που σε καθοδηγουν.. Φολα στη Didi και το Rockwave.

          Για αυριο ακυρωθηκε η Lauryn Hill και εγινε τρελη αντικατασταση με τους Echo and the Bunnymen να μπαινουν στο line-up.
          Ετσι για αυριο εχουμε και λεμε:

          17:00 - 18:00 BERLIN BRIDES (main stage)
          18:00 - 19:00 SUBWAYS (main stage)
          19:15 - 20:15 KLAXONS (main stage)
          20:15 - 21:15 ECHO AND THE BUNNYMEN (indoor stage)
          21:30 - 22:30 JARVIS COCKER (main stage)
          23:00 - 00:00 ROYKSOPP (main stage)
          00:15 - 02:15 2 MANY DJ's (indoor stage)
          02:15 - 04:00 JAMES LAVELLE (indoor stage)

          Παρα πολλα καλα ονοματα και μεσα στα τοσα ριξτε μια ματια στους 2 Many DJ's, οι τυποι θα κανουν φοβερη δουλεια και θα κρατησουν τον κοσμο και με το παραπανω στο πρεπον mood.

          Δεν εχω ακομα ticket, η εξεταστικη με ψιλοπνιγει αλλα τρωγομαι πολυ να παω, αν κανεις το σκεφτει εστω και τελευταια στιγμη ας ειδοποιησει (FerryYyYyYyyY!).

          Comment


          • Άιιιιιιι έγινε πατάτα, δεν είδα το ποστ...Σόρρυ ρε Ζινοβάγκραντ, ήμουν εκεί και δε σου είπα τίποτα!

            Αναμετάδοση λοιπόν της δεύτερης μέρας...

            Έφυγα μετά τα 2 - 3 πρώτα κομμάτια των Royksopp (λάθος το έγραψα). Όλες οι προηγούμενες μπάντες, με εξαίρεση τους ανύπαρκτους πρώτους, έπαιξαν από πολύ καλά ως σχεδόν άψογα. Οι Subways ήταν κλασσικοί γκαραζάδες που τα σπάσανε και γουστάρανε και γουστάραμε κι εμείς επειδή ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ, οι Klaxons έπαιξαν στην αρχή 2 - 3 δυνατά κομμάτια, μετά χαλάρωσαν λίγο και μετά ξαναανέβηκαν (τα χαλαρά τους δε μου άρεσαν τόσο αλλά το σύνολο ήταν πολύ καλό), ο Τζάρβις Κόκερ είναι από τους καλύτερους περφόρμερ που έχω δει (σα να βγήκε από ταινία του Τιμ Μπάρτον είναι!) και πολύ επικοινωνιακός με τον κόσμο, αλλά δεν έπαιξε τα κομμάτια που περίμενε όλος ο κόσμος. Δηλαδή This is hardcore, Common People, Disco 2000. Προσωπικά σχεδόν όλα τα κομμάτια του μου άρεσαν και οι εκτελέσεις ήταν άψογες, αλλά απογοητεύτηκα από την έλλειψη των ανωτέρω. Κάπου στο ενδιάμεσο άκουσα λίγο Echo and the Bunnymen που δεν ταίριαζαν με το όλο κλίμα (και αρκετοί άλλοι το κάνουν καλύτερα). Μετά από τόση alternativιά οι Royksopp ήταν κάπως αταίριαστοι, και κάπου εδώ πρέπει να μιλήσω για το κυρίαρχο πρόβλημα...

