Announcement

Collapse
No announcement yet.

Donations (round 4)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imho ειναι απο τα games που δεν κανεις ευκολα double dip ακομα και οταν ειναι τσαμπα :p
    θα ητανε καλη ευκαιρια ομως για να διοργανωσουμε αλλο ενα giveaway ! για να εχει δικαιωμα συμμετοχης ενας καινουργιος θα πρεπει να κανει λογαριασμο εδω μεσα + join στον σερβερ μας στο Discord !!

    Ryu_gr sub_zero αν συμφωνει και ο Burai με την ιδεα ψηστε το !!

    ΥΓ : δεν μου ηρθε καμια ειδοποιηση για το mention ...
    Last edited by Cpl_Shephard; 27-04-2020, 06:18 PM.

    Comment


    • Το να κάνουμε ένα ποστ στο fb page δεν είναι κάτι, αν πει το ναι ο sinclair.

      Comment


      • Παιδιά εγώ δεν το θέλω πάντως. Συμφωνώ απολύτως με το να γίνει giveaway όπως είπε ο Sof με τους ορους που πρότεινε.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • Καθώς εκδήλωσε ενδιαφέρον ο Ραφ του εστειλα των κωδικο. Την επομενη φορα αν εχω κατι, πολυ ευχαρίστως να κανουμε κατι μέσω της σελίδας του Facebook( αν και προτιμώ χίλιες φορες να δώσω κατι σε άτομο απο εδω μεσα )
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • Επειδή μου άρεσε πολύ η ιδέα, θα κάνουμε giveaway με Nintendo gift card που θα δώσω εγώ στον Ryu, αλλά αυτή τη στιγμή έχει μπλοκάρει η κάρτα μου από απανωτές αποτυχημένες προσπάθειες στο Target.com ...

            Comment


            • ναι ν γινει Give away ευχαριστω πολυ

              Comment


              • Lol διπλό account για τρόλιγκ, ο ίδιος λογαριασμός τρόλαρε αντίστοιχα σε παλιότερο giveaway

                Originally posted by Raf
                Επίσης προτείνω να μην είναι έγκυρη η συμμετοχή νέων μελών, προσωπικά θα ξενερώσω αν το πάρει κάποιος LaserSquad988 που γράφτηκε γι' αυτό και δεν θα ξαναπατήσει (όπως το NES Classic)
                Originally posted by "LaserSquad988
                Καλησπερα καλη επιτυχια σ ολους και κυριως σ μενα.
                Last edited by Raf; 27-04-2020, 08:45 PM.

                Comment


                • Βεβαίως ό,τι θέλετε στέλνετε, καλό είναι που υπάρχει θέληση να κινούμαστε λίγο.

                  Για άμεση δωρεά και... όποιος προλάβει είναι και αυτό το topic στο οποίο έχουν πρόσβαση μόνο τα μέλη (Lasersquad κτλ): https://gamers-odyssey.net/forum/col...AD%CE%BB%CE%B7

                  Cpl_Shephard για δες πάνω δεξιά στα User settings > Notifications. Αν εννοείς notification στο κινητό μέσω tapatalk δεν είμαι σίγουρος ότι θα δουλεύει γιατί δυστυχώς η τελευταία έκδοση του forum δεν δουλεύει τόσα καλά με το tapatalk (η παλιά δούλευε άψογα βασικά με tapatalk).
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Έφτιαξα ένα blog post για το δώρο του Raf! Βρείτε το στην περιοχή του Blog και συμμετάσχετε όσοι ενδιαφέρεστε! Προτείνω να το κάνουμε και share στο Facebook αλλά όχι ιδιαίτερη προώθηση ώστε να βρούμε μια ενδιάμεση λύση μεταξύ του να έρθουν νέα μέλη (ποιος γέλασε;) και των hit & runners.
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • ουτε μια αναφορα στο discord :/

                      Comment


                      • ΟΚ καλώς θα γίνει αναφορά και στο discord. Λογικά θα υπάρχει και τρόπος να μπουν μόνιμα σύνδεσμοι social media στο forum.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Δηλώνετε συμμετοχή σχολιάζοντας στο blog post που λίνκαρε ο Ryu, ως τώρα δεν το χει κάνει κανείς. Switch owners του φόρουμ, συντονιστείτε!

                          Comment


                          • Πλέον η συμμετοχή στον τρέχοντα διαγωνισμό απαιτεί και post στο discord κανάλι μας, για κοπιάστε!
                            https://discord.com/channels/5003911...91198544887814
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Μετά από μια δύσκολη διαδικασία επιλογής, νικητής του διαγωνισμού της εξόδου καραντίνας ανακηρρύσεται ο Deus !
                              Ο κωδικός εξαργύρωσης θα σταλεί στον νικητή εντός ολίγων λεπτών. Για τυχόν απορίες μπορεί να επικοινωνήσει με τον πάροχο του δώρου Raf !

                              Ευχαριστούμε και τον Cpl_Shephard για την προσφορά του επιπλέον δώρου αλλά λόγω έλληψης συμμετοχών θα πρότεινα να αναρτήσει το κλειδί σε αυτό το topic (είναι ιδιωτική περιοχή για τα μέλη):
                              https://gamers-odyssey.net/forum/collector-s-corner/2703-δωράκια-για-τα-μέλη/

                              Εις το επανιδείν με νέο δωράκι, να περνάτε καλά!
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Ζητούμε ξανά τη βοήθειά σας, αυτή τη φορά για την ανανέωση των domains του site:

                                gamers-odyssey.net (15 ευρώ το έτος)
                                gamers-odyssey.com (15 ευρώ το έτος)

                                το .com υπάρχει για ιστορικούς λόγους, αναφέρεται σε YouTube videos και ίσως σε άλλες πηγές και απλά ανακατευθύνει στο βασικό domain gamers-odyssey.net.

                                Ενδεικτικό ποσό δωρεάς εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον από αρκετούς είναι τα 2 ευρώ. Τονίζω ότι η συγκεκριμένη κίνηση δεν αποσκοπεί στο κέρδος, απλά στη διεκόλυνση της συνέχειας της υπάρξης του Gamers Odyssey. Τα έξοδα ανανέωσης του server (διαφορετικό κομμάτι από την ανανέωση των domains) είναι κανονισμένα και το site θα συνεχίσει να υπάρχει όσο είναι δυνατόν.

                                Τα προηγούμενα χρόνια το τακτοποιούσαμε με sub_zero και Ramparter και από φέτος είπα μήπως μπορέσουμε να σπάσουμε το κόστος. Επισυνάπτω και την εικόνα με τις πληρωμές για λόγους διαφάνειας.

                                Εάν έχετε κάποια ερώτηση ή διευκρίνιση μη διστάσετε 🙂
                                Attached Files
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X