Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ξερεις μπορεις να ελεγξεις τι εισαι. Αν θες συμβουλεψου καποιον ειδικο, αλλα υπαρχει και ο μπακαλιστικος ο τροπος.
    [/b]
    αστειευομαι ... θηλικα χαιρετισματα λοιπον και καλη συνεχεια στο φορουμ !!!!!!
    I like walking in the rain cause noone can see my crying

    Comment


    • χμ ενταξει ... μπορω να δηλωσω ακομα οτι ειμαι μεν shadow person αλλα τινω προς θυλικο ... οχι απολυτα γτ απλα ειμαι ξεχωριστο ειδος[/b]
      Kαι μονο το οτι εισαι shadow person αρκει. :ninja:

      καλως ηρθατε ολοι!

      Comment


      • τι να σου φέρουμε?[/b]
        ΣΙΝΤΑΡΙΝΙΑ!!!

        ( Πού χάθηκε πάλι αυτός; )

        Καλωσήλθατε νέα μέλη! Καλό κουράγιο να έχετε να μας αντέχετε!

        Comment


        • Hey jaja, καλως ηρθες.
          My blog:Doppel's Den

          Comment


          • Ξερεις μπορεις να ελεγξεις τι εισαι. Αν θες συμβουλεψου καποιον ειδικο, αλλα υπαρχει και ο μπακαλιστικος ο τροπος.
            [/b]
            Το σήκωμα της φούστας φαντάζομαι.
            gently hold our heads,
            gently hold our heads on high

            Comment


            • Το σήκωμα της φούστας φαντάζομαι. tongue.gif [/b]
              Aν φοράει φούστα και χρείαζεται σήκωμα για επιβεβαίωση τότε μάλλον υπάρχει πρόβλημα

              Comment


              • sub_zero, λολ

                καλως ηρθατε νεα μελη! αλλα μην ειστε απλα περαστικοι. δωστε ενεργο μερος στην κοινοτητα μας και μην φοβαστε να εκφραστειτε, να πειτε την γνωμη σας πανω στα πολλα και ενδιαφεροντα θεματα που κοσμουν το forum μας και γενικα μην μας περνατε για μπαμπουλες. ειμαστε ολοι μια μεγαλη παρεα που μερικες φορες μπορει να το παρατραβαει οσον αφορα τα αστεια και τα πειραγματα αλλα παντα υπαρχει συνεννοηση, κατανοηση και αγαπη προς τον συμφορουμιτη μας οποιος και αν ειναι αυτος, απο οπου και αν προερχεται. καλη διανομη λοιπον και επι την ευκαιρια περαστε απο το ταμειο να πληρωσετε την εισοδο σας στο μαγικο αυτο ταξιδι οπου μας περιμενουν πολλες μα παρα πολλες εκπληξεις

                Comment


                • καλως ηρθατε νεα μελη! αλλα μην ειστε απλα περαστικοι. δωστε ενεργο μερος στην κοινοτητα μας και μην φοβαστε να εκφραστειτε, να πειτε την γνωμη σας πανω στα πολλα και ενδιαφεροντα θεματα που κοσμουν το forum μας και γενικα μην μας περνατε για μπαμπουλες. ειμαστε ολοι μια μεγαλη παρεα που μερικες φορες μπορει να το παρατραβαει οσον αφορα τα αστεια και τα πειραγματα αλλα παντα υπαρχει συνεννοηση, κατανοηση και αγαπη προς τον συμφορουμιτη μας οποιος και αν ειναι αυτος, απο οπου και αν προερχεται. καλη διανομη λοιπον και επι την ευκαιρια περαστε απο το ταμειο να πληρωσετε την εισοδο σας στο μαγικο αυτο ταξιδι οπου μας περιμενουν πολλες μα παρα πολλες εκπληξεις
                  [/b]
                  με συγκίνησες άτιμε. :W
                  "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                  Comment





                  • Μα δεν είναι γλυκούλης??Δε θέλετε να του τσιμπήσετε τα μαγουλάκια???

                    Άντε τι περιμένετε γίνετε πιο ενεργοί!!!

                    Pleaaaaaaseeeee...
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment




                    • καλως ηρθατε νεα μελη! αλλα μην ειστε απλα περαστικοι. δωστε ενεργο μερος στην κοινοτητα μας και μην φοβαστε να εκφραστειτε, να πειτε την γνωμη σας πανω στα πολλα και ενδιαφεροντα θεματα που κοσμουν το forum μας και γενικα μην μας περνατε για μπαμπουλες. ειμαστε ολοι μια μεγαλη παρεα που μερικες φορες μπορει να το παρατραβαει οσον αφορα τα αστεια και τα πειραγματα αλλα παντα υπαρχει συνεννοηση, κατανοηση και αγαπη προς τον συμφορουμιτη μας οποιος και αν ειναι αυτος, απο οπου και αν προερχεται. καλη διανομη λοιπον και επι την ευκαιρια περαστε απο το ταμειο να πληρωσετε την εισοδο σας στο μαγικο αυτο ταξιδι οπου μας περιμενουν πολλες μα παρα πολλες εκπληξεις
                      [/b]

                      Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ είμαι στην μέση της εξεταστικής οπότε ξέρετε δεν εχω πολυ χρόνο... τρέχω αριστερά δεξιά στα μπαρ για ποτό, στα μαγαζιά για ποτό και μουσική, στις τουαλέτες των μαγαζιών για ποτό,μουσική και sex, ε πρέπει να περάσω και από το πολυτεχνείο να δώσω και κανά μάθημα... ε καταλαβαίνετε είναι δύσκολα τα πράγματα και δεν έχω πολύ χρόνο!!!

                      πέρα από την πλάκα φαντάζομαι είναι πολλοί άλλοι φοιτητές εδω πέρα και τέτοια περίοδο είναι λογικό να μην υπάρχει κίνηση. Για να μην πω τπτ για αυτούς που δίνουν πανελλήνιες και τους κόφτει (βέβαια εγώ δεν άνηκα στον μέσο όρο όπως μπορούν να δηλώσουν και οσοι με ξέρουν από το cgm... είχα καταλήξει για ενα-δυο μήνες να ασχολούμαι περισότερο με το φορουμ και λιγότερο με τα μαθήματα... )
                      You are a hero...and you must leave

                      Comment


                      • ευχαριστω, ευχαριστω B) B) B)

                        κοιταξτε ενα λαθος.

                        καλη διανομη[/b]
                        looooool.

                        Comment


                        • Δεν ξέρω αν σας το είπα αλλά μέσα στις σκέψεις μας είναι ντελίβερι. Θα ανοίξει ένα pinned που θα βάζετε παραγγελίες και εκλεγμένοι ντελιβεράδες θα τις φέρνουν στην πόρτα σας
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Χαιρετώ και εγώ παίδες. Κάποιοι απο σας με ξέρετε - θυμάστε από το CGM forum. Οι υπόλοιποι που δεν με ξέρετε...κακώς ! Μπλα μπλα μπλα και μπλα
                            Speed
                            Aggression
                            Surprise

                            Comment


                            • Βρε καλώστονε! Τα καταφέραμε τελικά και σε γράψαμε!! Have a nice stay!!

                              Comment


                              • Ωπ! Για δες ποιος ήρθε! Καλώς τον, καλώς τον. Τι χαμπάρια Ανταριανέ;

                                Comment

                                Working...
                                X