            ...την καθυστέρηση. Μετά από 5 ώρες ύπνο και δουλειά, βρέθηκα στο Ελληνικό λίγο πριν ανοίξουν οι πόρτες. Το πρόγραμμα έπεσε έξω κατά πάνω από μία ώρα για κάθε μπάντα και τα κενά ανάμεσά τους ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ, ενώ δεν έλειψαν και κάποια προβλήματα που ευτυχώς διορθώθηκαν (πχ στους Royksopp). Είχα όλη την καλή διάθεση να ακούσω και το Lavelle, αλλά με τους τελευταίους να βγαίνουν 1.30 το πρωί οι αντοχές μου και του υπόλοιπου κόσμου ήταν πολύ μειωμένες και ο εκνευρισμός ήταν διάχυτος. Συν το ότι δε μπορούσες να σταθείς 1 ώρα όρθιος περιμένοντας την επόμενη μπάντα, συν το ότι η διάθεσή σου έπεφτε...Πραγματικά δεν αντεχόταν. Μαύρο δαγκωτό λοιπόν σε αυτό τον τομέα, αν και το υπόλοιπο φεστιβάλ ήταν σωστά οργανωμένο και δεν έχω κανένα παράπονο.


            Ο κόσμος ήταν αρκετά λιγότερος από πέρυσι (νομίζω 8 - 10 χιλιάδες άτομα σαν αισιόδοξη εκτίμηση) λόγω του ότι δεν υπήρχε το μεγάλο όνομα - κράχτης. Όσοι εμφανίστηκαν τα πήγαν πολύ καλά, αλλά σα διαδικασία δεν το ευχαριστιόσουν από κάποιο σημείο και μετά. Από τις 6 μέχρι τις 1.30 ρε παιδιά?
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • .. ηδη εχει ακυρωθει η 2η και η 3η μερα του Rockwave χαρη στη βλακεια και την ανευθυνοτητα της Didi. Καλα να παθουν οι αχρηστοι, μαλλον πιασαν τοπο οι καταρες μου. Ολα στραβα τους εχουν παει φετος, αλλα τι να κανουμε, Μαλακασα ηθελαν.
              Αντε και του χρονου.

              Comment


              • Ωπα σοβαρά μιλάς? Είχα ακούσει χθες που τους έκραζαν για την Κυριακή. Μιλάμε για μια εταιρεία με το χειρότερο record σε διοργανώσεις συναυλιών. Όσο για το θέμα της Μαλακάσας συμφωνώ εις την ν. Ζαχαρώνω Faith no more 10 αυγούστου. Για να δούμε...

                Από το Δελτίο Τύπου που εξέδωσε πριν από λίγα λεπτά η Didi Music: Με υπεράνθρωπες προσπάθειες από το προσωπικό του Festival, μετά την ακύρωση της δεύτερης μέρας του Rockwave Festival, αποκαταστάθηκαν όλες οι καταστροφές, ώστε να πραγματοποιηθεί σήμερα η τρίτη μέρα του Festival.

                Σήμερα, την τρίτη μέρα του Festival στις 12:53 πραγματοποιήθηκε νέα έντονη βροχόπτωση για 50 λεπτά, έως 13:47. Με την έγκαιρη κινητοποίηση όλου του προσωπικού του festival αποφεύχθηκαν οι ζημιές.

                Στις 17:14 νέα ηλεκτρική καταιγίδα χτύπησε την περιοχή της Μαλακάσας για δεύτερη φορά που συνεχίζεται μέχρι και αυτή την ώρα, με αποτέλεσμα να προχωρήσουμε, σεβόμενοι το κοινό και τους καλλιτέχνες, σε ακύρωση της τρίτης μέρας του festival.

                Καταβάλλουμε έντονες προσπάθειες για να πραγματοποιηθεί η τέταρτη μέρα του festival.
                Εντάξει χαλαρά. Μα είναι γνωστό πως η Μαλακάσα είναι μια πλήρως λογική επιλογή για διεξαγωγή συναυαλιών. Ποτέ μα ποτέ δεν έχει γίνει κώλυμα στην έξοδο του κόσμου. Ποτέ μα ποτέ δεν χρειαζόντουσαν 2 ώρες μετά το τέλος της συναυλίας να εντοπίσεις το αυτοκινητο και να φτάσεις Αθήνα( surpirse γύρω στα 45 λεπτά). Ποτέ μα ποτέ πούλμαν που είχαν μισθωθεί για μεταφορά του κόσμου μετά το πέρας του Rockwave, δεν την κάνανε με ελαφρά πηδηματάκια. Όλα αυτά τα ζήσαμε μαζί σε μια παράλληλη διάσταση.

