Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ελληνική μουσική

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

    Comment


    • #92


      Ντάξει Θεός... το έχω ακούσει 500 φορές. Και επίσης δεν κάνει τα κλασσικά "κοκοράκια" στη φωνή του. Τραγουδάει καθαρά με τη χροιά του.
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #93

        Comment


        • #94




          Απ' τις καλύτερες διασκευές όλων των εποχών, με απίστευτη ευκολία μάλιστα. Διαγράφει το αυθεντικό με τη μοναδική του προσέγγιση.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #95
            ένα ωραίο που πέτυχα πρόσφατα



            και το αγαπημένο μου από Παύλο

            sigpic

            Comment


            • #96
              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

              Comment


              • #97
                Το κάνεις πολύ σωστά. Λίγο πιο πάνω έχω ποστάρει και ένα τραγούδι του Πασχαλίδη σε εξαιρετικούς στίχους Αποστολάκη.

                Μιας και αναφέρθηκε ο Πρίγκιπας προηγουμένως...

                Comment


                • #98


                  Στίχοι Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Raphael View Post
                    Το κάνεις πολύ σωστά
                    +1 Το κομμάτι οι συνταγές μαγειρικής έγινε ένα από τα αγαπημένα μου με το που ξεκίνησε!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Ινδιάνικο ποίημα, Apurimac & Κατσιμίχας.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment




                      • Επίσης ινδιάνικο ποίημα σε μουσική Θανάση, και η συγκεκριμένη εκτέλεση αξίζει πολύ.

                        Comment


                        • "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                          Comment


                          • Comment


                            • Τέλειο τραγουδάκι και πολύ ωραία εκτέλεση που δεν είχα ξανακούσει αν και θα προτιμούσα να είχε και στίχους.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment




                              • Προτιμώ την ορχηστρική εκτέλεση βέβαια.

                                Comment

                                Working...
                                X