Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Feature] Metal Gear Solid Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το είχα παίξει δανεικό πολλά χρόνια πριν και είχα δει και το bonus DVD. Φυσικά δεν το θυμάμαι 100% αλλά μου έχουν μείνει κάποια σκηνικά επειδή ήταν δυνατή εμπειρία.
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Originally posted by Ryu_gr View Post
      Το είχα παίξει δανεικό πολλά χρόνια πριν και είχα δει και το bonus DVD. Φυσικά δεν το θυμάμαι 100% αλλά μου έχουν μείνει κάποια σκηνικά επειδή ήταν δυνατή εμπειρία.

      όταν το τερματίσεις μαζί με διαλόγους και cut scenes γράψε εντυπώσεις στο forum !
      Last edited by majorfox; 07-09-2022, 09:00 PM.

      Comment


      • Έχω τερμαστίσει 1-2-3. Όποιος θέλει να μου δανείσει ps3-mgs4 παρακαλώ να μου στείλει pm 😁

        Εντυπώσεις: Είναι έπος.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Originally posted by Ryu_gr View Post
          Έχω τερμαστίσει 1-2-3. Όποιος θέλει να μου δανείσει ps3-mgs4 παρακαλώ να μου στείλει pm 😁

          Εντυπώσεις: Είναι έπος.

          Δεν υπάρχει εμουλατορ για pc ?

          Διαφορετικά μπορείς να βρεις ένα πολύ φθηνό ps3 super slim αυτό με το συρταρωτο drive σε καλή τιμή η να περιμένεις μέχρι να ανεβεί και πάλι στο store για κατέβασμα όπως ανακοίνωσε η konami

          Comment


          • NEWs: Ryu_gr

            Ανέβηκε νέο βίντεο για την σειρά MGS σε αφήγηση David Hayter !

            το νέο Metal Gear είναι κοντά !



            Comment


            • Ryu_gr


              SENSE : A Metal Gear Solid 4 retrospective








              RACE : A Metal Gear Solid 5 retrospective


              Comment


              • Ο ρεαλισμός του MGS

                Metal Gear vs Real Gear


                Comment






                • Wat the "S3 Plan" MGS2 itself ?


                  Last edited by majorfox; 19-01-2023, 08:00 AM.

                  Comment




                  • Ο Kojima πρόβλεψε το μέλλον της τεχνητής νοημοσύνης μέσα από το MGS2 ?

                    H στιγμή που ο Raiden συνειδητοποιεί ότι Campbell δεν είναι πραγματικός αλλά είναι μια A.I που τον υποδύεται.


                    Last edited by majorfox; 05-04-2023, 01:24 AM.

                    Comment


                    • Είναι γνωστό πως το Metal Gear Solid 2 ειχε σενάριο μπροστά απο την εποχή του, για αυτό ισως και να είναι το αγαπημένο μου Metal Gear.
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment





                      • Last edited by majorfox; 21-05-2023, 03:13 AM.

                        Comment


                        • Ryu_gr

                          Ο συνθέτης Scott Rakozy έκανε στορι στο ινσταγκραμ να φτιάχνει ambience μουσική από το MGS2 . Είναι σύμπτωση ; Η τρολιά από την μουσική κάποιου teaser που ετοιμάζει ? Ανησυχώ…


                          Comment


                          • Δεν είμαι έμπειρος Metal Gearολόγος αλλά games τέτοιας κλίμακας είναι μόνιμα στην επικαιρότητα. Η φήμη για remake επίσης δεν λέει να κοπάσει.

                            Πρόσφατα έγιναν αποκαλύψεις σε συνέντευξη του Kojima και για την συγκυρία της κυκλοφορίας του MGS2 με την επίθεση της 9/11. Ο master είχε καταρρεύσει και ο πρόεδρος της Konami του στάθηκε και είπε πάμε μέχρι τέλους και έτσι κυκλοφόρησε τελικά το έπος 2 μήνες αργότερα με κάποιες αλλαγές.


                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • "το πήρα χθες"

                              Ανακοινώθηκε η συλλογή των MGS Vol 1 για το νιντεντο και όλες τις κονσόλες.

                              (θα υπάρξει και Vol 2 με τα υπόλοιπα το οποίο θα περιέχει και το MGSPW,MGS4,MGSV αλλά δεν το έχει καταλάβει κανένα gaming site σας το λέω γιατί έμαθα )



                              Last edited by majorfox; 21-06-2023, 05:17 PM.

                              Comment




                              • 1998

                                Επίκαιρος ο Hideo Kojima από codec του MGS1
                                που αναφέρει τον Oppenheimer και το Manhattan project σε συζήτηση Nastasha Romanenko και Snake !


                                Comment

                                Working...
                                X