                Διοργανώσεις όπως των AC/DC όπου δεν άνοιξε μύτη και όλοι βγήκαμε με την ησυχία μας θα έπρεπε να είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση. Μάυρο στη DiDi γιατί μπορώ και θέλω τόσο χρόνια μετά από ταλαιπώρίες. Βρήκαν μια έκταση του ... για να κάνουν το ευρωπαΪκό φεστιβάλ τους. Και με την παραμικρή βροχή όλα αποσυντονίζονται. Δλδ ρε παιδιά στα φεστιβάλ της Αγγλίας, Σκωτίας που πραγματικά ο κόσμος πολλές φορές είναι μέσα στο νερό πώς γίνονται οι συναυλίες? Εκτός κι αν εκεί πάλι ζούνε σε μια άλλη παράλληλη διάσταση.

                Στα διάλα συγχύστηκα...

                EDIT:
                Συγχωρείστε τους. Έκαναν υπεράνθρωπες προσπάθειες...
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Didi Music
                  Αθήνα 29/6/2008

                  Η χυδαία και συντονισμένη επίθεση που δεχόμαστε από την ατυχέστατη ακύρωση της συναυλίας των Depeche Mode συνεχίζεται μέχρι σήμερα με την αδιανόητη επίθεση που δέχεται το Rockwave Festival !

                  Ενώ αυτή τη στιγμή αυτονόητα εκφράζεται συμπάθεια τόσο από τα ΜΜΕ όσο και από την κοινή γνώμη σε όλους όσους έχουν πληγεί από τα ακραία για την εποχή καιρικά φαινόμενα, σε παράλληλο χρόνο τρείς -αν όχι πληρωμένοι τότε σίγουρα υποκινούμενοι –«δημοσιογράφοι», αποπειρούνται να διαστρεβλώσουν τα γεγονότα της 28ης Ιουνίου και να ρίξουν λάσπη στην εταιρία και το Rockwave Festival.

                  Καταγγέλλουμε τους κύκλους που υποκινούν αυτές τις ανήκουστες επιθέσεις και στέλνουμε ένα μήνυμα σε αυτούς , που όλοι μας ξέρουμε πολύ καλά ποιοι είναι…

                  Ο πολιτισμός δεν γίνεται από αχυρανθρώπους ούτε από γκάνγκστερ.

                  Αυτή η επίθεση βλάπτει και επηρεάζει στο σύνολο της το επίπεδο και την πολιτιστική παραγωγή στη χώρα μας .

                  Τα αποτελέσματα αυτής της επίθεσης δυστυχώς θα τα δούμε όλοι μας στο μέλλον και τότε δεν θα υπάρχει χώρος για ειρωνείες και χαμόγελα…

                  Το μόνο που υπάρχει είναι οι δεκάδες χιλιάδες fans που ήταν μαζί μας την πρώτη μέρα του Rockwave. Αυτοί που έζησαν την εμπειρία του Festival και άκουσαν μαζί μας τους Placebo , τον Μοby τους Gogol Bordelo και όλους τους άλλους πάνω από τη σκηνή να μιλούν για το Rockwave με τα πιο θερμά λόγια.

                  Αυτή είναι η δύναμη μας.


                  Νίκος Λώρης
                  DIDI MUSIC
                  .

                  Η αποψη του Troktikou:

                  ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ

                  Πραγματικά δυσκολεύομαι να καταλάβω πως είναι δυνατόν να γίνεται το Rockwave στην Μαλακάσα, μία από τις ελάχιστες καταπράσινες περιοχές της Αττικής ( στους πρόποδες της Πάρνηθας).
                  Σ’ έναν χώρο 5 χ 3 χιλιόμετρα, μέσα στο δάσος συγκεντρώνονται σχεδόν 10.000 αυτοκίνητα και περισσότερες χιλιάδες κόσμου, όπου παρκάρουν...
                  είτε μέσα στο δάσος ( στα λεγόμενα πάρκινγκ) είτε μέσα στο χωριό.
                  Σε φυσιολογικές συνθήκες η αποχώρηση οχημάτων και κόσμου διαρκεί 2 με 2μιση ώρες, κατά τις οποίες δεν κουνιέται τίποτα απολύτως !!!!

