Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναυλίες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Titus δίκιο έχεις...ορίστε και ολόκληρο το line up here

    Με έψησες για phillip glass...αν έρθει Θεσσαλονίκη θα πάω!


    Comment


    • #77
      Από το MySpace των PoS:
      http://collect.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=365781409
      Festival in Athens, Greece. More details will follow. Complete line-up: Pain of Salvation, Meshuggah, Cradle of Filth, Venom and Iced Earth.[/b]
      Meshuggah!
      Iced Earth!!
      Pain of Salvation!!!

      Μακάρι να γίνει αυτή η συναυλία να δούμε και εμείς οι κακομοίρηδες οι Έλληνες τους Meshuggah!

      Comment


      • #78
        γουστάρω.θα δω iced earth,pain of salvation & cradle of filth την ίδια μέρα.εκτός κι αν ξενερώσω με την τιμή του εισιτηρίου και τους γράψω όλους
        Carpe diem

        Comment


        • #79
          Όσο και να πάει το εισιτήριο, δεν υπάρχει περίπτωση να μην το ευχαριστηθείς.


          Comment


          • #80
            δε διαφωνώ.απλά ότνα κάποια ονόματα τα έχεις ξαναδεί με χαμηλότερη τιμή εισιτηρίου σου φαίνεται κάπως...
            Carpe diem

            Comment


            • #81
              Johnny Winter live in Athens 2008...Θα μου μείνει αξέχαστο.

              Να σαι καλά ρε θείο μας άνοιξες τα στραβά μας να δούμε τι εστί electric blues και από κοντά!!

              EDIT:Jack lives here!!Τελεία και παύλα...
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • #82
                Αφού η μπάντα του έκανε μια εισαγωγή μπήκε μέσα ένας σκυφτός γεράκος, τρεις φορές τα χρόνια μου και μου έδειξε τι σημαινει μουσική με ψυχή. Μπορεί να μη μπορούσε να περπατήσει και να σταθεί όρθιος but the man sure played the meanest guitar! Το κοινό αποτελούμενο κυρίως απο άτομα 40+ το μόνο που έκανε ήταν να χαμογελάει. Ήταν τέτοιο αφοπλιστικό θέαμα.

                Σήμερα είχα την τύχη να δω από κοντά έναν ζωντανό θρύλο...
                John Dawson "Johnny" Winter III



                Να μην ξεχάσω να δώσω ένα "μπράβο" στους cowboys που έπαιξαν πριν. Εξαιρετικοί σε όλα.

                (όποιος θέλει φωτογραφίες ΠΜ)


                Αύριο σειρά έχουν άλλοι θρύλοι...


                Comment


                • #83
                  Οι KISS δειρανε και σπειρανε. Τελος.
                  Ned Stark

                  A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                  It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                  A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                  In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                  Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                  Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                  Ειναι ο Getta Robo.

                  Comment


                  • #84
                    Σκεφτόμουν τι να γράψω για τη συναυλία. Αλλά όπως νίωθω νομίζω ότι όποιος δεν ήταν εκεί δε μπορεί να το καταλάβει...


                    Comment


                    • #85
                      Επιτέλους μπορούμε να χεστούμε από την χαρά μας!!!!!!!!

                      F*CKING CLICK ME!!!!

                      Είμαι από τώρα μέσα.Επόμενη εβδομάδα πάω και για εισητήριο για να έχω και την έκπτωση των 5 ευρώ!!!!Τέλειο πακέτο,φανταστικό φεστιβάλ!!!!!Έτσι ρε,καινούγιο αίμα στους διοργανωτές!!!!

                      HAIL TO METAL!!!


                      Comment


                      • #86
                        60 ευρώ ε;πολλά είναι αλλά δε βαριέσαι,μάλλον θα πάω.όποιοι γουστάρετε να το κλείσουμε για παρεάκι γράψτε.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #87
                          Θεωρώ πως δεν είναι καθόλου πολλά με τέτοια ονόματα.Venom,Iced Earth,Lacuna Coil,Meshuggah,Moonspell,PoS είναι όλα τους μεγάλα ονόματα στον χώρο και σίγουρα θέλουνε πολλά λεφτά.Τα 60 ευρώ είναι μία λογική τιμή νομίζω για τόσα πολλά και καλά ονόματα


                          Comment


                          • #88
                            σόρρυ φίλε αλλά εγώ έχω μείνει 4 χρόνια πίσω όταν με 60 ευρώ είχα δει 2 days festival με W.A.S.P., Soulfly, Gamma Ray,Nightwish (1st appearance in Greece),Queensryche (Operation Mindcrime Live),Judas Priest (1st time in Greece with Rob Halford).


                            από αυτή την άποψη είναι ακριβό... ;)

                            but that's just me...
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #89
                              Όντως παλιά πρέπει να ήταν καλύτερα τα πράγματα...Όμως εγώ πέρσυ έδωσα 80 για Metallica-Mastodon-My Dying Bride(ουσιαστικά μόνο για Metallica διότι αυτοί με ένοιαζαν)40 για Helloween-Gamma Ray και τα 60 για τόσα πολλά και ενδιαφέροντα για εμένα συγροτήματα τα θεωρώ μιά χαρά.Άσε που θα πληρώσω και άλλα 20 μέσα στο νερό για μεταφορά από Θεσσαλονίκη.Είμαι ούτως η άλλως έφηβος και τώρα αρχίζω να πηγαίνω σε συναυλίες οπότε δεν έχω εμπειρία για παλαιότερες τιμές και συναυλίες .Πάντως για τα σημερινά δεδομένα είναι καλή τιμή.Για δεδομένα πριν 4 χρόνια σίγουρα δεν είναι καλή...


                              Comment


                              • #90
                                μ'έψησες.δε ****ται,θα πάω.μάλλον...
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X