                  Έχει σκεφτεί κανείς τι θα γίνει αν πάρει φωτιά στο δάσος???

                  Τα πυροσβεστικά οχήματα δεν θα μπορέσουν να φτάσουν ποτέ στο σημείο της πυρκαγιάς την στιγμή που μερικές χιλιάδες αυτοκίνητα-κινητές βόμβες θα είναι εγκλωβισμένα μαζί με τους ανθρώπους. Τα σπίτια βρίσκονται σε απόσταση αναπνοής. Το ίδιο και τα εργοστάσια χρωμάτων και εμποτισμού ξυλείας ( περίπου 2,5km στην ευθεία ).
                  Η τροχαία λέει ότι:
                  1. Δεν μπορεί να κάνει τίποτα όταν μαζεύεται τόσος κόσμος.
                  2. Δεν μπορεί να εγγυηθεί ότι θα μπορέσει να ανοίξει δρόμο.
                  3. Σε περίπτωση πανικού θεωρεί βέβαιο ότι ο κόσμος θα ξεχυθεί είτε στην εθνική είτε στο δάσος και κυρίως ότι εξέφρασε την αντίθεση της αλλά δέχθηκε πιέσεις για να συμφωνήσει!!!!
                  Η Πυροσβεστική λέει ότι:
                  1. Δεν είναι δική της δουλειά να ανοίξει δρόμο για να σβήσει μία πυρκαγιά, αλλά της τροχαίας.
                  2. Δεν είναι υποχρεωμένη να καταστρώσει σχέδιο πυρόσβεσης με βάση τις πραγματικές συνθήκες
                  3. Περιορίζεται μόνο στην άδεια αν υπάρχουν οι τυπικές προϋποθέσεις στον χώρο διεξαγωγής και όχι γύρω από αυτόν.
                  Οι διοργανωτές λένε ότι φταίνε οι καντίνες που στήνουν στην άκρη του δρόμου για το χάος και ότι οι τοπικές αρχές πρέπει να δουλέψουν εντονότερα !!! .
                  Η κοινότητα, δίχως το παραμικρό οικονομικό όφελος ή πίεση προς τους διοργανωτές & τις αρχές για σχέδιο δράσης έκτακτής ανάγκης και προϋποθέσεις διεξαγωγής, δίνει την άδεια για το φεστιβάλ, αδιαφορώντας και λέγοντας « έλα μωρέ δεν θα πάρει φωτιά…»
                  Ρε αλήτες, πόσα φράγκα μπαίνουν στις τσέπες σας ή πόσο αδιάφοροι είστε για την ζωή τόσων ανθρώπων?
                  Μόνο όταν καίγεται ο κοσμάκης βγαίνουν στα κανάλια κάποιοι τελευταίοι ειδικοί και οι πραγματικοί υπεύθυνοι εξαφανίζονται χωρίς καμία συνέπεια.
                  Αν γίνει ολοκαύτωμα ποιος θα αναλάβει την ευθύνη για τις ζωές που θα χαθούν? Ο πρόεδρος της κοινότητας κος Λίτσας? Ο αρχηγός της πυροσβεστικής? Ο αρχηγός της αστυνομίας? Ο Νομάρχης κος Κουρής ? Ο επιχειρηματίας κος Λώρης?
                  Ή κάποιοι είναι λαμόγια ή άχρηστοι. Ας επιλέξουν τι είναι και να έρθουν να μας αυτοσυστηθούν από την αρχή.
                  Μεγάλη απόδειξη, στην τελευταία συναυλία ένα ασθενοφόρο έμεινε κολλημένο μέσα στην Μαλακάσα, με ασθενής σε κατάσταση επιληψίας και μέθης ."

                  Comment


                  • Πόσο υπέροχο είναι να διαβάζεις κάποιες όμορφες λέξεις στη σειρά που δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα? Και που πολύ περισσότερο είναι φωτοτυπημένες ανακοινώσεις Τύπου της DiDi με μικρές απαραίτητες προσαρμογές.

                    Κολλητός είχε πάει να δει Plant, Cornell etc πρόπερσι. Η πρσέλευση ήταν 6-7 χιλιάδες max( μήπως λέω και πολύ?) Ωστόσο τα διαχωριστικά εξακολουθούσαν να υπάρχουν. Αποτέλεσμα? Ο πίσω μισός "συναυλιακός χώρος"( aka περιβόλι με κακάκια κατσίκας, προβάτου etc ) να είναι σχετικά γεμάτος. Οι προνομιούχες μπροστά θέσεις μετρούσαν 200-300 άτομα. Καλλιτέχνες στην ξενέρα κόσμος πιο πολύ στην ξενέρα.

                    Αυτή είναι η δύναμη μας.


                    Νίκος Λώρης
                    DIDI MUSIC


                    ΑΥΤΗ είναι η DiDi music
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Παντως και το troktiko το χει χεσει πια το θεμα με τα παραληρηματα του. Σαν τα δελτια του σταρ καταντησε. Επειδη δεν εγινε το festival φυσιολογικα τωρα τους φταιει το μερος. Μπαινω να δω καμια ειδηση κι 9/10 ειναι μαλακιες, οτι θα καταντουσε τοσο mainstream δε το περιμενα, και καθε τοσο περηφανευεται για τις επισκεψεις του που επι της ουσιας ειναι hits. Αλοιμονο αν εμπαιναν 1.5 εκ ανθρωποι στο τρωκτικο καθε μερα.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Ποσώς με ενδιαφέρει το τρωκτικό και imo έχεις δίκιο πως τριανταφυλλοπουλίζει επικίνδυνα. Ωστόσο σχετικά με τον χώρο έχουμε που κράζουμε χρόνια ολόκληρα. Για εμένα το ποτήρι ξεχείλισε στη συναυλία του Roger Waters.
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Καλα αυτοι δεν κανουν τιποτα σοβαρο, απλα δημοσιευουν ο,τι τους στειλει ο καθενας.
                          Δεν τους εχω και σε υποληψη, απλα καποιος μπηκε στον κοπο να αναφερει αρκετους κινδυνουν που εχουν να κανουν με το συγκεκριμενο χωρο.
                          Οπως και να χει φταιει το μερος, φταινε οι διοργανωτες, φταιει η ανευθυνοτητα τους και ο ερασιτεχνικος τους χαρακτηρας.
                          Ας ξαναφανε το ownage και παλι τωρα που θα πρεπει να αποζημιωσουν και το κοινο αλλα και τους καλλιτεχνες.

                          Comment


                          • Originally posted by Burai_Fighter View Post
                            Δλδ ρε παιδιά στα φεστιβάλ της Αγγλίας, Σκωτίας που πραγματικά ο κόσμος πολλές φορές είναι μέσα στο νερό πώς γίνονται οι συναυλίες? Εκτός κι αν εκεί πάλι ζούνε σε μια άλλη παράλληλη διάσταση.
                            Αυτή είναι η ουσία του θέματος. Πέρα από ασφάλεια, μετακίνηση, ταλαιπωρία κλπ που τα έχουμε πει πολλές φορές, αδυνατούν να πάρουν μέτρα ακόμα και για τα πιο βασικά απρόοπτα. ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΑΚΟΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ!

                            Φέιθ νο μορ το ψήνω κι εγώ. Digging the grave!
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Εγώ δεν ξαναπληρώνω εισιτήριο για DiDi.
                              Προτιμώ να χάσω την συναυλία παρά να με κοροϊδεύουν...

                              Comment


                              • Κι όμως... Η τέταρτη μέρα Rockwave ήταν απλά ονειρική...
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X